Lista startowa 2018-09-28 Wilków I Nocny Maraton wokół Św.Zb.Wod Nordic Walking 100. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 215 Armada Andrzej --- M Kielce P
2 0 Bodo Lidia MECHANIK I PRZYJACIELE K Świerczek P
3 207 Borek Marzena BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
4 258 Ciosk Renata --- K Kielce P
5 243 Dadziak Beata LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Bodzentyn P
6 229 Dulewicz Karolina --- K Starachowice P
7 255 Dulewicz Piotr --- M Starachowice P
8 223 Fit Agnieszka --- K Kielce P
9 0 Furmanek Wojciech --- M Daleszyce P
10 0 Furmanek Barbara --- K Daleszyce P
11 0 Furmanek Aleksandra --- K Daleszyce P
12 234 Gajewicz-Rogala Gabriela --- K Kielce P
13 264 Gałczyńska Bożena --- K Suchedniów P
14 251 Gawior Urszula --- K Daleszyce P
15 257 Jóźwiak Jagoda MOSTKI TEAM K Suchedniów P
16 256 Jóźwiak Andrzej MOSTKI TEAM M Suchedniów P
17 0 Kita Maria --- K Bodzentyn P
18 225 Konik Agnieszka --- K Kielce P
19 217 Kraska Agnieszka FITNESS ACTIVE K Daleszyce P
20 237 Krawczyk Magdalena LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Bodzentyn P
21 245 Krzemińska Agnieszka --- K Kielce P
22 252 Kundera Leokadia --- K Masłów P
23 0 Lesisz Sylwia BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
24 233 Liber-Opałko Justyna --- K Kielce P
25 222 Łoskot-Fit Katarzyna --- K Masłów P
26 235 Mrożek Anna WILKÓW TEAM K Włoszczowa P
27 218 Niemczyk Jerzy --- M Suchedniów P
28 219 Pocheć Mariola --- K Suchedniów P
29 0 Pytel Małgorzata --- K Bodzentyn P
30 220 Romanowski Wojtek --- M Starachowice P
31 236 Rzadkowska Katarzyna BODZENTYN TEAM K Bodzentyna P
32 247 Skrzątek Anna --- K Kielce P
33 209 Skrzeczyna Danuta BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
34 221 Słonecka Marlena --- K Starachowice P
35 224 Słonecka Jolanta --- K Starachowice P
36 228 Sobczyk Piotr --- M Kielce P
37 253 Sokół Urszula BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
38 246 Sroka Radosław --- M Pierzchnica P
39 205 Stafiej Barbara --- K Kielce P
40 260 Szkurłat Zbigniew --- M Kielce P
41 200 Szwed Krzysztof Maciej --- M Starachowice P
42 216 Ślefarski Bogusław --- M KIELCE P
43 206 Telka Katarzyna BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
44 248 Tomaszewski Michał --- M Kielce P
45 0 Tombarkiewicz Aneta FITNESS ACTIVE K Daleszyce P
46 208 Trela Katarzyna BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
47 211 Tusień Ryszard --- M Bodzentyn P
48 212 Tusień Barbara --- K Bodzentyn P
49 203 Warda Janusz --- M kielce P
50 210 Wnętrzak Leszek BODZENTYN TEAM M Bodzentyn P
51 259 Wolder Szkurłat Krystyna --- K Kielce P