Lista startowa 2018-09-14 Wąchock I Nocny Maraton wokół Św.Zb.Wod Bieg 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 71 Adamczyk Ewa REMBERTÓW TEAM K3 Warszawa P
2 0 Andzela Tomasz --- M3 Nowa Słupia P
3 96 Balcerak Mariusz WTÓRPOL TRIATHLON M3 Skarżysko P
4 61 Banaszczyk Grzegorz --- M1 Szydłowiec P
5 110 Baran Tomasz --- M3 Puławy P
6 95 Barański Tomasz CPdMZ M3 Kielce P
7 19 Bazak Andrzej --- M3 Kielce P
8 99 Biskup Daniel --- M1 Bodzentyn P
9 8 Błasiak Katarzyna STS SKARŻYSKO-KAMIENNA K3 Skarżysko kamienna P
10 21 Bodo Przemek MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Świerczek P
11 111 Brociek Damian --- M1 Ostrowiec Swiętokrzyski P
12 0 Brudka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K3 Starachowice P
13 48 Chabielski Paweł BODZENTYN TEAM M3 Kielce P
14 80 Chmiel Piotr NURT MOSTKI M3 Suchedniów P
15 76 Cholewa Magdalena BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K1 Kielce P
16 78 Chorab Sylwek --- M1 starachowice P
17 74 Chrząstek Alicja BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K1 Kielce P
18 9 Ciesielska Anna --- K1 Skażysko-kamienna P
19 60 Cymerys Karol --- M3 Starachowice P
20 103 Czarnecki Kamil --- M3 SKARŻYSKO KAMIENNA P
21 0 Dróżdż Tomasz HUSARIA RACE TEAM M3 Brody P
22 20 Dulęba Paweł --- M3 Zagnańsk P
23 0 Fira-Krempa Edyta --- K3 Warszawa P
24 0 Firek Rafał LACHO TEAM K3 Kraków P
25 5 Gałczyńska-Szymczyk Karolina --- K3 Suchedniów P
26 64 Gębska Alicja --- K1 Skarżysko-Kamienna P
27 0 Grabda Karol BIEGIEM RADOM ! M3 Mirzec P
28 0 Gursiel Tomasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M1 Kielce P
29 104 Gwóźdź Ireneusz ZABIEGANE STARACHOWICE M3 Starachowice P
30 62 Harrington Jon BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Kielce P
31 54 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M5 Kielce P
32 97 Jagiełło Błażej MECHANIK I PRZYJACIELE M1 Pawłów P
33 79 Jagieło Karol HUSARIA RACE TEAM M1 Brody P
34 0 Jagieło Michal HUSARIA RACE TEAM M1 Brody P
35 0 Jagieło Kinga HUSARIA RACE TEAM K1 Starachowic P
36 109 Jarosz Wojciech JUVENTA KOBEX STARACHOWICE M1 Starachowice P
37 105 Jasztal Izabela STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
38 65 Kaniewski Tomasz BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M1 Kielce P
39 49 Kasza Małgorzata BODZENTYN TEAM K1 Kielce P
40 12 Kępiński Mikołaj LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
41 0 Kołodziejski Kamil FITNESS ACTIVE M1 Kielce P
42 41 Kołomański Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M1 Wilków P
43 24 Konieczny Sylwester MOSTKI TEAM M5 Suchedniów P
44 40 Konik Marcin --- M3 Kielce P
45 0 Kotwa Olga --- K3 Ostrowiec Św. P
46 90 kowalska urszula --- K3 radom P
47 91 Kramer Rafał --- M5 Radom P
48 0 Krempa Slawomir --- M3 Warszawa P
49 17 Krzyżanowski Paweł --- M1 Starachowice P
50 10 Kwiatkowski Maciej --- M1 Starachowice P
51 0 Lachowski Andrzej LACHO TEAM M3 Kraków P
52 52 Laskowski Tomasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
53 38 Latała Agnieszka LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K1 Bodzentyn P
54 67 Lefek Marlena --- K1 Pawłów P
55 50 Lesisz Marcin LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M3 Bodzentyn P
56 0 Lipa Dominika STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
57 106 Lipa Dominika STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
58 51 Liwak Tomasz BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Kraśnik P
59 116 Luzeńczyk Paweł --- M1 Wąchock P
60 22 Maciejski Janusz BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
61 0 Madejski Dawid LACHO TEAM M1 Żarki P
62 119 Magdziarz Gerard WTÓRPOL TRIATHLON M3 Suchedniów P
63 120 Malicki Grzegorz --- M3 Nowy Kazanów P
64 28 Marzec Szymon LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
65 34 Młudziński Piotr --- M3 Mirzec P
66 114 Niemaszewski Ernest LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
67 45 Nowacki Dariusz IŁŻA PĘDZI M3 iłża P
68 12 Nowak Arkadiusz KRAKÓW TEAM M3 Kraków P
69 108 Orczyk Rafał STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS M1 Pawłów P
70 82 Pituch Karol --- M1 Wachock P
71 14 Pocheć Adam LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
72 0 Podgórski Jerzy LACHO TEAM M3 Kraków P
73 56 Polak Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Kielce P
74 68 Pomykała Anna --- K1 Iłża P
75 0 Praszek Łukasz --- M3 KIELCE P
76 86 Prucnal Wanda MOSTKI TEAM K5 Skarżysko Kamienne P
77 16 Rak Bartosz --- M3 Krajno-Parcele P
78 73 Rakoczy Grzegorz --- M1 Bodzentyn P
79 37 Rzeszot Łukasz --- M1 Miedziana Góra P
80 118 Sarna-Walkowska Renata --- K5 Starachowice P
81 81 Senderowski Wojciech --- M1 Chmielnik P
82 93 Serafin Dariusz ZABIEGANE STARACHOWICE M3 Starachowice P
83 6 Sitarski Dawid CPdMZ M1 Strawczyn P
84 0 Sitarski Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Bodzentyn P
85 7 Sitkowski Paweł --- M1 Wąchock P
86 1 Skiba Dariusz --- M3 Bodzentyn P
87 30 Skoczylas Bartek --- M1 KostomłotyPierwsze P
88 0 Słowik Daniel BIEGAM DLA SIEBIE M1 Żabno P
89 112 Słowik Justyna SŁOWIKI BIEGAJĄ K1 Ostrowiec Świętokrzyski P
90 113 Słowik Konrad SŁOWIKI BIEGAJĄ M1 Ostrowiec Świętokrzyski P
91 85 Snopek Arkadiusz --- M3 Skarżysko P
92 23 Sobieraj Grzegorz BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
93 35 Sochacki Sławomir --- M5 Bodzentyn P
94 0 Sprawka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K3 Starachowice P
95 0 Stańczak Lidia ZABIEGANE STARACHOWICE K3 STARACHOWICE P
96 46 Stasiak Łukasz --- M1 Szydłowiec P
97 0 Stefański Adrian IŁŻA PĘDZI M1 Iłża P
98 89 Suligowska Marta --- K1 Skarzysko-Kamienna P
99 29 Synak Monika --- K1 KostomłotyPierwsze P
100 25 Szafrański Zygmunt BODZENTYN TEAM M5 Bodzentyn P
101 44 Szcześniak Czesław --- M5 Szydłowiec P
102 58 Szostak Andrzej BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Brzeziny P
103 0 Szumiec Andrzej LACHO TEAM M5 Kraków P
104 4 Szymczyk Paweł x M3 Suchedniów P
105 98 Szyszka Monika --- K3 Bodzentyn P
106 100 Szyszka Adam --- M3 Bodzentyn P
107 115 Świerczyński Tomasz STS SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
108 27 Świetlik Mateusz LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M1 Bodzentyn P
109 75 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M1 Kielce P
110 11 Tusień-Kuzka Magdalena LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K3 Bodzentyn P
111 3 Tychowska Sylwia --- K3 Starachowice P
112 117 Walkowski Jacek --- M5 Starachowice P
113 69 Wesołowski Dariusz --- M3 chmielnik P
114 0 Wiącek Nikodem --- M1 Rzeczniów P
115 26 Wójcicki Ernest BODZENTYN TEAM M3 Bodzentyn P
116 107 Wrona (Kisiel) Izabela STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K1 Pawłów P
117 33 Wzorek Ewa BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K1 Wilków P
118 42 Załucka Agnieszka --- K1 Radom P
119 57 Zawiślak Piotr BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M3 Zbrza P
120 77 Zawłocka Monika --- K1 Morawica P
121 0 Ziółkowski Dawid RUN TEAM CHMIELNIK M1 Chmielnik P
122 0 Żak Ewelina --- K1 Kielce P
123 87 Żołądek Justyna BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K3 Suchedniów P