Lista startowa 2018-09-14 Wąchock I Nocny Maraton wokół Św.Zb.Wod Nordic Walking 100. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 207 Borek Marzena BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
2 258 Ciosk Renata --- K Kielce P
3 229 Dulewicz Karolina --- K Starachowice P
4 255 Dulewicz Piotr --- M Starachowice P
5 223 Fit Agnieszka --- K Kielce P
6 234 Gajewicz-Rogala Gabriela --- K Kielce P
7 264 Gałczyńska Bożena --- K Suchedniów P
8 257 Jóźwiak Jagoda MOSTKI TEAM K Suchedniów P
9 256 Jóźwiak Andrzej MOSTKI TEAM M Suchedniów P
10 263 Kita Maria --- K Bodzentyn P
11 225 Konik Agnieszka --- K Kielce P
12 241 Kozicka Wanda BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
13 2 Kozieł Katarzyna BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
14 261 Kozłowska Monika CPdMZ K Kielce P
15 262 Krasowska Agnieszka CPdMZ K Kielce P
16 237 Krawczyk Magdalena LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Bodzentyn P
17 227 Krogulec Jolanta MOSTKI TEAM K Suchedniów P
18 245 Krzemińska Agnieszka --- K Kielce P
19 230 Kuzka Konrad LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M Bodzentyn P
20 268 Latała Agnieszka LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Bodzentyn P
21 233 Liber-Opałko Justyna --- K Kielce P
22 222 Łoskot-Fit Katarzyna --- K Masłów P
23 265 Marczak Sylwia CPdMZ K Kielce P
24 218 Niemczyk Jerzy --- M Suchedniów P
25 0 Pankowski Mariusz --- M Nowa Słupia P
26 219 Pocheć Mariola --- K Suchedniów P
27 231 Prygiel Agnieszka --- K Starachowice P
28 220 Romanowski Wojtek --- M Starachowice P
29 236 Rzadkowska Katarzyna BODZENTYN TEAM K Bodzentyna P
30 232 Siemaszko Renata --- K Smętowo P
31 247 Skrzątek Anna --- K Kielce P
32 209 Skrzeczyna Danuta BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
33 224 Słonecka Jolanta --- K Starachowice P
34 221 Słonecka Marlena --- K Starachowice P
35 228 Sobczyk Piotr --- M Kielce P
36 246 Sroka Radosław --- M Pierzchnica P
37 205 Stafiej Barbara --- K Kielce P
38 260 Szkurłat Zbigniew --- M Kielce P
39 200 Szwed Krzysztof Maciej --- M Starachowice P
40 250 Szymańska Magdalena BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
41 206 Telka Katarzyna BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
42 248 Tomaszewski Michał --- M Kielce P
43 208 Trela Katarzyna BODZENTYN TEAM K Bodzentyn P
44 212 Tusień Barbara --- K Bodzentyn P
45 211 Tusień Ryszard --- M Bodzentyn P
46 238 Wasilewska Elżbieta BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
47 210 Wnętrzak Leszek BODZENTYN TEAM M Bodzentyn P
48 259 Wolder Szkurłat Krystyna --- K Kielce P