Lista startowa 2018-08-15 Widełki Zdrowa Jedenastka 11km 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Balcerzak Sławomir LZS MAKOSZYN M 30 Makoszyn P
2 0 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M 20 Miedziana Góra P
3 0 Bodo Przemek MECHANIK I PRZYJACIELE M 40 Świerczek P
4 10 Brogowicz Stępniewska Agnieszka --- K 40 Grójec P
5 14 Bubicz Krzysztof --- M 30 Świdnik P
6 0 Cedro-Łosak Beata FITNESS ACTIVE K 30 Daleszyce P
7 0 Chodakowski Rafał OSTROBIEC M 40 Ćmielów P
8 0 Chodakowski Kacper OSTROBIEC M 20 Ćmielów P
9 0 Chrząstek Alicja BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K 20 Kielce P
10 0 Dąbrowski Grzegorz OSTROBIEC M 40 Ostrowiec Św. P
11 0 Dobrowolska Marta FITNESS ACTIVE K 20 Daleszyce P
12 0 Durlej Sebastian --- M 20 Kielce P
13 0 Durlej Robert --- M 20 Bieliny P
14 0 Fijałkowski Dariusz 5 SÓW PIŃCZÓW M 30 Pińczów P
15 0 Fotyga Agnieszka OSTROBIEC K 40 Ostrowiec Sw. P
16 5 Gajek Zuzanna WKURW TEAM K 30 Małogoszcz P
17 0 Gębska Alicja --- K 30 Skarżysko-Kamienna P
18 0 Grzegorz Wójcik --- M 30 Kielce P
19 0 Herbuś Anna LZS MAKOSZYN K 20 Makoszyn P
20 0 Jachymczyk Norbert --- M 40 Jaworzno P
21 0 Jakubowska Jolanta --- K 50 Wieluń P
22 0 Jamioł Anna --- K 30 Kielce P
23 0 Jamioł Michał --- M 30 Kielce P
24 6 Janaszek Grzegorz --- M 40 Szczecin P
25 7 Janaszek Ewa --- K 40 Szczecin P
26 0 Jaśtal Piotr LKB RUDNIK M 20 Domaszowice P
27 0 Jedlińska Agnieszka BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K 30 Kielce P
28 0 Jeziorny Ryszard --- M 50 Wieluń P
29 0 Jończyk Wioleta FITNESS ACTIVE K 30 Daleszyce P
30 0 Kalita Jakub OSTROBIEC M 30 Ostrowiec Sw P
31 0 Kołodziejski Kamil FITNESS ACTIVE M 30 Kielce P
32 3 Kołomański Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M 30 Wilków P
33 0 Kot Sebastian DARCET M 20 Bieliny P
34 0 Kotwa Olga --- K 30 Ostrowiec Św. P
35 0 Kozub Adrian FITNESS ACTIVE M 20 Daleszyce P
36 0 Kozubek Dariusz DARCET M 40 Górno P
37 0 Krężołek Stanisław --- M 60 Daleszyce P
38 0 Krężołek Teresa --- K 60 Daleszyce P
39 12 Kucab Magdalena --- K 30 Kielce P
40 0 Kurasz Tomasz FITNESS ACTIVE M 30 Daleszyce P
41 0 Lasocka Klaudia AZS UJK KIELCE K 20 Kielce P
42 0 Lejawka Urszula FITNESS ACTIVE K 30 Daleszyce P
43 0 Lejawka Grzegorz FITNESS ACTIVE M 40 Daleszyce P
44 0 Łodej Krzysztof LZS MAKOSZYN M 30 Makoszyn P
45 0 Łosak Adrian FITNESS ACTIVE M 30 Daleszyce P
46 0 Machocki Grzegorz BYE ODŻYWKI M 30 Górno P
47 0 Matejko Maria --- K 20 Kielce P
48 0 Mitka Ewa --- K 30 Kielce P
49 0 Osędowska Aleksandra AZS UJK KIELCE K 20 Płock P
50 0 Ożóg Paweł x M 20 Kielce P
51 0 Patrzałek Grzegorz --- M 30 Opole P
52 0 Pawlik Anna --- K 30 Staszów P
53 0 Pawlik Robert --- M 30 Staszów P
54 0 Pronobis Przemysław --- M 30 Ostrowiec Świętokrzyski P
55 0 Sadza Anna --- K 30 Skarżysko-Kamienna P
56 0 Sobieraj Kamil WKURW TEAM M 20 Małogoszcz P
57 0 Sprawka Anna ZABIEGANE STARACHOWICE K 40 Starachowice P
58 0 Stachera Krzysztof --- M 20 Bieliny P
59 0 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M 50 Kielce P
60 9 Szabat Wiesław --- M 50 Annopol P
61 0 Szwagierczak Przemyslaw OSTROBIEC M 30 Ostrowiec Świętokrzyski P
62 0 Szymańska Ewa --- K 30 Kurozwęki P
63 4 Szymkiewicz Tomasz PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE M 50 Kielce P
64 1 Śliwiński Dominik --- M 20 Radom P
65 0 Świrszcz Andrzej --- M 30 małogoszcz P
66 0 Tarnoski Maciej --- M 20 Sadowie P
67 8 Teliga Rafał --- M 20 Huta Nowa P
68 2 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M 20 Kielce P
69 0 Wesołowski Kamil --- M 30 Chmielnik P
70 11 Wotliński Andrzej --- M 50 skarzysko kamienna P
71 13 Zborowski Józef --- M 50 STASZÓW P
72 0 Zyga Mariusz --- M 40 Chęciny P
73 0 Żubrowska Malwina FITNESS ACTIVE K 30 Szczecno P