Lista startowa 2018-12-08 Daleszyce II bieg W pogoni za Mikołajem 10 km C 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 212 Adamczyk Joanna --- K40 Jędrzejów P
2 213 Adamczyk Elwira --- K16 Jędrzejów P
3 190 Adamczyk Danuta EKSTREMALNI DECARUN K50 Kielce P
4 188 Adamczyk Mariusz EKSTREMALNI DECARUN M50 Kielce P
5 11 Ambroży Karina --- K30 Kielce P
6 67 Antas Mariola --- K40 Kielce P
7 90 Antczak Iliana EKSTREMALNI DECARUN K30 Miedziana Góra P
8 244 Arabasz Aneta --- K40 Masłów P
9 241 Artykiewicz Anna OSTROBIEC K30 Ostrowiec Świętokrzyski P
10 242 Artykiewicz Kacper OSTROBIEC M16 Ostrowiec świętokrzyski P
11 240 Artykiewicz Adrian OSTROBIEC M30 Ostrowiec Świętokrzyski P
12 103 Barwinek Robert BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M30 Kielce P
13 146 Basak Justyna WKURW TEAM K16 Dwikozy P
14 219 Bazak Andrzej --- M40 Kielce P
15 123 Bera Sylwester --- M30 Bieliny P
16 147 Będkowski Michał --- M16 Kroczyce P
17 102 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M16 Miedziana Góra P
18 231 Bieluń Adrian --- M16 Rudki P
19 56 Biskup Daniel --- M30 Bodzentyn P
20 110 Biskupski Tomasz OSTROBIEC M40 Ostrowiec Św P
21 236 Borowski Paweł --- M40 Kielce P
22 51 Boruń Krzysztof --- M40 Stąporków P
23 101 Brociek Damian --- M30 Ostrowiec Swiętokrzyski P
24 55 Bubicz Krzysztof --- M30 Świdnik P
25 130 Burtnik Joanna --- K50 kielce P
26 157 Cabaj Ewa ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM K30 Krasocin P
27 243 Chochołek Anna --- K30 Tarnobrzeg P
28 29 Chodakowski Igor OSTROBIEC M16 Ćmielów P
29 2 Chodakowski Rafał OSTROBIEC M40 Ćmielów P
30 30 Chodakowski Kacper OSTROBIEC M16 Ćmielów P
31 128 Cisowska Barbara EKSTREMALNI DECARUN K30 Kielce P
32 158 Czaja Paweł --- M16 Górno P
33 18 Czech Kamil --- M30 Kielce P
34 36 Czupryński Marcin ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM M30 Łopuszno P
35 70 Dąbrowski Łukasz --- M30 Ostrowiec Świętokrzyski P
36 75 Dołomisiewicz Sławomir --- M40 Staszów P
37 239 Domagała Tomasz --- M40 Bilcza P
38 185 Domagała Kamil ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM M16 Łopuszno P
39 64 Domagała Kinga ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM K16 Łopuszno P
40 85 Driański Marcin --- M30 Starachowice P
41 171 Dudek Gabriel --- M16 Opatów P
42 175 Dula Anna --- K16 Kielce P
43 19 Dzierżak Justyna --- K40 Głogów Małopolski P
44 48 Faliszewska Marta --- K60 Kielce P
45 82 Fotyga Agnieszka OSTROBIEC K40 Ostrowiec Sw. P
46 15 Fronczyk Karolina --- K30 KIELCE P
47 192 Gad Małgorzata --- K30 Staszów P
48 108 Gajek Zuzanna WKURW TEAM K30 Małogoszcz P
49 151 Gałkowski Artur --- M40 Kielce P
50 17 Garlicka Magdalena --- K30 Daleszyce P
51 134 Gołębiowska Justyna --- K30 Skarzysko-Kamienna P
52 183 Gołębiowska Marta OSTROBIEC K30 Miłków P
53 139 Górska Katarzyna ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM K16 Radoszyce P
54 22 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M60 Kielce P
55 206 Grund Paweł ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM M16 Łopuszno P
56 54 Gruszka Marcin GOŹDZIELIN BIEGA M40 Ostrowiec Świętokrzyski P
57 26 Gryzka Monika --- K16 Waśniów P
58 191 Grzeda Piotr --- M30 Daleszyce P
59 181 Grzejszczyk Łukasz AKTYWNA ŚNIADKA M30 Bodzentyn P
60 89 Grzelec Adam EKSTREMALNI DECARUN M40 Kielce P
61 170 Grzyb Paweł --- M16 Kielce P
62 92 Gursiel Tomasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M30 Kielce P
63 199 Guzy Mariola --- K30 Chmielnik P
64 164 Gwizda Michał ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM M16 Małogoszcz P
65 112 Gwoździowski Marcin --- M40 Tarnobrzeg P
66 16 Haber Magdalena --- K30 Kielce P
67 66 Haber Artur BBM/KKL KIELCE M50 KIELCE P
68 62 Harnik Krzysztof --- M40 Kielce P
69 60 Iskało Monika --- K16 Kielce P
70 93 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M60 Kielce P
71 193 Jackowski Zbigniew --- M50 Jędrzejów P
72 77 Jamioł Michał --- M30 Kielce P
73 155 Jarek-Korzeniowska Marta BABKI W BIEGU K30 Łączna P
74 113 Jarmołowicz Artur JARMOŁOWICZ TEAM M40 Daleszyce P
75 166 Jas Tomasz ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM M40 Łopuszno P
76 221 Jasiński Marcin --- M30 Skarżysko-Kamienna P
77 222 Jasiński Michał --- M16 Skarżysko-Kamienna P
78 137 Jaślan-Klisik Ewelina BABKI W BIEGU K40 Kielce P
79 228 Jaworska Wioletta --- K30 Staszów P
80 99 Jedlińska Agnieszka BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K30 Kielce P
81 227 Jęczmińska Anna --- K40 Kielce P
82 226 Jęczmiński Adam --- M40 Kielce P
83 220 Kania Przemysław DEBE-TRANS STARACHOWICE M16 Styków P
84 59 Karcz Anita --- K50 Kielce P
85 216 Kasiński Marcin --- M30 Brzeziny P
86 78 Klamka Wioletta --- K40 Kielce P
87 74 Klepner Sławomir --- M40 Starachowice P
88 223 Kołodziej Rafał --- M30 Górno P
89 229 Korpacki Krzysztof --- M40 Staszów P
90 33 Kościołek Renata --- K30 Włoszczowa P
91 76 Kowalczyk Renata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K40 Kielce P
92 136 Kowalik Mariusz RUNNING POŁANIEC M30 Połaniec P
93 118 Kozak Grzegorz --- M30 Łopuszno P
94 7 Kozłowska Agnieszka BBM/KKL KIELCE K40 Kielce P
95 8 Kozłowski Bartłomiej BBM/KKL KIELCE M40 Kielce P
96 21 Kozłowski Maciej DZIKIE BOBRY M30 Daleszyce P
97 3 Kozub Adrian FITNESS ACTIVE M16 Daleszyce P
98 237 Kozyra Marek BBM/KKL KIELCE M60 KIELCE P
99 174 Kraczynski Lukasz --- M30 Jedrzejow P
100 73 Krakowski Maciej WKURW TEAM M16 Mielec P
101 58 Krasek Paweł --- M30 Kielce P
102 138 Krawczyk Adrian --- M16 Górno P
103 159 Krężołek Stanisław --- M60 Suków P
104 160 Krężołek Teresa --- K60 Suków P
105 204 Krukowska Tatiana --- K40 Starachowice P
106 202 Krzysztofik Agnieszka ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM K30 Łopuszno P
107 203 Krzysztofik Dominik ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM M16 Łopuszno P
108 32 Kurasz Tomasz FITNESS ACTIVE M30 Daleszyce P
109 27 Kustra Dariusz CROSSFIT KIELCE M30 Kielce P
110 238 Kwiecień Dawid --- M30 Kielce P
111 23 Lankowski Tomasz --- M40 Kielce P
112 142 Latkowska Anna EKSTREMALNI DECARUN/ZAGNAŃSK BIEGA K30 KIELCE P
113 0 Lejawka Urszula FITNESS ACTIVE K30 Daleszyce P
114 57 Lesiowski Łukasz LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M30 Bodzentyn P
115 218 Leśniak Karol --- M30 Smyków P
116 25 Lipski Jacek --- M40 Bodzechów P
117 209 Łopatyńska Lucyna BIEGAM DLA SIEBIE K30 Chęciny P
118 5 Łosak Adrian FITNESS ACTIVE M30 Daleszyce P
119 234 Łukaszewicz Łukasz --- M40 Morawica P
120 13 Maciejewska Karolina --- K30 Górno P
121 140 Majcherczyk Magdalena --- K40 Piekoszów P
122 52 Majewska Aneta --- K30 Chmielnik P
123 233 Małek Artur --- M50 Cygany P
124 47 Małek Marta --- K40 Cygany P
125 187 Marasek Adam MIX SPORT TEAM M40 Kielce P
126 180 Markiewicz Wojciech --- M30 Kielce P
127 83 Materek Mariusz --- M16 Szydłowiec P
128 189 Mazur Wojciech AKADEMIA HOLISTYCZNA M30 Skarżysko Kamiena P
129 88 Mączka Katarzyna --- K40 Staszów P
130 120 Meresińska Iwona --- K50 Kielce P
131 49 Minda Michał ZABIEGANE STARACHOWICE M30 Starachowice P
132 131 Minner Roman --- M30 Górno P
133 214 Misiara Jerzy BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M50 NOWINY P
134 68 Misterkiewicz Agata --- K16 Życiny P
135 94 Młynarczyk Jacek --- M30 Kielce P
136 98 Moczyński Paweł --- M30 Ostrowiec Świętokrzyski P
137 182 Mogielski Mariusz ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM M40 Eustachów Mały P
138 176 Mucha Tomasz --- M40 Kielce P
139 247 Napora Mieczysław --- M60 Pińczów P
140 45 Niewczas Adrian ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM M16 Łopuszno P
141 205 Noga Damian --- M16 Kłoda P
142 91 Nowak Agnieszka OSTROBIEC K30 Ostrowiec Świętokrzyski P
143 143 Nyga Jarosław ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM M30 Łopuszno P
144 81 Olszewski Marcin MECHANIK I PRZYJACIELE M30 Kielce P
145 114 Olszewski Daniel --- M16 Kielce P
146 225 Ordyńska Ania SSC SUCHEDNIÓW K30 Skarżysko-Kamienna P
147 195 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K50 Kielce P
148 167 Ożóg Paweł --- M16 Kielce P
149 161 Pawlik Ilona --- K30 Daleszyce P
150 104 Pawlik Robert STARIS STASZÓW M30 Staszów P
151 87 Pękala Julita STARIS STASZÓW K30 Rytwiany P
152 109 Pękala Paweł STARIS STASZÓW M40 Rytwiany P
153 150 Pierzchała Andrzej --- M30 Boleścice P
154 149 Pierzchała Jolanta --- K16 Mierzyn P
155 148 Pierzchała Roman --- M60 Mierzyn P
156 144 Pietras Jan --- M60 Stąporków P
157 141 Pietrzyk Mariusz --- M40 Włoszczowa P
158 168 Pikulski Mieczysław --- M60 Pińczów P
159 69 Piotrowicz Justyna --- K16 Raków P
160 124 Płaskocińska Milena BABKI W BIEGU K30 Kielce P
161 28 Podolska-Koczwara Monika EKSTREMALNI DECARUN K40 Kielce P
162 198 Potrzeszcz Grzegorz LKB RUDNIK M40 Gadka P
163 197 Potrzeszcz Bartosz LKB RUDNIK M16 Mirzec P
164 196 Potrzeszcz Tomasz LKB RUDNIK M40 Gadka P
165 105 Proboszcz Karolina --- K16 Kielce P
166 31 Prymas Michał --- M30 Włoszczowa P
167 46 Przepióra Iwona --- K40 Chęciny P
168 53 Przepióra Tomasz DZIKIE BOBRY M30 Chęciny P
169 79 Przepióra Karol ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM M30 Łopuszno P
170 246 Puchała Tomasz --- M40 Chęciny P
171 9 Puchała Anna --- K40 Chęciny P
172 217 Pytel Bożena --- K40 KIELCE P
173 178 Rak Bartosz --- M30 Krajno-Parcele P
174 117 Rdzanek Łukasz --- M30 Augustów P
175 43 Rdzanek-Rychlicka Aldona --- K40 Augustów P
176 173 Religa Marcin --- M30 Kielce P
177 80 Rusek Jolanta ZABIEGANI MIELEC K16 Mielec P
178 20 Ruszkowski Cezary --- M50 Kielce P
179 44 Rychlicki Waldemar --- M50 Augustów P
180 95 Rydzek Marcin --- M40 Kielce P
181 96 Rydzek Magdalena --- K30 Kielce P
182 39 Rzadkowska Anna --- K30 Kielce P
183 245 Sadrak Sylwester --- M30 Kielce P
184 153 Sadza Anna --- K30 Skarżysko-Kamienna P
185 100 Siatkowski Paweł --- M30 Kielce P
186 97 Siciarski Marcin --- M40 Bieliny P
187 72 Sidło Damian ROCK & ROWER TEAM M30 Kielce P
188 152 Sidło-Gałkowska Malgorzata --- K40 Kielce P
189 208 Sitarski Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M30 Bodzentyn P
190 119 Skrzeczowska Agnieszka --- K30 kielce P
191 86 Sławek Dawid --- M30 Pawłów P
192 127 Sobieraj Kamil WKURW TEAM M16 Małogoszcz P
193 156 Soboń Kamil ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM M30 Łopuszno P
194 125 Soboń -Knap Katarzyna ŁOPUSZNO ACTIVE TEAM K30 Łopuszno P
195 165 Sobura Magdalena --- K30 KIELCE P
196 179 Soczomska-Kroma Anna BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K40 Bieliny P
197 186 Sokołowska Sylwis --- K30 Kielce P
198 129 Sokołowski Mateusz --- M16 Stąporków P
199 50 Sokół Sylwia --- K30 Sędziszów P
200 35 Srokosz Sebastian RUN TEAM CHMIELNIK M40 CHMIELNIK P
201 133 Starachowski Łukasz OSTROBIEC M30 Ostrowiec Świętokrzyski P
202 200 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M50 Kielce P
203 42 Stępień Renata --- K50 Kielce P
204 162 Stępień-Walas Luiza STARIS STASZÓW K30 Staszów P
205 71 Struzik Justyna --- K30 kielce P
206 12 Strzałkowski Marcin WKURW TEAM M30 Kielce P
207 107 Suligowska Marta --- K30 Skarzysko-Kamienna P
208 211 Sumiec Zygmunt ZABIEGANI MIELEC M50 Mielec P
209 210 Sumiec Krystyna ZABIEGANI MIELEC K50 Mielec P
210 24 Szabat Wiesław --- M50 Annopol P
211 116 Szałas Piotr --- M16 Brzeziny P
212 121 Szewczyk Magdalena --- K30 Kielce P
213 194 Szostak Katarzyna BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K30 Kielce P
214 115 Szymańska Ewa --- K30 Kurozwęki P
215 63 Szymańska Jolanta --- K30 Kielce P
216 37 Szyszka Adam --- M40 Chmielnik P
217 38 Szyszka Monika RTC CHMIELNIK K40 Chmielnik P
218 177 Świostek Robert --- M30 Starachowice P
219 132 Świrszcz Andrzej --- M30 Małogoszcz P
220 34 Teliga Rafał --- M16 Huta Nowa P
221 10 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M16 Kielce P
222 184 Tokar Małgorzata --- K30 Kielce P
223 65 Tomaszewski Seweryn VEGE RUNNERS M30 Kielce P
224 201 Tomczak Renata --- K50 Kielce P
225 235 Trojak Katarzyna --- K16 Kielce P
226 84 Truniarz Paweł ZABIEGANI MIELEC M16 Mielec P
227 230 Tworek Artur --- M30 Osiek P
228 111 Walkowicz Iwona --- K30 Kielce P
229 106 Wesołowski Kamil --- M30 Chmielnik P
230 6 Wiatrowski Jacek BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M40 Kielce P
231 169 Wieczorek Wioleta --- K30 Wachock P
232 163 Wieczorek Monika --- K30 Wąchock P
233 215 Wiewióra Sławomir BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M50 KIELCE P
234 207 Więcław Małgorzata ZABIEGANE STARACHOWICE K30 Starachowice P
235 145 Wijas Tomasz --- M30 KIELCE P
236 232 Wilk Sebastian --- M30 Tarnobrzeg P
237 224 Wojtaś Renata --- K50 Pińczów P
238 154 Wotliński Andrzej --- M50 skarzysko kamienna P
239 41 Wójcicka Mirosława --- K50 Kielce P
240 40 Wójcicki Piotr --- M50 Kielce P
241 61 Wójcicki Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M60 Kielce P
242 126 Wrona Anna --- K30 Kielce P
243 135 Zawadzka Joanna --- K50 Chmielnik P
244 172 Zięba Leon --- M60 kielce P
245 1 Zych Iwona --- K40 Imielno P
246 14 Zych Edyta --- K40 Pińczów P