Lista startowa 2019-01-05 Kielce UltraCKmaraton 50 km 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 27 Adamczyk Joanna --- K4 Jędrzejów P
2 127 Albinski Tomasz --- M4 Warszawa P
3 33 Antczak Iliana EKSTREMALNI DECARUN K1 Miedziana Góra P
4 0 Arabasz Aneta --- K4 Masłów P
5 0 Artykiewicz Adrian OSTROBIEC M3 Ostrowiec Świętokrzyski P
6 51 Augustyński Sylwester LACHO TEAM M3 Kraków P
7 0 Bagnecki Mateusz --- M3 Mrawica P
8 114 Banasik Grzegorz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Kielce P
9 38 Barszcz Bartosz --- M3 Radom P
10 31 Bastrzyk Tomasz MECHANIK I PRZYJACIELE M4 Skarżysko-Kamienna P
11 48 Bednarczyk Szymon --- M4 Kielce P
12 0 Bęben Robert OSTROBIEC M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
13 0 Bielacha Maciej MECHANIK I PRZYJACIELE M3 Miedziana Góra P
14 86 Bisowski Mariusz --- M4 Kobyłka P
15 0 Błoński Mariusz --- M4 KIELCE P
16 24 Bodo Przemek MECHANIK I PRZYJACIELE M4 Świerczek P
17 0 Bogucki Ireneusz --- M4 Ostrowiec Św. P
18 90 Borkowski Jerzy BIEGIEM RADOM ! M6 Radom P
19 53 Borowski Jacek --- M3 Krasocin P
20 71 Bugajski Marcin --- M3 Kielce P
21 29 Bujak Szymon --- M4 Kielce P
22 0 Buras Michał --- M4 Daleszyce P
23 0 Celniak Alicja --- K4 Miedziana GÓRA P
24 0 Chowaniec Sebastian --- M3 Nowy Dwór Mazowiecki P
25 102 Ciesek Dariusz DORIMUTIMU M3 Warszawa P
26 130 Cioch Cezary --- M3 Skaryszew P
27 58 Czerwiak Paweł --- M3 Kielce P
28 3 Czyż Dominik --- M3 Serock P
29 0 Daukszo Maciej --- M2 Warszawa P
30 52 Długosz Jacek SPEEDRUN TEAM M3 starachowice P
31 105 Domański Jarosław --- M3 Łączna P
32 118 Doros Tomasz --- M3 Kielce P
33 0 Dróżdż Tomasz HUSARIA RACE TEAM M3 Brody P
34 0 Dudziński Tomasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Sędziszów P
35 103 Fajdek Stefan BIEGIEM RADOM ! M5 Wacyn P
36 60 Fiuk Sylwester 5 SÓW PIŃCZÓW M2 Kije P
37 13 Frej Miłosz LOS TREPOS COMPANIEROS M4 Jędrzejów P
38 0 Gajewski Michał --- M3 Skarżysko-Kamienna P
39 0 Gałkowski Artur --- M4 Kielce P
40 62 Gibula Krzysztof --- M4 Kielce P
41 100 Głuszek Tomasz --- M3 Kielce P
42 21 Gołąb Robert AKTYWNY ĆMIŃSK M4 Ćmińsk P
43 12 Gołąb Grzegorz AKTYWNY ĆMIŃSK M4 Ćmińsk P
44 115 Gołębiowska Marta OSTROBIEC K1 Miłków P
45 99 Gomuła Grzegorz BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
46 68 Goralewski Mateusz --- M3 Zaborów P
47 35 Grzelec Adam EKSTREMALNI DECARUN M4 Kielce P
48 20 Grzesik Paweł --- M2 Warszawa P
49 25 Herbuś Edyta AKTYWNY ĆMIŃSK K4 Ćmińsk P
50 66 Jackowski Zbigniew --- M5 Jędrzejów P
51 0 Jagieło Karol HUSARIA RACE TEAM M3 Brody P
52 14 Jagieło Michal HUSARIA RACE TEAM M3 Brody P
53 59 Jagodzki Daniel --- M3 Kielce P
54 32 Jakubczyk Paweł --- M4 Kielce P
55 0 Jamróz Mariola --- K4 Kielce P
56 0 Janus Artur BIEGAM NA TARCHOMINIE M4 Warszawa P
57 107 Jaroński Jacek --- M5 Bogumiłowice P
58 0 Jaworek Marta --- K1 Warszawa P
59 0 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Zalesie Gorne P
60 0 Jaworski Piotr --- M4 Warszawa P
61 109 Jedlińska Agnieszka BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K1 Kielce P
62 19 Jedliński Tomasz --- M3 Sandomierz P
63 0 Jęczmińska Anna --- K4 Kielce P
64 0 Jęczmiński Adam --- M4 Kielce P
65 47 Kacprzyk Paweł BIEGAM NA TARCHOMINIE M4 Warszawa P
66 72 Kałwa Leszek CROSSRUN WOLBROM M3 Miechów P
67 0 Kania Paweł BIEGAM NA TARCHOMINIE M4 Warszawa P
68 95 Karbownik Krzysztof DORIMUTIMU M3 Nowiny P
69 93 Karczewski Andrzej BIEGIEM RADOM ! M6 Radom P
70 43 Kargul Zbigniew OSTROBIEC M4 Ostrowiec świętokrzyski P
71 0 Karwat Kamil ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM M3 Józefów P
72 134 Kępisty Marek --- M4 Kielce P
73 0 Kisielewski Konrad --- M4 Kielce P
74 15 Klamka Wioletta --- K4 Kielce P
75 0 Kołda Norbert KIELECKI BIEGACZ M4 Kielce P
76 49 Kołodziej Rafał --- M3 Górno P
77 0 Kołodziejski Kamil FITNESS ACTIVE M3 Kielce P
78 0 Kopieniak Agnieszka --- K1 Poznań P
79 84 Korczak Wincenty BIEGIEM RADOM ! M6 Antoniówka P
80 89 Kowalczyk Aleksander --- M3 Skalbmierz P
81 108 Kowalicki Marcin --- M2 kielce P
82 121 Kozyra Paweł --- M2 Lublin P
83 5 Kraczynski Lukasz --- M3 Jedrzejow P
84 0 Krawczak Paulina --- K1 Dęblin P
85 0 Krawczyk Wojciech BIEGAM NA TARCHOMINIE M5 Warszawa P
86 113 Krawczyk Daniel --- M2 Szydłów P
87 50 Kruk Małgorzata --- K4 Kielce P
88 26 Kruk Tomasz --- M4 Kielce P
89 111 Kruszelnicka Kamila --- K1 Kielce P
90 112 Kruszelnicki Łukasz --- M4 Kielce P
91 123 Krzysztoszek Jakub --- M3 Kielce P
92 0 Kucharski Karol ZABIEGANY SKARYSZEW M3 KAZANÓW P
93 116 Kudrycki Jakub --- M4 Bilcza P
94 124 Kurek Arkadiusz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 PIŃCZÓW P
95 0 Lasek Leszek --- M5 Małęczyn P
96 54 Lorek Marek MARATOŃCZYK DĘBICA M4 Dębica P
97 0 Łuczak-Pokój Barbara --- K1 Nowa Sarzyna R
98 0 Maciejewski Marcin BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
99 0 Maj Grzegorz --- M5 Kielce P
100 42 Majtyka Tomasz LOS TREPOS COMPANIEROS M4 Kraków P
101 23 Malek Grzegorz --- M2 Kielce P
102 0 Marasek Adam MIX SPORT TEAM M4 Kielce P
103 17 Marczewski Andrzej --- M6 Kielce P
104 73 Matysiak Marcin GAPMONT RUNNING TEAM M4 Warszawa P
105 0 Maziejuk Łukasz MTBCROSS M3 Kielce P
106 76 Meresińska Iwona --- K4 Kielce P
107 0 Micuła Zbigniew CROSSRUN WOLBROM M6 Wolbrom P
108 0 Mikuśkiewicz Piotr RUN TEAM CHMIELNIK M3 Chmielnik P
109 106 Miszczak Kamil BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Kielce P
110 9 Moczyński Paweł --- M3 Ostrowiec Świętokrzyski P
111 80 Morawski Mirosław BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
112 70 Mucha Tomasz --- M4 Kielce P
113 0 Myca Paweł CROSSRUN WOLBROM M4 Wolbrom P
114 94 Nemś Arkadiusz --- M4 Staszów P
115 67 Nowak Karol --- M4 Kielce P
116 7 Nowak Tomek KLUB BIEGOWY MAŁOGOSZCZ M3 Małogoszcz P
117 0 Opoka Andrzej --- M5 Kielce P
118 91 Orczykowski dariusz BIEGIEM RADOM ! M5 Radom P
119 64 Orłowski Andrzej POTRENUJEMY ? M2 CEZARYN P
120 56 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K4 Kielce P
121 88 Ostapinska Magda --- K4 Piaseczno P
122 36 Ostapinski Wojtek --- M4 Piaseczno P
123 0 Pałgan Rafał --- M4 KOZÓW P
124 110 Pańka Mikołaj FAJNY ROWER STADIAN KIELCE M4 Kielce P
125 0 Patrzałek Grzegorz --- M4 Opole P
126 0 Piątek Paweł --- M5 Kazimierza Wielka P
127 79 Piekarska Aleksandra --- K1 Opoczno P
128 0 Piekarska Alicja --- K4 Opoczno P
129 78 Piekarski Zdzisław --- M6 Opoczno P
130 0 Piekarski Stefan --- M6 Opoczno P
131 16 Pierzak Olga LACHO TEAM K1 Kielce P
132 0 Pięta Marlena --- K4 Ostrowiec Św P
133 0 Piotrowski-Wójcik Krzysztof ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M4 kielce P
134 0 Piróg Dorota SPEEDRUN TEAM K4 Łączna P
135 44 Pisarek Michał --- M3 Kielce P
136 132 Pisarek Karol --- M3 WARSZAWA P
137 63 Podolska-Koczwara Monika EKSTREMALNI DECARUN K4 Kielce P
138 0 Podsiadły Szymon --- M3 Kozienice P
139 125 Pogorzelski Krzysztof --- M4 Nowa Słupia P
140 0 Polakowski Tomasz BIEGIEM RADOM ! M4 Radom P
141 85 Potrzeszcz Grzegorz LKB RUDNIK M4 Gadka P
142 87 Potrzeszcz Tomasz LKB RUDNIK M4 Gadka P
143 0 Prokopiuk Robert BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 Morawica P
144 41 Przebinda Renata --- K4 Czernichów P
145 39 Przebinda Bogdan --- M5 Czernichów P
146 82 Przygoda Ula --- K1 Łowicz P
147 37 Pytel Stanisław --- M3 KIELCE P
148 34 Pytel Michał --- M4 Bodzentyn P
149 22 Pytel Bożena --- K4 KIELCE P
150 120 Rams Tadeusz CROSSRUN WOLBROM M5 Wolbrom P
151 57 Rdzanek Łukasz --- M3 Augustów P
152 45 Rdzanek-Rychlicka Aldona --- K4 Augustów P
153 0 Reszel Artur --- M3 Opoczno P
154 0 Rębiś Tomasz --- M4 Piaseczno P
155 0 Rębiś Joanna --- K4 Piaseczno P
156 0 Rozycki Marek --- M3 Bieliny P
157 0 Ruchomski Wiesław --- M6 Kielce P
158 46 Rychlicki Waldemar --- M5 Augustów P
159 6 Rykowska Iwona --- K4 Kielce P
160 2 Rykowski Marcin --- M4 Kielce P
161 18 Rytlewski Artur MECHANIK I PRZYJACIELE M2 Bieliny P
162 61 Rzeszot Łukasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 Ćmińsk P
163 77 Salwa Krzysztof --- M4 KIELCE P
164 30 Sałas Krzysztof --- M4 Radom P
165 128 Sander Filip --- M4 morawica P
166 75 Sędybył Sławomir RUNGALL MIEDZIANA GÓRA M5 Miedziana Góra P
167 0 Sidło Damian ROCK & ROWER TEAM M3 Kielce P
168 0 Skrzyniarz Marek FITNESS CLUB TAO KIELCE M4 Kielce P
169 69 Sławiński Kazimierz --- M4 Kielce P
170 4 Słoka Renata STARACHOWICKI KLUB MORSÓW "WEKTOR" K4 Starachowice P
171 8 Słoka Robert STARACHOWICKI KLUB MORSÓW "WEKTOR" M5 Starachowice P
172 0 Słomiński Albert --- M2 Staszów P
173 28 Słowiński Jakub --- M2 Kielce P
174 129 Socha Norbert --- M3 Skaryszew P
175 104 Sokalski Grzegorz --- M4 Konstancin P
176 126 Sokół Sylwia --- K1 Sędziszów P
177 0 Sprawka Marta --- K1 Lublin P
178 0 Sroczyński Marcin --- M4 Piaseczno P
179 92 Stanek Jarosław SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M5 Pińczów P
180 0 Stawowski Bogumił --- M5 Katowice P
181 1 Stegner Anna --- K4 Kielce P
182 65 Stępień Zenon MECHANIK I PRZYJACIELE M5 Kielce P
183 0 Stępnik Paweł BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M4 kielce P
184 0 Strzałkowski Marcin WKURW TEAM M3 Kielce P
185 55 Swatek Marta --- K1 Solec-Zdrój P
186 74 Sygut Eliasz IŁŻA PĘDZI M2 Iłża P
187 101 Szczepaniak Jadwiga --- K4 Aleksandrów Łódzki P
188 0 Szczepanik Andrzej --- M6 Kazimierza Wielka P
189 0 Śliwiński Rafał AQUA-MED KIELCE M4 KIELCE P
190 0 Ślufarski Łukasz --- M3 brody P
191 0 Śpiewak Sebastian --- M3 Brody P
192 133 Terlecki Dariusz --- M4 Kielce P
193 81 Tomaszkiewicz Łukasz --- M3 Łowicz P
194 0 Ubysz Sebastian --- M3 Kielce P
195 0 Wawrzos Marek --- M3 Radoszyce P
196 96 Wąsik Jacek CBFS M6 Lublin P
197 0 Werenkowicz-Wrona Ilona LKB RUDNIK K1 Pawłów P
198 0 Wiatrowski Jacek BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M4 Kielce P
199 131 Wiącek Krzysztof --- M4 Kielce P
200 11 Wojciechowski Jarosław CZASEM BIEGAM M5 Kielce P
201 40 Wosiek Paweł --- M4 Ostrowiec Świętokrzyski P
202 122 Wypych Adrian BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M2 Kielce P
203 119 Wzorek Zbigniew --- M4 Kielce P
204 10 Zagórski Rafał --- M4 Brzegi P
205 97 Zakrzewska Ewa DORIMUTIMU K1 Nowiny P
206 98 Zakrzewski Łukasz DORIMUTIMU M3 Nowiny P
207 0 Zakrzewski Damian --- M2 Kielce P
208 0 Zatorski Andrzej --- M5 Starachowice P
209 117 Zegadło Mateusz BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M2 Piekoszów P
210 83 Zychowicz Monika BIEGIEM RADOM ! K1 Radom P
211 0 Zygmańska Monika BIEGIEM RADOM ! K1 RADOM P
212 0 Żaczek Łukasz OSTROBIEC M3 Ostrowiec Św. P