Lista startowa 2017-10-08 Pińczów Finał MTBCrossMaraton Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5032 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
2 5112 Berner Piotr MYBIKE.PL M3 Warszawa P
3 5027 Bukalski Pawel BARAN CYCLING TEAM M3 radom P
4 5038 Chmielarczyk Jacek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
5 5037 Chrząszcz Paweł 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Kraków P
6 5089 Czyż Zofia IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM K3 Warszawa P
7 0 Dubaj Robert --- M5 Lublin P
8 5043 Fidytek Tomasz OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Jaworzno P
9 5103 Furmański Konrad BARAN CYCLING TEAM M2 Łask P
10 5156 Grabowski Zbigniew OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 chrzanów P
11 5001 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
12 5025 Kędzierski Janusz BARAN CYCLING TEAM M4 Bełżyce P
13 5145 Kisiel Krzysztof TEAM PKO BANK POLSKI M4 Głosków P
14 5030 Kruszec Andrzej AUGUSTA KRAKÓW 0RH- M3 Kraków P
15 5167 Langner Damian SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Dzibice P
16 0 Majcher Tomasz HPE-ESKOM-WHISTLE M4 Tychy P
17 5060 Marszałek Mariusz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Domaniewice P
18 5010 Maślana Lucjan TRYBIK NORTHWAVE TEAM M4 Warszawa P
19 5164 Opoka Sebastian CYCLO TRENER TEAM M1 Pińczów P
20 5012 Pabich Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Zawiercie P
21 5026 Paszczyk Dariusz BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
22 5138 Piechówka Ryszard CUBA SHOP TEAM M5 jaworzno P
23 5039 Piekarski Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarzysko Kamienna P
24 5040 Posadzy Tomasz METROBIKES.PL M4 Stara Wieś P
25 5085 Powroźnik Paweł BARAN CYCLING TEAM M3 Andrychów P
26 5094 Rumsicki Sylwester CDF SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
27 5140 Rybak Mateusz MYBIKE.PL M2 warszawa P
28 5153 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko-Kamienna P
29 5056 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
30 5200 Słupski Piotr TRYBIK NORTHWAVE TEAM M1 Głowno P
31 5168 Smaczyński Grzegorz BIKE ATELIER TEAM M1 Dąbrowa Górnicza P
32 5052 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
33 5128 Szewczyk Mateusz SENGAM SPORT RACING TEAM M1 Zawiercie P
34 5024 Sztal Sebastian BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
35 5111 Szymański Tomasz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Płochocin P
36 5014 Wajzer Ania SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Zawiercie P
37 5035 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
38 5068 Wilk Paweł TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Warszawa P
39 5065 Wójcik Jarosław TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 Łomianki P
40 5116 Wróblewski Karol BARAN CYCLING TEAM M4 Warszawa P
41 5002 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
42 5009 Zacharski Szymon 3R-RADOMSKI RUCH ROWEROWY M4 Radom P
43 5067 Zając Marek TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 WARSZAWA P
44 5166 Żyżyńska-Galeńska Krystyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P