Lista startowa 2017-10-08 Pińczów Finał MTBCrossMaraton Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3094 Antoniuk Artur BARAN CYCLING TEAM M3 Kraśnik P
2 3195 Banaszewski Bartosz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 skarżysko kamienna P
3 3224 Baranowski Michał TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Dziekanów Leśny P
4 3059 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
5 3029 Bastrzyk Renata METROBIKES.PL K4 Skarżysko-Kamienna P
6 3009 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
7 3218 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
8 3270 Cichacka Klaudia BARAN CYCLING TEAM K2 Końskie P
9 3199 Czernoch Piotr MTB 3184 M5 Warszawa P
10 3489 Daleszak Adrian --- M3 Nowiny P
11 3131 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
12 3329 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
13 3368 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Zalesie Gorne P
14 3340 Jeziorski Radosław --- M4 Józefosław P
15 3353 Judasz Mirek --- M4 KIELCE P
16 3421 Kochanowski Tomasz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
17 3112 Kowalczyk Mateusz CYCLO TRENER TEAM M2 Kielce P
18 3510 Kuczkowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M3 Łomianki P
19 0 Kula Andrzej --- M5 Katowice P
20 3092 Kułagowski Wojciech CKBIKESHOP MTB TEAM M4 Checiny P
21 3355 Laskowska Kasia FINISHER.PL K3 Łomianki P
22 3101 Laskowski Paweł KK CYKLON WARSZAWA M2 Piaseczno P
23 3150 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
24 3149 Maruszak Marcin --- M3 MIELEC P
25 3496 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Bliżyn P
26 3085 Michalski Rafał RAWSKA GRUPA KOLARSKA M3 Skierniewice P
27 3384 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
28 3541 Orliński Grzegorz --- M3 Morawica P
29 3142 Osek Dariusz METROBIKES.PL M3 Lublin P
30 3161 Paszkiel Jakub KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
31 3102 Rogala Marcin R1DE 43TEAM M4 Komornica P
32 3216 Rynkar Krystian MTB MOSIR DUKLA MJ Góra Motyczna/Dębica P
33 3207 Sawicka Anna WGR TEAM K3 Kielce P
34 3417 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
35 3012 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
36 3178 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
37 3246 Szymańska Magdalena TRYBIK NORTHWAVE TEAM K2 Warszawa P
38 3015 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
39 3099 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
40 3057 Wachecki Sebastian BIKEHEAD M3 Dąbrowa Górnicza P
41 3053 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P