Lista startowa 2017-10-08 Pińczów Finał MTBCrossMaraton Family. 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7033 Adamczyk Mikołaj MTB KOMBUD TEAM F- Tczów P
2 7009 Adamiec Szczepan --- F0 kielce P
3 8387 Adamiec Kacper --- F2 Zagnańsk P
4 8057 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
5 7050 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Kielce P
6 8049 Banasik Michał --- F2 Pierzchnica P
7 8335 Bartosik Oskar KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-kamienna P
8 8359 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
9 7051 Biegaj Paweł ROCK & ROWER F3 Kielce P
10 8039 Bigoraj Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
11 8098 Biskupski Karol --- F2 Małogoszcz P
12 5235 Błach Marcin SINIAT PONIDZIE MTB TEAM F3 Pińczów P
13 8096 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
14 8038 Brodzik Andrzej BARAN CYCLING TEAM F5 Lublin P
15 7074 Bugaj Rafał --- F2 Kielce P
16 8184 Bysiak Łukasz SUKÓW F3 Mójcza P
17 8080 Cedro Robert --- F4 Kielce P
18 5236 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
19 7056 Chruściński Filip --- F- Morawica P
20 8053 Cichacki AndrzeJ --- F4 Modliszewice P
21 8040 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
22 8396 Czajor Robert --- F3 Jędrzejów P
23 8398 Dylawerski Krystian --- F2 Pińczów P
24 8382 Dziadek Dariusz --- F4 Busko-Zdroj P
25 7064 Dziurski Kuba DALESZYCE F0 Daleszyce P
26 8007 Frankowicz Jacek --- F4 kielce P
27 8247 Furman Artur GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
28 8120 Gajak Mariusz PIA POLSKA-CFO TEAM F4 Dąbrowa Górnicza P
29 8313 Garwoliński Dariusz BARAN CYCLING TEAM F4 Lublin P
30 8233 Gawryś Marcin ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
31 8238 Gawryś Monika ROWER-SPORT KIELCE FK4 Kielce P
32 8002 Gołębski Łukasz --- F3 Kielce P
33 7008 Gosztyła Laura MTB 3184 FK- Kraków P
34 8176 Górecka Anna GOMOLA TRANS AIRCO FK3 KATOWICE P
35 7012 Grabka Wojciech --- F0 CHĘCINY P
36 8008 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
37 8031 Grochala Marcin --- F3 Kielce P
38 5244 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM F3 Radom P
39 8011 Guzik Grzegorz --- F3 Dąbrowa Górnicza P
40 8059 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
41 7005 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F0 Skarżysko-Kamienna P
42 8133 Janik Bartosz BIKEHEAD F4 Dąbrowa Górnicza P
43 7032 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Warszawa P
44 8101 Jarosławski Piotr --- F4 Warszawa P
45 8275 Jarzębowski Mateusz BODYICOACH CYCLING TEAM F2 Łódź P
46 0 Judasz Mirek --- F4 KIELCE P
47 8123 Kajtek Mikołaj --- F1 kielce P
48 7014 Kajtek Krzysztof --- F0 kielce P
49 8392 Kasprowski Radosław GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 sosnowiec P
50 8110 Katra Adrian ROWER-SPORT KIELCE F2 Kielce P
51 8290 Kawecki Marcin --- F3 Koprzywnica P
52 8179 Koloda Zbigniew GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Będzin P
53 8090 Kołomański Kamil --- F2 Kielce P
54 8314 Komsa Bolesław WIKPER TEAM F5 Tarnobrzeg P
55 8143 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
56 8126 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
57 7028 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
58 7010 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F- Radom P
59 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
60 8393 Kowalczyk Zbigniew --- F4 Busko-Zdrój P
61 8041 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM F5 Skarżyko Kamienna P
62 5242 Kowalski Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ F1 Sandomierz P
63 8023 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
64 8397 Krzysztoszek Rafał --- F3 Oleszno P
65 8223 Kucharski Przemysław GHOSTBIKERS MTB TEAM F2 Dąbrowa Górnicza P
66 8068 Kulicki Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F3 skarzysko P
67 8291 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
68 8047 Lewiński Mirosław --- F5 Klucze P
69 8364 Lipa Zbigniew --- F5 Bodzentyn P
70 5241 Lipa Anna --- FK2 Bodzentyn P
71 8191 Lniany Dawid --- F1 KIELCE P
72 8001 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC F3 Mielec P
73 8188 Łyżwa Krzysztof --- F5 Kielce P
74 8304 Machocki Grzegorz --- F3 Górno P
75 8192 Maciejewska Ewa DALESZYCE FK4 Daleszyce P
76 7081 Maciejewski Szymon DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE F0 Daleszyce P
77 8169 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F5 Daleszyce P
78 7047 Marek Kamil MTB MOSIR DUKLA F- Iwonicz-zdrój P
79 8311 Marek Wioletta MTB MOSIR DUKLA FK4 Iwonicz-zdrój P
80 5243 Mateusz Lachowski --- F1 Sandomierz P
81 8394 Maziarek Kamila KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Bliżyn P
82 8161 Michalak Andrzej --- F2 Chynów P
83 8027 Młynarczyk Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
84 8030 Młynarczyk Anita ROWER-SPORT KIELCE FK4 Kielce P
85 8035 Mrozik Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
86 8052 Niewiarowski Andrzej --- F4 Zabierzów P
87 8095 Noga Marta GHOSTBIKERS MTB TEAM FK2 Będzin P
88 7004 Palka Antoni OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW F- Chrzanów P
89 8282 Pańka Mikołaj FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F3 Kielce P
90 8283 Pańka Patryk FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F0 Kielce P
91 5238 Pawlik Miłosz SAN DAMIANO BIKE TEAM CHĘCINY F3 chorzów P
92 5239 Pawlik Stanisław SAN DAMIANO BIKE TEAM CHĘCINY F6 Gorzyce P
93 8199 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
94 8138 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
95 8259 Peret Wiktor WIKPER TEAM F4 Grębów P
96 7085 Piasecki Oktawiusz --- F4 ZAGNAŃSK P
97 8089 Pióro Szymon --- F2 Wilków P
98 8017 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F5 KIELCE P
99 8018 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
100 8012 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
101 8365 Plewiński Grzegorz --- F4 Bodzentyn P
102 8125 Powroźnik Klaudia BARAN CYCLING TEAM FK1 Andrychów P
103 8286 Pyczek Dariusz --- F4 Chęciny P
104 8251 Raiński Mariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko kamienna P
105 8097 Ratuszny Adam GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
106 8050 Rogala Karolina BARAN CYCLING TEAM FK2 Lublin P
107 8276 Ruszkiewicz Tomasz --- F3 Piotrków Trybunalski P
108 8167 Rutkiewicz Michał ROCK & ROWER F3 Kielce P
109 8207 Rybak Jacek --- F5 Kielce P
110 8024 Rycombel Łukasz DĄBROWA GÓRNICZA F4 DĄBROWA GÓRNICZA P
111 0 Sadecki Bogdan --- F4 Katowice P
112 8033 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
113 8065 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
114 5237 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN F3 Lublin P
115 8048 Sikora Pawel ROCK & ROWER F3 Kielce P
116 8171 Sikora Piotr --- F3 Kielce P
117 8075 Skuciński Marcin --- F3 Morawica P
118 8082 Sobota Grzegorz --- F4 Kielce P
119 5229 Sola Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F4 Radom P
120 8137 Soleniec Artur BARAN CYCLING TEAM F3 Końskowola P
121 5234 Stanek Jarosław SINIAT PONIDZIE MTB TEAM F5 Pińczów P
122 8385 Staniszewski Piotr BIKEHEAD F3 Będzin P
123 7002 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF F0 Sędziszów Małopolski P
124 8034 Stękiel Dorota GOGGLE PAE FK5 Warszawa P
125 8044 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
126 8043 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
127 7161 Suty Aleksander MTB KOMBUD TEAM F- Radom P
128 7025 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
129 7159 Szczygielski Jakub MTB KOMBUD TEAM F0 Rajec Szlachecki P
130 8172 Szumańska Katarzyna --- FK3 Kielce P
131 8005 Szymanek Katarzyna ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FK4 Puławy P
132 5240 Świstak Przemysław --- F2 Starachowice P
133 8399 WALCZAK Marcin --- F3 Pińczów P
134 8091 Wąsowska Alicja KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Skarżysko-Kamienna P
135 7080 Werstak Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
136 5230 Wojniak Marcin --- F4 Pińczów P
137 8084 Wojnowski Michał --- F3 Kielce P
138 8395 Wojtaś Renata --- FK4 Pińczów P
139 7027 Wójcik Jan SAP SERWIS TEAM F- Szewce P
140 8400 Wróbel Roman --- F5 Bystrice Czechy P
141 7001 Wydro Mateusz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM F0 Puławy P
142 8186 Xxxxxx Xxxxxx --- ??? P
143 7160 Zakrzewski filip UKS MDK TYTAN RADOM F1 Kotarwice 40d P
144 8292 Zapała Łukasz DREAM TEAM F3 Kielce P
145 8154 Zieliński Piotr FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F5 kielce P
146 8377 Zyguła Grzegorz --- F2 Bodzentyn P
147 8363 Zyguła Sławomir --- F5 Bodzentyn P
148 7024 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
149 8236 Żelazowski Mateusz --- F1 Bodzentyn P
150 8004 Żero Dagmara GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Będzin P
151 8383 Żero Sebastian GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Będzin P