Lista startowa 2017-04-02 Chęciny MTBCrossMaraton Master 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5096 Banasik Sławomir KOMOBIKE SCOTT M3 Warszawa P
2 5054 Bartkiewicz Paweł AXEL SPORT RACING TEAM M3 RZESZÓW P
3 5076 Berner Piotr MYBIKE.PL M3 Warszawa P
4 5020 Borkowski Marcin POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
5 5027 Bukalski Pawel BARAN CYCLING TEAM M3 radom P
6 5063 Celary Krzysztof BIKEBOARD M2 Kraków P
7 5038 Chmielarczyk Jacek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
8 5037 Chrząszcz Paweł --- M2 Kraków P
9 5089 Czyż Zofia IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM K3 Warszawa P
10 5097 Dyzio Piotr CDF SUPERDROB BIKE TEAM M3 Józefów P
11 5071 Ejchart Małgorzata VIRTUALBIKE.PL K3 Warszawa P
12 5043 Fidytek Tomasz OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Jaworzno P
13 5082 Gajda Krzysztof JEDLICZE TEAM M3 Jedlicze P
14 5100 Głąb Wojciech CHLORKI.PL M4 Warszawa P
15 5064 Głowacki Maciej BIKEBOARD M3 Wieliczka P
16 5080 Gogół Artur NBP RACING TEAM M3 Jabłonna P
17 0 Golonka Michał KSPO BRAKEPARTS.PL M2 Kraków P
18 5028 Górecki Karol --- M3 Izabelin P
19 5033 Grabowski Zbigniew OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 chrzanów P
20 5093 Gręda Konrad NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL M3 Warszawa P
21 5041 Gryzło Jakub JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW M3 Jasło P
22 5008 Grzybowska Karolina ESTILE RACING TEAM K2 Sieczka P
23 5055 Hajzler Mariusz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 er-ha@wp.pl P
24 5095 Jabłoński Marcin METROBIKES.PL M4 Skarżysko-Kamienna P
25 5078 Jaworski Maciej SENGAM SPORT RACING TEAM M2 Zawiercie P
26 5023 Kamiński Przemek POLSKI KLUB MTB M3 Piaseczno P
27 5001 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
28 5025 Kędzierski Janusz BARAN CYCLING TEAM M4 Bełżyce P
29 5087 Kleczaj Jarosław BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M2 Radom P
30 5004 Kochanowski Tomasz GRUPA KK IDEA BANK 3R BIKE TEAM M4 Radom P
31 5069 Konieczny Grzegorz --- M5 Buczkowice P
32 5075 Konieczny Filip BIKE ATELIER TEAM M2 Buczkowice P
33 5092 Koziński Łukasz POLONIA WARSZAWA MTB M3 Warszawa P
34 5030 Kruszec Andrzej AUGUSTA KRAKÓW 0RH- M3 Kraków P
35 5019 Kudlak Marcin ROWEROWY SQUAD BIKE TEAM M3 Marki P
36 5003 Kurpiel Mirosław --- M4 Warszawa P
37 5016 Kurzak Janusz SENGAM SPORT RACING TEAM M4 Zawiercie P
38 5058 Ligęska Krzysztof --- M3 Bolechowice P
39 5042 Macek Karol --- M2 Frysztak P
40 5011 Makles Andrzej POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
41 5017 Marczak Kamil KAMKOSPORT.PL M3 Warszawa P
42 5060 Marszałek Mariusz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Domaniewice P
43 5010 Maślana Lucjan --- M4 Warszawa P
44 5049 Maślany Janusz --- M3 Gostynin P
45 5050 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M2 Lublin P
46 5029 Michalski Łukasz --- M3 Warszawa P
47 5066 Motyka Tomasz AXEL SPORT RACING TEAM M2 Rzeszów P
48 5117 Niedzielski Albert --- M3 warszawa P
49 5022 Niemczyk Rafal POLSKI KLUB MTB M4 Warszawa P
50 5053 Nowak Tomasz BIKEHEAD M2 dąbrowa górnicza P
51 5074 Nowotka Michał MYBIKE.PL M3 Warszawa P
52 5005 Opoka Sebastian CYCLO TRENER TEAM M1 Pińczów P
53 5012 Pabich Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Zawiercie P
54 5072 Paczkowski Andrzej VIRTUALBIKE.PL M3 Warszawa P
55 5061 Pakuła Paweł --- M3 Milanówek P
56 5013 Pałęga Krzysztof SENGAM SPORT RACING TEAM M1 Zawiercie P
57 5026 Paszczyk Dariusz BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
58 5039 Piekarski Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarzysko Kamienna P
59 5062 Płończyk Maciej MYBIKE.PL M4 Warszawa P
60 5015 Politowski Krzysztof POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
61 5040 Posadzy Tomasz METROBIKES.PL M4 Stara Wieś P
62 5085 Powroźnik Paweł --- M3 Andrychów P
63 5031 Puź Maciej ONBIKES SPORT TEAM M3 Warszawa P
64 5081 Rajska Dorota BIKE CONCEPT M3 Warszawa P
65 5046 Rączkiewicz Maciej KSPO BRAKEPARTS.PL M3 Kraków P
66 5047 Rdzanek Pawel --- M2 Święta Katarzyna P
67 5077 Reczyński Marcin CYCLO TRENER TEAM M4 Karniowice P
68 5051 Rejch Mateusz SST LUBCZA M2 Warszawa P
69 5094 Rumsicki Sylwester CDF SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
70 0 Rusinowski Grzegorz KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
71 5034 Rymarczyk Rafał METROBIKES.PL M3 Parszów P
72 5084 Skóra Sławomir JEDLICZE TEAM M2 Jedlicze P
73 5056 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
74 0 Skwark Krzysztof POLONIA WARSZAWA MTB M2 Warszawa P
75 5052 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
76 5045 Soczewski Paweł --- M4 Warszawa P
77 5059 Sołtysiak Jacek BIKEBOARD M4 Kraków P
78 0 Stefański Tomasz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M4 MIedziana Góra P
79 0 Stępnik Paweł BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M3 kielce P
80 5024 Sztal Sebastian BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
81 0 Tokarski Nikodem AGH CYCLING TEAM M2 Opoczno P
82 0 Tomala Łukasz BIKEHEAD M3 Tychy P
83 5086 Topór Michał SUPERIOR ZATOR M1 Tarnów P
84 5088 Truszczyński Piotr --- M3 Warszawa P
85 5073 Tuszyński Tomasz BLU CERSANIT TEAM REFLEKS M4 Białystok P
86 5036 Typkiewicz Adrian KSPO BRAKEPARTS.PL M1 Kraków P
87 5014 Wajzer Ania SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Zawiercie P
88 5035 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
89 5068 Wilk Paweł TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Warszawa P
90 5098 Witkowski Andrzej CDF SUPERDROB BIKE TEAM M5 Józefów P
91 5091 Wójcik Justyn KS ENERGIA KOZIENICE M3 Aleksandrowka P
92 5065 Wójcik Jarosław TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 Łomianki P
93 5048 Wypchło Łukasz --- M3 Kielce P
94 5002 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
95 5057 Zabojszcz Piotr ROWER-SPORT KIELCE M1 Sobków P
96 5090 Zacharewicz Jacek LOYALTY POINT RACEING TEAM M4 Piaseczno P
97 5099 Zacharewicz Dominik LOYALTY POINT RACEING TEAM M3 Warszawa P
98 5009 Zacharski Szymon BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M4 Radom P
99 5067 Zając Marek TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 WARSZAWA P
100 0 Zembko Robert SPORT SERWIS SANDOMIERZ M4 Sandomierz P
101 5018 Zieliński Arkadiusz POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
102 5021 Ziębakowski Artur POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
103 5007 Żero Sebastian GHOSTBIKERS MTB TEAM M3 Będzin P
104 5006 Żero Dagmara GHOSTBIKERS MTB TEAM K3 Będzin P
105 5070 Żyżyńska-Galeńska Krystyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P