Lista startowa 2017-04-02 Chęciny MTBCrossMaraton Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3279 Abramczyk Szymon KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
2 3313 Adamczyk Ania ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM KJ Mniów P
3 3311 Adamczyk Damian ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Mniów P
4 3157 Adamczyk Łukasz MTB KOMBUD TEAM M3 Tczów P
5 3007 Alimanovic Monika SAP SERWIS TEAM K3 Kielce P
6 3210 Ambrozik Krzysztof BIKEBOARD M4 Kocmyrzów P
7 3094 Antoniuk Artur BARAN CYCLING TEAM M3 Kraśnik P
8 3133 Archiciński Paweł CHLORKI.PL M3 Warszawa P
9 3255 Atłas Filip PIA POLSKA-CFO TEAM M1 Sosnowiec P
10 3146 Baltyn Jacek J.A.H.A.I.K SUCHEDNIÓW M3 Parzniew P
11 3221 Bałc Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 TRZEBINIA P
12 3050 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
13 3195 Banaszewski Bartosz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 skarżysko kamienna P
14 3095 Baran Jan BARAN CYCLING TEAM M2 Lublin P
15 3224 Baranowski Michał TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Dziekanów Leśny P
16 3059 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
17 3249 Bartnik Marcin --- M4 Kielce P
18 0 Bartnikowski Marek --- M3 Kraków P
19 3029 Bastrzyk Renata METROBIKES.PL K4 Skarżysko-Kamienna P
20 3317 Berner Piotr MYBIKE.PL M3 Warszawa P
21 3049 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
22 3010 Biegaj Paweł ROCK & ROWER M3 Kielce P
23 0 Bieszczad Patryk --- M3 Sosnowiec P
24 3125 Błaszczyk Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
25 3278 Bogacki Jakub KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
26 3290 Bogaczyk Maciek POLSKI KLUB MTB M2 wroclaw P
27 3213 Borodziuk Michał ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M4 Radom P
28 3009 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
29 3008 Boszczyk Ryszard SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
30 3271 Bożko Marcin ORŁÓW RACING TEAM M3 Warszawa P
31 3272 Bożko Agnieszka ORŁÓW RACING TEAM K3 Warszawa P
32 3086 Bregier Piotr AKADEMIA-RUCHU PŁOCK M4 Płock P
33 3087 Bregier Szymon SMS ŻYWIECKICH HABSBURGÓW MJ Płock P
34 3240 Brus Bartłomiej --- M3 Lublin P
35 3117 Brych Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
36 3286 Brzyski Rafał CDF SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
37 3293 Bućko Kamil ALUMEX ALD MTB TEAM M2 Warszawa P
38 3209 Bujak Nikola ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM K2 Radom P
39 3276 Burakowski Robert --- M3 Lublin P
40 3041 Burlyay Valeriy ONBIKES SPORT TEAM M5 Warszawa P
41 3294 Bury Marek BSK MIÓD KOZACKI M4 Biłgoraj P
42 3044 Buszewski Tomasz BIKEHEAD M2 Sosnowiec P
43 3061 Byrski Mariusz --- M4 Jaworzno P
44 3338 Całka Paweł PANK TEAM M4 SIEWIERZ P
45 3048 Celary Marian --- M6 Kraków P
46 3056 Chmielewska Emilia ONBIKES SPORT TEAM K3 Warszawa P
47 3154 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
48 3155 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
49 3219 Chryczyk Kuba BIKEBOARD M3 KARKÓW P
50 3006 Chrzęszczyk Adam SAP SERWIS TEAM M1 Łączna P
51 3270 Cichacka Klaudia HPE-ESKOM-WHISTLE K2 Końskie P
52 3126 Cichoń Michał MTB MOSIR DUKLA MJ Dębica P
53 0 Cichorz Dariusz INŻYNIERIA ROWEROWA M4 Lublin P
54 3070 Cieślak Sylwester ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Nadarzyn Kajetany P
55 0 Cieśniarski Grzegorz --- M3 Zielonka P
56 3047 Ciok Paweł --- M4 Skarżysko-Kamienna P
57 3127 Czajewicz Konrad --- M1 Kielce P
58 3043 Czajka Emilia BIKEHEAD K2 Sosnowiec P
59 3175 Czarnacki Michał --- M3 Zgierz P
60 3238 Czarnowski Robert --- M4 RASZYN P
61 3220 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
62 3218 Czernik Jakub SCS OSOZ RACING TEAM M2 Piekary Śląskie P
63 3199 Czernoch Piotr MTB 3184 M5 Warszawa P
64 3164 Czerski Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko - Kamienna P
65 3316 Czerwień Jarosław TKKF UKLEJNA MYSLENICE M2 Dobczyce P
66 3035 Czerwiński Andrzej GHOSTBIKERS MTB TEAM M6 Będzin P
67 3277 Daca Marek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
68 3030 Dąbek Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ M1 Łoniów P
69 3222 Dekiel Mateusz --- M2 Rudki P
70 3233 Dela Wojtek 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M4 Czernichów P
71 3241 DELA Paweł 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M4 Czernichów P
72 3248 Dulęba Andrzej --- M6 Skarżysko-Kamienna P
73 3247 Dulęba Radosław --- MJ Skarżysko-Kamienna P
74 3005 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
75 3131 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
76 3191 Dziorek Tomasz SPRINT GORZYCE M2 Gorzyce P
77 3119 Filipek Marcin --- M3 Skierniewice P
78 3098 Filutowicz Paweł XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
79 3308 Fogelman Michał OTR KRAKÓW M2 Kraków P
80 3159 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
81 3186 Gałązka Konrad --- M3 Kraków P
82 3004 Gamoński Bartosz SAP SERWIS TEAM M3 Łączna P
83 3274 Garlowski Konrad KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarzysko kamienna P
84 3097 Garwoliński Dariusz BARAN CYCLING TEAM M4 Lublin P
85 3217 Gawron Krzysztof BIKEBOARD M4 Kraków P
86 3306 Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
87 3258 Gliński Michał PIA POLSKA-CFO TEAM M3 Sosnowiec P
88 5080 Gogół Artur NBP RACING TEAM M3 Jabłonna P
89 3022 Gola Daniel GOMOLA TRANS AIRCO M2 Zabrze P
90 3173 Goszczyński Mateusz --- M2 Warszawa P
91 3242 Gosztyła Barbara 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE K4 Kraków P
92 3177 Gryzło Piotr JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW MJ Jasło P
93 3016 Grzela Dominik AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 Kielce P
94 3025 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
95 5008 Grzybowska Karolina ESTILE RACING TEAM K2 Sieczka P
96 3202 Grzybowski Krzysztof ESTILE RACING TEAM M6 Sieczka P
97 3334 Grzywa Grzegorz 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M4 Czernichów P
98 3183 Gula Konrad --- M3 Stara Wieś P
99 3003 Guza Bartłomiej SAP SERWIS TEAM M3 Kielce P
100 0 Hales Gerard --- M2 Kraków P
101 3244 Hałabuz Wojciech --- M2 Warszawa P
102 3336 Herc Sławomir ROZTOCZE CYCLING TEAM M4 Tomaszów Lubelski P
103 3292 Hortyński Adrian --- M3 Warszawa P
104 3038 Jadczak Szymon --- M3 Radom P
105 3130 Jagodzińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K3 Kielce P
106 3027 Jamróz Sebastian ROWER-SPORT KIELCE M2 Kielce P
107 3169 Jaroń Tomasz --- M4 Morawica P
108 3340 Jeziorski Radosław --- M4 Józefosław P
109 3263 Jeż Krzysztof JEDLICZE TEAM M4 Jedlicze P
110 3124 Jędrzejczak Jakub --- M1 Łódź P
111 3185 Jóźwiak Przemysław METROBIKES.PL M3 Lublin P
112 0 Jurkowski Kuba INŻYNIERIA ROWEROWA M3 Lublin P
113 3236 Kajtek Jan --- M4 kielce P
114 3303 Kalbarczyk Bartosz --- M1 Kielce P
115 3256 Kalinowski Artur PIA POLSKA-CFO TEAM M3 Będzin P
116 3205 Kałka Mateusz --- M2 Łopuszno P
117 3141 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
118 3165 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
119 3269 Karcz Jakub --- M2 Rzeszów P
120 3212 Kardyś Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
121 3229 Karoń Piotr UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA M1 Janów P
122 3121 Kasprzak Agnieszka GIRLS ON BIKES K3 Warszawa P
123 0 Kawęcka Dominika SPORT SERWIS SANDOMIERZ K3 Sandomierz P
124 3203 Kędziora Marcin --- M3 Staszów P
125 3198 Kies Grzegorz --- M4 Mysłowice P
126 3234 Kieszko Stanisław --- M2 Lublin P
127 3128 Knapik Tomasz BSK MIÓD KOZACKI M2 Biłgoraj P
128 3100 Knieć Sławomir --- M6 Radom P
129 3066 Kodym Piotr XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
130 3074 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
131 3036 Kołodziej Sebastian --- M3 Nowiny P
132 3162 Kołodziejski Sebastian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kamienna P
133 3026 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
134 3096 Korcewicz Michał BARAN CYCLING TEAM M2 łask P
135 0 Korkowska Paula --- K3 Tomaszów Lubelski P
136 3335 Korkowski Krzysztof --- M3 Tomaszów Lubelski P
137 3307 Korol Artur --- M5 Warszawa P
138 3188 Kosiński Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko-Kam. P
139 3134 Kostrzewa Michał PRB KOMBUD M2 Radom P
140 3268 Kotwica Damian BIKEHEAD M2 Katowice P
141 3189 Kowalczyk Łukasz CRAZY RACING TEAM M3 Pionki P
142 3112 Kowalczyk Mateusz CYCLO TRENER TEAM M2 Kielce P
143 3080 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
144 3261 Kowalski Piotr ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
145 3138 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
146 3250 Kraska Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M4 Kielce P
147 3071 Król Zbyszek XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
148 3110 Krukowski Edward STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M6 Kielce P
149 0 Kryściak Przemysław PANDA TEAM M2 Łódź P
150 3275 Kryza Rafał --- M4 Lublin P
151 3225 Krzeczkowski Arkadiusz HPE-ESKOM-WHISTLE M4 Kielce P
152 3143 Krzemiński Marcin SPRINT GORZYCE M3 Gorzyce P
153 3054 Krzymowska Marta KK CYKLON WARSZAWA K3 Warszawa P
154 3227 Kubicz Maciej ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M4 Warszawa P
155 3069 Kubik Robert XBOX BIKE TEAM M5 Kraków P
156 3301 Kulik Marek BARAN CYCLING TEAM M3 Puławy P
157 3287 Kuniniec Michał --- M4 Wiazaowna P
158 3145 Kurek Arkadiusz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 PIŃCZÓW P
159 3042 Kurzynski Dariusz --- M4 Zielonki P
160 3259 Kwiecień Marcin PIA POLSKA-CFO TEAM M3 Dąbrowa Górnicza P
161 3187 Lach Maciej --- M2 Warszawa P
162 3206 Lachowicz Dariusz --- M5 Warszawa P
163 3122 Lachowski Grzegorz KS FENIKS OPOCZNO M4 Opoczno P
164 3077 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM M5 RADOM P
165 3101 Laskowski Paweł KK CYKLON WARSZAWA M2 Piaseczno P
166 3330 Latoszek Krzysztof --- M3 Warszawa P
167 3239 Lech Krzysztof AMELINIUM RACING TEAM M4 Michałowice P
168 3260 Lesiak Tomasz ESTILE RACING TEAM M3 Bełchatów P
169 3083 Lipka Jacek --- M4 Lublin P
170 3135 Litawiński Kuba 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Czrnichów P
171 8131 Łabędz Robert DARIO TEAM M3 Radomsko P
172 3231 Łakomski Łukasz ROWEROWANIE.PL M3 Kraków P
173 3243 Łobodziński Marcin --- M3 Sosnowiec P
174 3254 Łopatka Krystian --- M3 Żywiec P
175 3341 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
176 3337 Łuczyński Robert --- M4 Warszawa P
177 3150 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
178 3051 Maciągowski Wojciech --- M4 Kielce P
179 3196 Majcher Łukasz METROBIKES.PL M3 Krężnica jara 131 P
180 3298 Majewski Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M5 SKARZYSKO KAM. P
181 0 Majkowski Krzysztof --- M1 Dobrzyń P
182 3156 Małek Mirosław --- M3 Stalowa Wola P
183 3251 Małek Piotr KK CYKLON WARSZAWA M4 Warszawa P
184 3252 Małek Justyna KK CYKLON WARSZAWA K4 Warszawa P
185 3305 Małysa Krzysztof ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M2 Radom P
186 3331 Mańka Janusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-kamienna P
187 3288 Marciniak Krzysztof --- M6 Łomianki P
188 3171 Marciniak Tomasz --- M2 Warszawa P
189 3109 Markiewicz Marcelina --- K3 Warszawa P
190 3149 Maruszak Marcin --- M3 MIELEC P
191 3315 Marzec Radosław --- M3 Sosnowiec P
192 3226 Maślana Katarzyna --- K3 Gostynin P
193 3067 Maślanka Kamil R1DE 43TEAM M3 Marki P
194 3333 Matras Wojciech ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M2 Puławy P
195 3024 Mazanka Pawel --- M3 Kielce P
196 3166 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Skarżysko Kamienna P
197 3072 Mędrecka Magdalena SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Ogrodzieniec P
198 3085 Michalski Rafał --- M3 Skierniewice P
199 3065 Michta Mirek --- M4 Bilcza P
200 3058 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
201 3106 Mieszczak Paweł BIKEHEAD M3 Dąbrowa Górnicza P
202 3302 Miszczuk Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M4 LUBLIN P
203 3267 Młynarczyk Adam RAWA MTB M4 Rawa Mazowiecka P
204 3201 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
205 3078 Mortka Grzegorz SPORT SERWIS SANDOMIERZ M4 Tarnobrzeg P
206 3295 Mrozowska Monika --- K3 Warszawa P
207 3181 Muszyński Sławomir PRB KOMBUD M6 Radom P
208 3170 Myszkowski Jarosław R1DE 43TEAM M3 Legionowo P
209 0 Niedzielski Albert --- M3 warszawa P
210 3211 Nogalski Kamil TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Stryków P
211 3163 Nowotarski Sebastian --- M3 FREDROPOL P
212 3182 Okła Jakub METROBIKES.PL M2 WARSZAWA P
213 3151 Okoń Rafał --- M4 WOLICA P
214 0 Okólska Katarzyna --- K2 Nowiny P
215 3160 Ołownia Arkadiusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
216 3040 Orzechowski Hubert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
217 3142 Osek Dariusz METROBIKES.PL M3 Lublin P
218 3179 Pacholec Kamil --- M3 Stalowa Wola P
219 0 Pachuc Gerard HPE-ESKOM-WHISTLE M3 Ruda Maleniecka P
220 3264 Packi Daniel VIP TRANS TEAM M3 Tomaszów mazwowiecki P
221 3028 Pałka Ania OTR KRAKÓW K2 Kraków P
222 3310 Papros Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Zagnańsk P
223 3064 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 Kozłów P
224 3161 Paszkiel Jakub KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
225 3073 Patynowski Patryk ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
226 3046 Pawlik Tomasz SAN DAMIANO BIKE TEAM CHĘCINY M4 Chęciny P
227 3037 Perzanowski Artur ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M4 Pruszkow P
228 3081 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
229 3045 Piela Andrzej --- M5 Jaworzno P
230 3013 Piszczek Krzysztof --- M2 Rzezawa P
231 5062 Płończyk Maciej MYBIKE.PL M4 Warszawa P
232 0 Pomorski Szymon KOMOBIKE SCOTT M1 Łódź P
233 3152 Popiolek Jacek --- M4 Wielun P
234 3079 Popowski Sylwester --- M2 Łowicz P
235 3147 Pożyczka Rafał OTR KRAKÓW M3 Kraków P
236 3257 Prucia Kamil PIA POLSKA-CFO TEAM M3 Dąbrowa Górnicza P
237 3103 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
238 3039 Ptasiński Adam BLU CERSANIT TEAM REFLEKS M4 Czarna Białostocka P
239 3176 Puź Grażyna --- K3 Warszawa P
240 3332 Pyś Adrian ROZTOCZE CYCLING TEAM M2 Zamośc P
241 3172 Raczkowski Filip ONBIKES SPORT TEAM M2 Warszawa P
242 3215 Rajkowski Ireneusz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M2 Radom P
243 3033 Ratuszny Adam GHOSTBIKERS MTB TEAM M4 Będzin P
244 3153 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
245 3102 Rogala Marcin R1DE 43TEAM M4 Komornica P
246 3235 Rostek Jerzy ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M5 Kraśnik P
247 3082 Rózga Grzegorz POLSKI KLUB MTB M2 Władysławów P
248 3088 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M2 Lublin P
249 3090 Różycki Piotr --- M4 Chęciny P
250 3091 Różycki Krystian --- M1 Chęciny P
251 3289 Rumsicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M1 Otwock P
252 3129 Rusowicz Waldemar ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M6 Kraśnik P
253 3216 Rynkar Krystian --- MJ Góra Motyczna/Dębica P
254 3136 Sajdak Piotr --- M2 Tuchów P
255 3299 Salwa Tomasz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M4 MIedziana Góra P
256 3207 Sawicka Anna --- K3 Kielce P
257 3273 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko-Kamienna P
258 3148 Senderowski Michał SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
259 3312 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
260 3032 Sieńko Marcin BSK MIÓD KOZACKI M3 Tereszpol P
261 3089 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
262 0 Skoczylas Paweł --- M4 Częstochowa P
263 3060 Skrobot Krzysztof --- M2 Skarżysko-Kamienna P
264 3076 Skrzypczak Szymon INŻYNIERIA ROWEROWA M2 Lublin P
265 3011 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
266 3228 Socho Adrian MYBIKE.PL M3 Sochaczew P
267 3194 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
268 3193 Sołtysik Rafał BIKEHEAD M3 Katowice P
269 3137 Starosta Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 łódz P
270 3055 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
271 3120 Staszewski Wojciech --- M3 Kielce P
272 3104 Stecko Arkadiusz --- M3 Warszawa P
273 3084 Stękiel Jerzy GOGGLE PAE M5 Warszawa P
274 0 Stępień Mariusz --- M3 Siemianowice Śląskie P
275 3282 Stępień Maciej KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM MJ takoczest@gmail.com P
276 3012 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
277 3178 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
278 3232 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ M6 sandomierz P
279 3200 Syrzistie Marcin JOYRIDE M6 Zakopane P
280 3167 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
281 3019 Szczołko Arkadiusz --- M3 Tarnobrzeg P
282 3123 Szłapa Łukasz 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M3 Kraków P
283 3266 Szperna Hubert NIEWIADÓW BORO M3 Ujazd P
284 3309 Szwed Mateusz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Zagnańsk P
285 3223 Szymanek Tomasz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Puławy P
286 3246 Szymańska Magdalena TRYBIK NORTHWAVE TEAM K2 Warszawa P
287 3245 Szymański Tomasz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Płochocin P
288 3304 Szymański Marcin TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Pruszków P
289 3018 Szymański Robert BIKEHEAD M4 Katowice P
290 0 Szymczyk Michał --- M2 łopuszno P
291 3031 Ścibisz Marcin --- M3 Zagnańsk P
292 3023 Ściga Maciej ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M3 Morawica P
293 3132 Śmiech Grzegorz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
294 3192 Śmigielski Paweł --- MJ Piotrków Trybunalski P
295 3190 Śmigielski Dariusz --- M4 Piotrków Tryb. P
296 3339 Świątkowski Rafał SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
297 3015 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
298 3300 Tokaj Maciej POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
299 3001 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M2 Kielce P
300 3291 Tokarski Nikodem AGH CYCLING TEAM M2 Opoczno P
301 3262 Tomasik Krystian JEDLICZE TEAM M2 Tarnowiec P
302 3180 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
303 3265 Topór Jacek --- M4 Tarnów P
304 3281 Traczyk Damian LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI M1 Kiełczówka P
305 3099 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
306 3057 Wachecki Sebastian BIKEHEAD M3 Dąbrowa Górnicza P
307 3118 Wasiłek Paweł ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Kobyłka P
308 3093 Wawer Adrian BARAN CYCLING TEAM MJ puławy P
309 3139 Werbiński Piotr 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
310 3168 Werstak Marcin --- MJ Skarżysko-Kamienna P
311 3017 Wetoszka Michał --- M3 Warszawa P
312 3237 Węgier Mikołaj BARAN CYCLING TEAM M2 Lublin P
313 3280 Wiatrzyk Rafał KS ENERGIA KOZIENICE M2 kozienice P
314 3020 Wierzbicki Łukasz --- M2 Radom P
315 3021 Wierzbicki Andrzej --- M5 Radom P
316 3105 Wierzejski Michał --- M3 Warszawa P
317 3014 Wijata Paweł OPOCZNO SPORT TEAM M3 Opoczno P
318 3140 Wilk Maciej ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M2 Kraśnik P
319 3285 Winek Tomasz --- M5 Warszawa P
320 3063 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
321 3204 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
322 3068 Wolny Wojciech XBOX BIKE TEAM M3 HIPOLITÓW P
323 3230 Wołczyk Karol --- M3 Kielce P
324 3053 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
325 0 Wójcik Marcin ROWEROWANIE I CYCKOWANIE M4 Szewce P
326 3296 Wójcik Daniel --- M4 Olszewnica Stara P
327 3052 Wróbel Marcin --- M2 Mielec P
328 3297 Wróblewski Arkadiusz --- M3 Tomaszów mazowiecki P
329 3075 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M4 Brzezie P
330 3284 Wyrzykowski Marcin POLONIA WARSZAWA MTB M3 Warszawa P
331 3158 Zabroński Artur ONBIKES SPORT TEAM M2 Marki P
332 3208 Zalega Jarosław GHOSTBIKERS MTB TEAM M4 Będzin P
333 3115 Zaręba Michał ROWER-SPORT KIELCE M2 Katowice P
334 3116 Zaręba Katarzyna ROWER-SPORT KIELCE K2 Katowice P
335 3056 Zawiła Paweł --- M3 Stryszów P
336 3174 Zbytniewski Michał METROBIKES.PL M2 Lublin P
337 3283 Zdybel Maciej --- M3 Wieluń P
338 3108 Ziental Dariusz --- M4 Nowiny P
339 3197 Zinko Tomasz --- M4 Izabelin B P
340 3062 Zogłowek Zbigniew BSR TEAM BYTOM M4 Bytom P
341 3314 Zomerfeld Dawid ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M1 Mniów P
342 3214 Zych Agnieszka ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM K3 piaseczno P
343 3184 Zygmunt Łukasz METROBIKES.PL M3 Lublin P
344 0 Zygner Tomasz ABSOLUTE BIKE TEAM M3 Warszawa P
345 3034 Żak Jakub OTR KRAKÓW M2 kraków P
346 5006 Żero Dagmara GHOSTBIKERS MTB TEAM K3 Będzin P