Lista startowa 2017-04-02 Chęciny MTBCrossMaraton Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Adamczyk Mikołaj MTB KOMBUD TEAM F- Tczów P
2 7009 Adamiec Szczepan --- F0 kielce P
3 8057 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
4 8049 Banasik Michał --- F2 Pierzchnica P
5 8134 Barczyk Szymon TREK VELONEWS.PL F3 Chorzów P
6 8093 Bartkiewicz Barbara AXEL SPORT RACING TEAM FK3 Rzeszów P
7 8113 Bartkiewicz Marek AXEL SPORT RACING TEAM F3 Rzeszów P
8 8114 Bartkiewicz Renata AXEL SPORT RACING TEAM FK2 Rzeszów P
9 8095 Bazak Robert DRUKARNIA RB PRINT MTB TEAM F3 Miedziana Góra P
10 7018 Białoch Piotr --- F3 Lublin P
11 8039 Bigoraj Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
12 8063 Bilski Mateusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
13 8098 Biskupski Karol --- F2 Małogoszcz P
14 8062 Bolechowska - Paszkiel Luiza KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Suchedniów P
15 8096 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
16 8013 Broda Karol --- F2 Miedziana Góra P
17 8038 Brodzik Andrzej BARAN CYCLING TEAM F5 Lublin P
18 0 Brożyna -Kifer Ewelina --- FK3 Stąporków P
19 8142 Cebula Arkadiusz MOVIMENTO UKS PG WOJNICZ F1 Wojnicz P
20 8080 Cedro Robert --- F4 Kielce P
21 8122 Chmielewska Emilia ONBIKES SPORT TEAM FK3 Warszawa P
22 7022 Chodnikiewicz Sławomir --- F3 warszawa-wesoła P
23 8128 Chornikowski Łukasz MONO F3 Kraków P
24 7021 Chudzik Iga --- FK- chmielnik P
25 7020 Chudzik Maciej --- F- chmielnik P
26 0 Chudzik Wojciech --- F3 Chmielnik P
27 8053 Cichacki AndrzeJ --- F4 Modliszewice P
28 8022 Cieśla Kamil --- F3 Skarżysko - Kamienna P
29 8151 Ciężkal Kamil --- F2 Lublin P
30 8040 Ciszek Karol --- F4 Łopuszno P
31 8032 Ciszek Marcin --- F4 Łopuszno P
32 8130 Cygan Kamil JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW F2 Nowy Żmigród P
33 8067 Czaicka Anna GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Katowice P
34 8147 Czosnyka Karol MOVIMENTO UKS PG WOJNICZ F1 Wojnicz P
35 8069 Dąbrowski Tomasz XBOX BIKE TEAM F3 Warszawa P
36 8070 Dąbrowski Robert XBOX BIKE TEAM F4 Łomianki P
37 8009 Dodot Krzysztof ROWER-SPORT KIELCE F3 Kielce P
38 8019 Dziedzic Konrad --- F2 Kielce P
39 0 Dzikowska Monika --- FK3 Chęciny P
40 0 Dzikowski Czesław --- F6 Chęciny P
41 0 Dzikowski Wojciech --- F3 Chęciny P
42 7006 Dziura Wiktor --- F- Kraków P
43 7013 Dziurski Kuba --- F0 Daleszyce P
44 8153 Fitas Jakub --- F1 Kielce P
45 8007 Frankowicz Jacek --- F4 kielce P
46 8104 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
47 8120 Gajak Mariusz PIA POLSKA-CFO TEAM F4 Dąbrowa Górnicza P
48 8148 Gawron Mariusz --- F4 Sosnowiec P
49 0 Gawryś Marcin ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
50 7003 Gawryś Kinga ROWER-SPORT KIELCE FK0 Kielce P
51 8045 Gawryś Monika ROWER-SPORT KIELCE FK4 Kielce P
52 8097 Gładysiewicz Kamil ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV F2 N P
53 8002 Gołębski Łukasz --- F3 Kielce P
54 7008 Gosztyła Laura --- FK- Kraków P
55 7012 Grabka Wojciech --- F0 CHĘCINY P
56 8008 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
57 8031 Grochala Marcin --- F3 Kielce P
58 8028 Gruba Karol DREAM TEAM F3 kielce P
59 0 Gruszczyńska Agnieszka ROWEROWANIE I CYCKOWANIE FK4 Kielce P
60 8011 Guzik Grzegorz --- F3 Dąbrowa Górnicza P
61 8059 Handzelewicz Rafał DREAM TEAM F4 Kielce P
62 7005 Jabłoński Marcel METROBIKES.PL F0 Skarżysko-Kamienna P
63 8124 Jajko Michał SPORT SERWIS SANDOMIERZ F1 Tarnobrzeg P
64 0 Jakubiec Michał --- F3 Lublin P
65 8133 Janik Bartosz --- F4 Dąbrowa Górnicza P
66 7007 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Warszawa P
67 8101 Jarosławski Piotr --- F4 Warszawa P
68 8107 Kaczmarzyk Kacper UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA F1 Częstochowa P
69 8086 Kaczor Dawid --- F1 Żyraków P
70 7014 Kajtek Krzysztof --- F0 kielce P
71 8123 Kajtek Mikołaj --- F1 kielce P
72 8156 Kalamat Robert --- F3 Kielce P
73 8004 Kalicki Marek --- F2 Kraków P
74 0 Karczewski Marcin CKBIKESHOP MTB TEAM FK3 kielce P
75 8081 Kierkowski Jacek --- F4 Kielce P
76 8090 Kołomański Kamil --- F2 Kielce P
77 7016 Konwiński Mateusz LKK LUKS SŁAWNO F0 Brzeziny P
78 8021 Kopeć Filip KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko-Kamienna P
79 0 Korbel Julita --- FK2 Kielce P
80 8149 Korkowska Paula --- FK3 Tomaszów Lubelski P
81 8143 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
82 8126 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
83 8085 Kotuła Rafał ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK F3 Kraśnik P
84 7010 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F- Radom P
85 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
86 8061 Kowalik Marek KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
87 8042 Kowalik Marta VIEWIÓRY TEAM FK4 Skarżysko Kamienna P
88 8041 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM F5 Skarżyko Kamienna P
89 8088 Kowalski Grzegorz --- F4 Gaj P
90 8121 Kowalski Kacper ROWER-SPORT KIELCE F1 Kielce P
91 8103 Kozieł Adam --- F2 Łopuszno P
92 8094 Kozioł Robert --- F3 Kielce P
93 8073 Krajewski Marcin MTB DĘBICA F2 Straszęcin P
94 8071 Krajewski Arek MTB DĘBICA F2 Straszęcin P
95 8023 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
96 8074 Kucharski Przemysław GHOSTBIKERS MTB TEAM F2 Dąbrowa Górnicza P
97 8006 Kuczkowski Tomasz --- F3 Łomianki P
98 8068 Kulicki Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F3 skarzysko P
99 8016 Kustra Piotr SKLEP BIKE BOYS LUBLIN F4 Lublin P
100 8025 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
101 8152 Kuźdub Leszek --- F4 Kielce P
102 8055 Laska Paweł POLSKI KLUB MTB F2 Czerwionka-Leszczyny P
103 8111 Ledwan Krzysztof UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA F2 Częstochowa P
104 8048 Lesiak Kamil --- F3 Piotrków Trybunalski P
105 8047 Lewiński Mirosław --- F5 Klucze P
106 8132 Lisowski Stanisław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Bliżyn P
107 8140 LUTY JAREK ATTIQ.PL/HUZAR BIKE ACADEMY/LUTYTEAM F3 Mogilany P
108 8141 Luty Bartek ATTIQ.PL/HUZAR BIKE ACADEMY/LUTYTEAM F3 Lubien P
109 8139 Luty Marek ATTIQ.PL/HUZAR BIKE ACADEMY/LUTYTEAM F6 Lubień P
110 8001 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC F3 Mielec P
111 8099 Malik Wojciech UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
112 7015 Marek Kamil MTB MOSIR DUKLA F- Iwonicz-zdrój P
113 8135 Marek Wioletta MTB MOSIR DUKLA FK4 Iwonicz-zdrój P
114 8161 Michalak Andrzej --- F2 Chynów P
115 8072 Michalski Piotr XBOX BIKE TEAM F4 Nadarzyn P
116 0 Mieszczak Edyta BIKEHEAD FK3 Częstochowa P
117 8030 Młynarczyk Anita ROWER-SPORT KIELCE FK4 Kielce P
118 8027 Młynarczyk Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
119 8035 Mrozik Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
120 0 Muranowicz Natalia WGR TEAM FK2 Grójec P
121 8052 Niewiarowski Andrzej --- F4 Zabierzów P
122 8020 Obitko Jakub WYSPORTOWANI RACING TEAM F1 Sandomierz P
123 0 Obuchowska Małgorzata --- FK4 Dąbrowa Górnicza P
124 0 Obuchowska Kinga LEADER FOX MTB TEAM FK2 Dąbrowa Górnicza P
125 0 Obuchowski Robert LEADER FOX MTB TEAM F4 Dąbrowa Górnicza P
126 8160 Odziomek Bartosz NECTOR FAN SPORT F1 Kraków P
127 8105 Orgańska Zuzanna UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA FK1 Częstochowa P
128 8115 Orgański Konrad UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA F4 Częstochowa P
129 7004 Palka Antoni OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW F- Chrzanów P
130 8014 Pawlik Miłosz SAN DAMIANO BIKE TEAM CHĘCINY F3 chorzów P
131 8015 Pawlik Stanisław SAN DAMIANO BIKE TEAM CHĘCINY F6 Gorzyce P
132 8138 Pazdan Krzysztof --- F2 Brzeźnica P
133 8106 Piech Piotr UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA F2 Częstochowa P
134 8066 Piłat Paweł KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarzysko-Kamienna P
135 8089 Pióro Szymon --- F2 Wilków P
136 8017 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F5 KIELCE P
137 8018 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
138 0 Pióro- Patynowska Paulina ROWER-SPORT KIELCE FK3 KIELCE P
139 8036 Piwowar Iwona BARAN CYCLING TEAM FK5 Firlej P
140 8012 Piwowarczyk Mateusz --- F2 Miedziana Góra P
141 8150 Podgórska Karolina ROZTOCZE CYCLING TEAM F2 Tomaszów Lubelski P
142 8003 Podsiadły Grzegorz --- F3 Knurów P
143 8155 Podstawka Liliana --- FK0 Kielce P
144 7017 Pojawis Piotr --- F3 Kraków P
145 8136 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
146 8058 Porzucek Igor KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Piekoszów P
147 8102 Potocka-Kowalik Tamara --- FK4 Kielce P
148 8125 Powroźnik Klaudia --- FK1 Andrychów P
149 8110 Radecki Jędrzej UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA F1 Mstów P
150 8109 Radosławski Kamil UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA F1 Częstochowa P
151 8078 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
152 8050 Rogala Karolina --- FK2 Lublin P
153 0 Rożkiewicz Konrad ESKIMOO RACING F3 Skarżysko-Kamienna P
154 8129 Rożkiewicz Konrad ESKIMOO RACING F3 Skarżysko-Kamienna P
155 8010 Ruszkowski Tomasz CYCLO TRENER TEAM F4 Katowice P
156 8024 Rycombel Łukasz DĄBROWA GÓRNICZA F4 DĄBROWA GÓRNICZA P
157 8159 Rzeszutko Artur TKKF UKLEJNA MYSLENICE F2 Myślenice P
158 8033 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
159 8065 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
160 8048 Sikora Pawel --- F3 Kielce P
161 8119 Sikora Piotr --- F3 Kielce P
162 7019 Skrzypek Jakub ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV F2 Morawica P
163 0 Słowiński Maciek BROWERZYŚCI.TM F3 Tomaszów Mazowiecki P
164 0 Słowiński Maciek BROWERZYŚCI.TM F3 Tomaszów Mazowiecki P
165 8146 Smaczyński Grzegorz BIKE ATELIER TEAM F2 Dąbrowa Górnicza P
166 8158 Sobaszek Jacek --- F5 Radom P
167 8083 Sobota Patrycja --- FK2 Kielce P
168 8082 Sobota Grzegorz --- F4 Kielce P
169 8137 Soleniec Artur --- F3 Końskowola P
170 7002 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF F0 Sędziszów Małopolski P
171 8046 Stecko Elżbieta --- FK3 Warszawa P
172 8157 Stecko Arkadiusz --- F3 Warszawa P
173 8034 Stękiel Dorota GOGGLE PAE FK5 Warszawa P
174 8043 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
175 8044 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
176 8112 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK3 SANDOMIERZ P
177 8064 Szczepanik Andrzej --- F6 Kazimierza Wielka P
178 8051 Szeliga Janusz DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF F4 Dębica P
179 8029 Szostak Artur --- F4 Kraków P
180 8005 Szymanek Katarzyna ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FK4 Puławy P
181 8144 Szymczyk Marek PRB KOMBUD RADOM F6 Radom P
182 0 Targosz Michał --- F3 Kraków P
183 8054 Trela Mateusz SPORT SERWIS SANDOMIERZ F1 Sandomierz P
184 8100 Urbankowski Michał BIKEBOARD F4 Kraków P
185 8116 Walasik Marek UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA F1 Częstochowa P
186 8091 Wąsowska Alicja KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Skarżysko-Kamienna P
187 8092 Wąsowski Jarosław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F6 Skarżysko-Kamienna P
188 8117 Wężyk Paweł FAT-BIKE.PL F4 Skarżysko-Kamienna P
189 8056 Wiktorowicz Roman HARD BIKE TĘCZA TENCZYNEK F6 Krzeszowice P
190 8075 Witkowska Agnieszka KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK4 Skarżysko-Kam. P
191 8145 Woch Marcin SKLEP BIKE BOYS LUBLIN F3 Lublin P
192 8084 Wojnowski Michał --- F3 Kielce P
193 8087 Woźniak Jakub SPRINT GORZYCE F1 Gorzyce P
194 8060 Wójcik Radosław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Łączna P
195 8127 Wróbel Karol VIP TRANS TEAM F3 Opoczno P
196 7001 Wydro Mateusz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM F0 Puławy P
197 8108 Zakrzewski Mateusz UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA F2 Częstochowa P
198 8026 Zapała Łukasz DREAM TEAM F3 Kielce P
199 8154 Zieliński Piotr FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F5 kielce P
200 8079 Żurek Magdalena SPRINT GORZYCE FK3 Rzeszów P
201 8076 Żurek Jakub MTB 3184 F1 Kraków P
202 8077 Żurek Robert --- F4 Kraków P