Lista startowa 2017-04-23 Daleszyce MTBCrossMaraton Fan 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3279 Abramczyk Szymon KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
2 3157 Adamczyk Łukasz MTB KOMBUD TEAM M3 Tczów P
3 3311 Adamczyk Damian ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Mniów P
4 3210 Ambrozik Krzysztof BIKEBOARD M4 Kocmyrzów P
5 3255 Atłas Filip PIA POLSKA-CFO TEAM M1 Sosnowiec P
6 3379 Auguścik Mariusz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M5 Kościan P
7 3050 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
8 3195 Banaszewski Bartosz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 skarżysko kamienna P
9 3224 Baranowski Michał TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Dziekanów Leśny P
10 3224 Baranowski Michał TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Dziekanów Leśny P
11 3059 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
12 3249 Bartnik Marcin --- M4 Kielce P
13 3029 Bastrzyk Renata METROBIKES.PL K4 Skarżysko-Kamienna P
14 3360 Bazała Maciej --- M4 Warszawa P
15 3049 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
16 3010 Biegaj Paweł ROCK & ROWER TEAM M3 Kielce P
17 3009 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
18 3271 Bożko Marcin ORŁÓW RACING TEAM M3 Warszawa P
19 3272 Bożko Agnieszka ORŁÓW RACING TEAM K3 Warszawa P
20 3366 Bregier Szymon SMS ŻYWIECKICH HABSBURGÓW MJ Płock P
21 3240 Brus Bartłomiej --- M3 Lublin P
22 3117 Brych Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
23 3286 Brzyski Rafał CDF SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
24 3218 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
25 0 Chrzanowski Michał ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM MJ Mniów P
26 3270 Cichacka Klaudia HPE-ESKOM-WHISTLE K2 Końskie P
27 3126 Cichoń Michał MTB MOSIR DUKLA MJ Dębica P
28 3127 Czajewicz Konrad --- M1 Kielce P
29 3175 Czarnacki Michał --- M3 Zgierz P
30 3391 Czarnecki Piotr --- M4 Ostrowiec świętokrzyski P
31 3220 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
32 3035 Czerwiński Andrzej GHOSTBIKERS MTB TEAM M6 Będzin P
33 3323 Daleszak Adrian --- M3 Nowiny P
34 3387 Daleszak Igor CKBIKESHOP MTB TEAM M3 Kielce P
35 0 Daniel Marciniak VELMAR TEAM M2 Warszawa P
36 3345 Dąbrowski Robert XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
37 3005 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
38 3351 Dychtoń Joanna BIKE BROTHERS TEAM K3 Zgłobice P
39 3131 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
40 3353 Ferenc Kamil --- M3 Bodzechów P
41 3320 Fidelus Leszek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
42 3119 Filipek Marcin --- M3 Skierniewice P
43 3308 Fogelman Michał --- M2 Kraków P
44 3159 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
45 3378 Furmanski konrad BARAN CYCLING TEAM M2 łask P
46 3329 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
47 3004 Gamoński Bartosz SAP SERWIS TEAM M3 Łączna P
48 3274 Garlowski Konrad KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarzysko kamienna P
49 3002 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
50 3022 Gola Daniel GOMOLA TRANS AIRCO M2 Zabrze P
51 3173 Goszczyński Mateusz --- M2 Warszawa P
52 3242 Gosztyła Barbara 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE K4 Kraków P
53 3385 Grochola Jakub --- M3 Warszawa P
54 3016 Grzela Dominik AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 Kielce P
55 3367 Grzesiak Bartosz POLSKI KLUB MTB M2 Raków P
56 3359 Grzeszkiewicz Maciej --- M2 Warszawa P
57 3025 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
58 3352 Grzybowska Karolina ESTILE RACING TEAM K2 Sieczka P
59 3202 Grzybowski Krzysztof ESTILE RACING TEAM M6 Sieczka P
60 3354 Haber-Chaber Bartosz --- M3 Warszawa P
61 3382 Hajzler Mariusz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 er-ha@wp.pl P
62 3244 Hałabuz Wojciech --- M2 Warszawa P
63 3130 Jagodzińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K3 Kielce P
64 3349 Jakubczyk Marcin MGG HELPEA TEAM M4 Warszawa P
65 3027 Jamróz Sebastian ROWER-SPORT KIELCE M2 Kielce P
66 3169 Jaroń Tomasz ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M4 Morawica P
67 3368 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Zalesie Gorne P
68 3348 Jeziorowski Jaromir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
69 3340 Jeziorski Radosław --- M4 Józefosław P
70 3324 Joński Emil BARAN CYCLING TEAM M3 Baranów P
71 3303 Kalbarczyk Bartosz --- M1 Kielce P
72 3375 Kalużny Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M1 Józefów P
73 3205 Kałka Mateusz --- M2 Łopuszno P
74 3141 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
75 0 Kania Robert HPE-ESKOM-WHISTLE M3 Końskie P
76 3165 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
77 3269 Karcz Jakub CHMIELOVE ŁANY M2 Rzeszów P
78 3121 Kasprzak Agnieszka GIRLS ON BIKES K3 Warszawa P
79 3327 Kazana Rafał BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M4 Radom P
80 3203 Kędziora Marcin --- M3 Staszów P
81 3234 Kieszko Stanisław --- M2 Lublin P
82 3100 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
83 3036 Kołodziej Sebastian --- M3 Nowiny P
84 3362 Kołodziejczyk Wojciech --- M5 Zagnańsk P
85 3362 Kołodziejczyk Wojciech --- M5 Zagnańsk P
86 3026 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
87 3096 Korcewicz Michał BARAN CYCLING TEAM M2 łask P
88 3189 Kowalczyk Łukasz CRAZY RACING TEAM M3 Pionki P
89 3112 Kowalczyk Mateusz CYCLO TRENER TEAM M2 Kielce P
90 3080 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
91 3188 Kowalski Kacper ROWER-SPORT KIELCE MJ Kielce P
92 3261 Kowalski Piotr ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
93 3138 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
94 3071 Król Zbyszek XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
95 3054 Krzymowska Marta KK CYKLON WARSZAWA K3 Warszawa P
96 3144 Kubat Robert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M5 Radom P
97 3107 Kucharski Daniel --- M3 Żakowice P
98 0 Kuczmara Daniel POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
99 3301 Kulik Marek BARAN CYCLING TEAM M3 Puławy P
100 3377 Kupis Michał --- M3 Krakow P
101 3206 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
102 3355 Laskowska Kasia FINISHER.PL K3 Łomianki P
103 3380 Laskowski Kamil --- M2 Luszowice P
104 3373 Latańska Dominika --- K2 Sandomierz P
105 3374 Latański Tomasz --- M3 Sandomierz P
106 0 Latek Mateusz --- M1 Janów P
107 0 Lipa Zbigniew --- M5 Bodzentyn P
108 3135 Litawiński Kuba 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Czrnichów P
109 3341 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
110 3150 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
111 0 Łyżwa Łukasz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Zagnańsk P
112 3051 Maciągowski Wojciech --- M4 Kielce P
113 3236 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
114 3381 Maciejewski Mariusz POLSKI KLUB MTB M4 Łbicka P
115 3156 Małek Mirosław --- M3 Stalowa Wola P
116 3109 Markiewicz Marcelina GIRLS ON BIKES K3 Warszawa P
117 3149 Maruszak Marcin --- M3 MIELEC P
118 3333 Matras Wojciech ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M2 Puławy P
119 3166 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Skarżysko Kamienna P
120 3085 Michalski Rafał --- M3 Skierniewice P
121 3058 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
122 3106 Mieszczak Paweł BIKEHEAD M3 Dąbrowa Górnicza P
123 3302 Miszczuk Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M4 LUBLIN P
124 3267 Młynarczyk Adam RAWA MTB M4 Rawa Mazowiecka P
125 3201 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
126 3326 Niziołek Andrzej THULE- JMP M2 Skarżysko Kościelne P
127 3211 Nogalski Kamil TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Stryków P
128 0 Nowakowski Piotr KS ENERGIA KOZIENICE M4 Kozienice P
129 3182 Okła Jakub METROBIKES.PL M2 WARSZAWA P
130 3390 Orzeł Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
131 3142 Osek Dariusz METROBIKES.PL M3 Lublin P
132 3386 Ostrowski Adam --- M4 Warszawa P
133 3179 Pacholec Kamil --- M3 Stalowa Wola P
134 3264 Packi Daniel VIP TRANS TEAM M3 Tomaszów mazwowiecki P
135 3066 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP K2 Gostynin P
136 3310 Papros Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Zagnańsk P
137 3064 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 Kozłów P
138 3161 Paszkiel Jakub KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
139 3073 Patynowski Patryk ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
140 3350 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
141 3081 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
142 3347 Pietruszka Jan --- M5 Kraków P
143 3110 Pindral Michał --- M3 Kielce P
144 0 Pomorski Szymon KOMOBIKE SCOTT M1 Łódź P
145 3147 Pożyczka Rafał --- M3 Kraków P
146 3357 Przepióra Adam --- M4 Kielce P
147 3103 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
148 3172 Raczkowski Filip ONBIKES SPORT TEAM M2 Warszawa P
149 3102 Rogala Marcin R1DE 43TEAM M4 Komornica P
150 3371 Różański Mariusz BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M4 Radom P
151 3289 Rumsicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M1 Otwock P
152 3342 Rymarz Rafał --- M1 Piotrków Trybunalski P
153 3216 Rynkar Krystian MTB MOSIR DUKLA MJ Góra Motyczna/Dębica P
154 3364 Sabat Maciej --- M2 Daleszyce P
155 3207 Sawicka Anna WGR TEAM K3 Kielce P
156 3273 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko-Kamienna P
157 3148 Senderowski Michał SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
158 3312 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
159 3356 Sikora Pawel --- M3 Kielce P
160 3076 Skrzypczak Szymon INŻYNIERIA ROWEROWA M2 Lublin P
161 3011 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
162 3228 Socho Adrian MYBIKE.PL M3 Sochaczew P
163 3194 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
164 3376 Sozański Piotr 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M6 krakow P
165 3372 Staniszewski Aleksander CDF SUPERDROB BIKE TEAM M2 Wiązowna P
166 3137 Starosta Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 łódz P
167 3055 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
168 3120 Staszewski Wojciech --- M3 Kielce P
169 3084 Stękiel Jerzy GOGGLE PAE M5 Warszawa P
170 3012 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
171 3178 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
172 3232 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ M6 sandomierz P
173 3200 Syrzistie Marcin JOYRIDE M6 Zakopane P
174 3167 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
175 3019 Szczołko Arkadiusz --- M3 Tarnobrzeg P
176 3358 Szlązak Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
177 0 Szpitun Maciej --- M3 Lublin P
178 3309 Szwed Mateusz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Zagnańsk P
179 3223 Szymanek Tomasz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Puławy P
180 3246 Szymańska Magdalena TRYBIK NORTHWAVE TEAM K2 Warszawa P
181 3018 Szymański Robert BIKEHEAD M4 Katowice P
182 3023 Ściga Maciej ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M3 Morawica P
183 3132 Śmiech Grzegorz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
184 3015 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
185 3328 Tkaczyk Agnieszka BARAN CYCLING TEAM K2 Puławy P
186 3001 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M2 Kielce P
187 3180 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
188 3281 Traczyk Damian LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI M1 Kiełczówka P
189 3099 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
190 3057 Wachecki Sebastian BIKEHEAD M3 Dąbrowa Górnicza P
191 3093 Wawer Adrian BARAN CYCLING TEAM MJ puławy P
192 3017 Wetoszka Michał --- M3 Warszawa P
193 3237 Węgier Mikołaj BARAN CYCLING TEAM M2 Lublin P
194 3020 Wierzbicki Łukasz --- M2 Radom P
195 3021 Wierzbicki Andrzej --- M5 Radom P
196 3105 Wierzejski Michał --- M3 Warszawa P
197 3063 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
198 3204 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
199 3363 Wojtyński Paweł --- M4 Warszawa P
200 3370 Wolcendorf Jakub JAKOOBCYCLES.COM M4 Brwinów P
201 3369 Wolcendorf Jarosław JAKOOBCYCLES.COM M3 Brwinów P
202 3068 Wolny Wojciech XBOX BIKE TEAM M3 HIPOLITÓW P
203 0 Wołczyk Wiktor ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM MJ Mniów P
204 0 Wosiński Marek --- M4 Staszów P
205 3321 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
206 3319 Wraga Andrzej --- M4 Okuniew P
207 3383 Wyczółkowski Paweł --- MJ Puławy P
208 3388 Zajt Mateusz WERTYKAL.COM M1 Bolechowice P
209 3389 Zajt Marcin KKS SOKÓŁ KETY M3 BOLECHOWICE P
210 3056 Zawiła Paweł --- M3 Stryszów P
211 3361 Zemsta Sylwester --- M4 Kielce P
212 3108 Ziental Dariusz --- M4 Nowiny P
213 0 Ziułek Michał --- M2 Radom P
214 3062 Zogłowek Zbigniew BSR TEAM BYTOM M4 Bytom P
215 3322 Żero Sebastian GHOSTBIKERS MTB TEAM M3 Będzin P