Lista startowa 2017-04-23 Daleszyce MTBCrossMaraton Family 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8175 Adamczyk Krystian --- F2 Kazimierza Wielka P
2 8057 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
3 8183 Baćkowski Krzysztof --- F4 Kielce P
4 8049 Banasik Michał --- F2 Pierzchnica P
5 7018 Białoch Piotr --- F3 Lublin P
6 8039 Bigoraj Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
7 8063 Bilski Mateusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
8 8098 Biskupski Karol --- F2 Małogoszcz P
9 8013 Broda Karol NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
10 8038 Brodzik Andrzej BARAN CYCLING TEAM F5 Lublin P
11 8186 Bugaj Rafał --- F2 Kielce P
12 8184 Bysiak Łukasz SUKÓW F3 Mójcza P
13 8080 Cedro Robert --- F4 Kielce P
14 8053 Cichacki AndrzeJ --- F4 Modliszewice P
15 8022 Cieśla Kamil --- F3 Skarżysko - Kamienna P
16 0 Czarnecki Krzysztof --- F3 Kielce P
17 8009 Dodot Krzysztof ROWER-SPORT KIELCE F3 Kielce P
18 8190 Dudzik Hubert MTB MOSIR DUKLA F2 Dukla P
19 8190 Dudzik Hubert MTB MOSIR DUKLA F2 Dukla P
20 8019 Dziedzic Konrad --- F2 Kielce P
21 7006 Dziura Wiktor --- F- Kraków P
22 7013 Dziurski Kuba --- F0 Daleszyce P
23 8007 Frankowicz Jacek --- F4 kielce P
24 8120 Gajak Mariusz PIA POLSKA-CFO TEAM F4 Dąbrowa Górnicza P
25 8189 Galeński Wojciech MYBIKE.PL F3 Warszawa P
26 8174 Garczyński Eryk UKS MDK TYTAN RADOM F1 Radom P
27 0 Gołąb Sławomir --- F3 Opoczno P
28 8002 Gołębski Łukasz --- F3 Kielce P
29 8176 Górecka Anna GOMOLA TRANS AIRCO FK3 KATOWICE P
30 8008 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
31 8028 Gruba Karol DREAM TEAM F3 kielce P
32 8059 Handzelewicz Rafał DREAM TEAM F4 Kielce P
33 7005 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F0 Skarżysko-Kamienna P
34 7007 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Warszawa P
35 8101 Jarosławski Piotr --- F4 Warszawa P
36 8086 Kaczor Dawid MTB MOSIR DUKLA F1 Żyraków P
37 7014 Kajtek Krzysztof --- F0 kielce P
38 0 Kalicki Marek --- F2 Kraków P
39 8163 Kasprzyk Dominik GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
40 8164 Kasprzyk Jolanta GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Będzin P
41 8182 Kisiel Grzegorz LEŚNE WIEPRZE F2 Daleszyce P
42 8177 Klaudyna Patalas --- FK2 klaudyna.patalas@gmail.com P
43 8179 Koloda Zbigniew GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Będzin P
44 8143 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
45 8126 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
46 8173 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F1 Radom P
47 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
48 7010 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F- Radom P
49 8042 Kowalik Marta VIEWIÓRY TEAM FK4 Skarżysko Kamienna P
50 8061 Kowalik Marek KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
51 8041 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM F5 Skarżyko Kamienna P
52 8088 Kowalski Grzegorz --- F4 Gaj P
53 8180 Krasiński Ryszard --- F6 Lipsko P
54 8023 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
55 8074 Kucharski Przemysław GHOSTBIKERS MTB TEAM F2 Dąbrowa Górnicza P
56 8025 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
57 8152 Kuźdub Leszek --- F4 Kielce P
58 8047 Lewiński Mirosław --- F5 Klucze P
59 8191 Lniany Dawid --- F1 KIELCE P
60 8001 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC F3 Mielec P
61 8188 Łyżwa Krzysztof --- F5 Kielce P
62 8187 Łyżwa Patrycja --- FK4 Kielce P
63 8170 Maciejewska Ewa DALESZYCE FK4 Daleszyce P
64 8169 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F5 Daleszyce P
65 7023 Maciejewski Dawid DALESZYCE F0 Daleszyce P
66 8072 Michalski Piotr XBOX BIKE TEAM F4 Nadarzyn P
67 8027 Młynarczyk Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
68 8030 Młynarczyk Anita ROWER-SPORT KIELCE FK4 Kielce P
69 8035 Mrozik Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
70 0 Mucha Łukasz --- F3 Bieliny P
71 8052 Niewiarowski Andrzej --- F4 Zabierzów P
72 8165 Niewiarowski Jakub --- F1 Zabierzów P
73 8095 Noga Marta GHOSTBIKERS MTB TEAM FK2 Będzin P
74 7004 Palka Antoni OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW F- Chrzanów P
75 8138 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
76 8018 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
77 8017 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F5 KIELCE P
78 8089 Pióro Szymon --- F2 Wilków P
79 8012 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
80 7017 Pojawis Piotr --- F3 Kraków P
81 8136 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
82 8058 Porzucek Igor KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Piekoszów P
83 8125 Powroźnik Klaudia --- FK1 Andrychów P
84 0 Przepiórka Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F1 Radom P
85 8162 Raczyłło Paweł --- F2 Radom P
86 8078 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
87 8097 Ratuszny Adam GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
88 8050 Rogala Karolina BARAN CYCLING TEAM FK2 Lublin P
89 8167 Rutkiewicz Michał ROCK & ROWER F3 Kielce P
90 8178 Rutkowski Łukasz LENOVO F3 Nowa Iwiczna P
91 7026 Rutkowski Krzysztof LENOVO F0 Nowa Iwiczna P
92 8033 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
93 8065 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
94 8171 Sikora Piotr --- F3 Kielce P
95 8082 Sobota Grzegorz --- F4 Kielce P
96 8137 Soleniec Artur --- F3 Końskowola P
97 7002 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF F0 Sędziszów Małopolski P
98 8185 Stelmach Andrzej SUKÓW F5 Suków P
99 8034 Stękiel Dorota GOGGLE PAE FK5 Warszawa P
100 8044 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
101 8043 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
102 8112 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK3 SANDOMIERZ P
103 8064 Szczepanik Andrzej --- F6 Kazimierza Wielka P
104 7025 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
105 8172 Szumańska Katarzyna --- FK3 Kielce P
106 8005 Szymanek Katarzyna ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FK4 Puławy P
107 0 Targosz Michał --- F3 Kraków P
108 8166 Werstak Marcin --- F1 Skarżysko-Kamienna P
109 8145 Woch Marcin SKLEP BIKE BOYS LUBLIN F3 Lublin P
110 8084 Wojnowski Michał --- F3 Kielce P
111 8060 Wójcik Radosław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Łączna P
112 7001 Wydro Mateusz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM F0 Puławy P
113 8026 Zapała Łukasz DREAM TEAM F3 Kielce P
114 8154 Zieliński Piotr FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F5 kielce P
115 8181 Zielonka Grzegorz LEŚNE WIEPRZE F3 Daleszyce P
116 7024 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
117 8004 Żero Dagmara GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Będzin P