Lista startowa 2017-05-21 Miedziana Góra MTBCrossMaraton Fan. 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3279 Abramczyk Szymon KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
2 3311 Adamczyk Damian ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Mniów P
3 3157 Adamczyk Łukasz MTB KOMBUD TEAM M3 Tczów P
4 3343 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M3 Warszawa P
5 3210 Ambrozik Krzysztof BIKEBOARD M4 Kocmyrzów P
6 3441 Anasiak Nikodem --- MJ Radom P
7 3255 Atłas Filip PIA POLSKA-CFO TEAM M1 Sosnowiec P
8 3415 Banasik Piotr --- M3 Kielce P
9 3050 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
10 3195 Banaszewski Bartosz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 skarżysko kamienna P
11 3224 Baranowski Michał TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Dziekanów Leśny P
12 3059 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
13 3029 Bastrzyk Renata METROBIKES.PL K4 Skarżysko-Kamienna P
14 3414 Bazak Arkadiusz --- M1 Miedziana Góra P
15 0 Bednarz Jacek --- M1 Lublin P
16 3317 Berner Piotr MYBIKE.PL M3 Warszawa P
17 3049 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
18 3010 Biegaj Paweł ROCK & ROWER M3 Kielce P
19 3423 Błasik Szymon JASTRZĘBIE ŁASKIE MJ Łask P
20 3125 Błaszczyk Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
21 3436 Bogacki Jakub KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
22 3009 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
23 3401 Borowik Krzysztof KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kamienna P
24 3272 Bożko Agnieszka ORŁÓW RACING TEAM K3 Warszawa P
25 3271 Bożko Marcin ORŁÓW RACING TEAM M3 Warszawa P
26 3240 Brus Bartłomiej --- M3 Lublin P
27 3286 Brzyski Rafał CDF SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
28 3428 Bukowski Rafał GOMOLA TRANS AIRCO M3 Zabrze P
29 3041 Burlyay Valeriy ONBIKES SPORT TEAM M5 Warszawa P
30 3155 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
31 3154 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
32 3425 Chodoń Jacek BARAN CYCLING TEAM M4 LUBLIN P
33 3433 Chojecka Karolina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI K2 Zielonka P
34 3446 Chojnacki Jakub CHOJNACKI MTB TEAM M1 Zawiercie P
35 0 Chrzanowski Michał ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM MJ Mniów P
36 3270 Cichacka Klaudia BARAN CYCLING TEAM K2 Końskie P
37 3126 Cichoń Michał MTB MOSIR DUKLA MJ Dębica P
38 3047 Ciok Paweł --- M4 Skarżysko-Kamienna P
39 3127 Czajewicz Konrad METROBIKES.PL M1 Kielce P
40 3043 Czajka Emilia BIKEHEAD K2 Sosnowiec P
41 3220 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
42 3199 Czernoch Piotr MTB 3184 M5 Warszawa P
43 3164 Czerski Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko - Kamienna P
44 3035 Czerwiński Andrzej GHOSTBIKERS MTB TEAM M6 Będzin P
45 3323 Daleszak Adrian --- M3 Nowiny P
46 3345 Dąbrowski Robert XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
47 3422 Deja Magdalena --- K2 Warszawa P
48 3397 Doboszyński Rafał POLSKI KLUB MTB M3 Marki P
49 3248 Dulęba Andrzej --- M6 Skarżysko-Kamienna P
50 3247 Dulęba Radosław --- MJ Skarżysko-Kamienna P
51 3445 Duma Paweł --- M4 Warszawa P
52 3131 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
53 3308 Fogelman Michał OTR KRAKÓW M2 Kraków P
54 3159 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
55 3406 Fuśnik Nitaj GORANGA TEAM MJ Zakliczyn P
56 3329 Gałczyński Michał SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
57 3395 Gałek Tomasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Bodzentyn P
58 3004 Gamoński Bartosz SAP SERWIS TEAM M3 Łączna P
59 3274 Garlowski Konrad KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarzysko kamienna P
60 3097 Garwoliński Dariusz BARAN CYCLING TEAM M4 Lublin P
61 3306 Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
62 3407 Gil Adam GORANGA TEAM M1 Michałowice P
63 3434 Glanz Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M1 Warszawa P
64 3258 Gliński Michał PIA POLSKA-CFO TEAM M3 Sosnowiec P
65 3429 Główczyk Piotr UKS MDK TYTAN RADOM M5 Radom P
66 3325 Główczyk Bartłomiej SKK VOYAGER WAT M2 Radom P
67 3022 Gola Daniel GOMOLA TRANS AIRCO M2 Zabrze P
68 3173 Goszczyński Mateusz --- M2 Warszawa P
69 3016 Grzela Dominik AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 Kielce P
70 3367 Grzesiak Bartosz POLSKI KLUB MTB M2 Raków P
71 3025 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
72 3352 Grzybowska Karolina ESTILE RACING TEAM K2 Sieczka P
73 3202 Grzybowski Krzysztof ESTILE RACING TEAM M6 Sieczka P
74 3393 Grzybowski Krzysztof --- M4 Zagnańsk P
75 3399 Guła Waldek --- M3 Staszów P
76 3354 Haber-Chaber Bartosz --- M3 Warszawa P
77 3382 Hajzler Mariusz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 er-ha@wp.pl P
78 3244 Hałabuz Wojciech --- M2 Warszawa P
79 3027 Jamróz Sebastian ROWER-SPORT KIELCE M2 Kielce P
80 3169 Jaroń Tomasz ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M4 Morawica P
81 3368 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Zalesie Gorne P
82 3443 Jeziorski Radosław --- M4 Józefosław P
83 3324 Joński Emil BARAN CYCLING TEAM M3 Baranów P
84 3353 Judasz Mirek --- M4 KIELCE P
85 3256 Kalinowski Artur PIA POLSKA-CFO TEAM M3 Będzin P
86 3205 Kałka Mateusz --- M2 Łopuszno P
87 3431 Kamela Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI MJ Warszawa P
88 3141 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
89 3165 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
90 3212 Kardyś Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
91 3121 Kasprzak Agnieszka GIRLS ON BIKES K3 Warszawa P
92 3344 Kępka Grzegorz XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
93 3234 Kieszko Stanisław --- M2 Lublin P
94 3454 Kisielewski Adrian ADSHOT.COM.PL M3 Kielce P
95 3100 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
96 3410 Koc zbigniew --- M4 Ząbki P
97 3421 Kochanowski Tomasz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
98 3074 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
99 3036 Kołodziej Sebastian --- M3 Nowiny P
100 3026 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
101 3411 Kopieniak Filip ISPORT.PL TEAM MTB M1 Kielce P
102 3452 Kos Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Zagnańsk P
103 3134 Kostrzewa Michał PRB KOMBUD M2 Radom P
104 0 Kowalczyk Damian METROBIKES.PL M2 Lublin P
105 3189 Kowalczyk Łukasz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Pionki P
106 3112 Kowalczyk Mateusz CYCLO TRENER TEAM M2 Kielce P
107 3080 Kowalik Artur SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
108 3261 Kowalski Piotr ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
109 3450 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Tarczyn P
110 3138 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
111 3365 Krawczyk Michał --- M2 Kielce P
112 3071 Król Zbyszek XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
113 3412 Krukowski Edward STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M6 Kielce P
114 3225 Krzeczkowski Arkadiusz --- M4 Kielce P
115 3054 Krzymowska Marta KK CYKLON WARSZAWA K3 Warszawa P
116 3144 Kubat Robert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M5 Radom P
117 3107 Kucharski Daniel --- M3 Żakowice P
118 3301 Kulik Marek BARAN CYCLING TEAM M3 Puławy P
119 0 Kupiec Krzysztof --- M3 Tarnobrzeg P
120 3409 Kuropka Dawid GORANGA TEAM MJ Zabrze P
121 3042 Kurzynski Dariusz --- M4 Zielonki P
122 3426 Kuźma Katarzyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P
123 3259 Kwiecień Marcin PIA POLSKA-CFO TEAM M3 Dąbrowa Górnicza P
124 3187 Lach Maciej --- M2 Warszawa P
125 3206 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
126 3077 Lasia Zbigniew PRB KOMBUD RADOM M5 RADOM P
127 3355 Laskowska Kasia FINISHER.PL K3 Łomianki P
128 3101 Laskowski Paweł KK CYKLON WARSZAWA M2 Piaseczno P
129 3330 Latoszek Krzysztof --- M3 Warszawa P
130 3135 Litawiński Kuba 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Czrnichów P
131 3341 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
132 3447 Łyżwa Łukasz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Zagnańsk P
133 3430 Łyżwiński Artur UKS MDK TYTAN RADOM M4 Radom P
134 3051 Maciągowski Wojciech --- M4 Kielce P
135 3298 Majewski Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M5 SKARZYSKO KAM. P
136 3305 Małysa Krzysztof ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M2 Radom P
137 3288 Marciniak Krzysztof --- M6 Łomianki P
138 3171 Marciniak Tomasz --- M2 Warszawa P
139 3109 Markiewicz Marcelina GIRLS ON BIKES K3 Warszawa P
140 3149 Maruszak Marcin --- M3 MIELEC P
141 3067 Maślanka Kamil R1DE 43TEAM M3 Marki P
142 3166 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Skarżysko Kamienna P
143 3418 Mazur Janusz ORZŁY TEAM LUBLIN M4 Lublin P
144 3085 Michalski Rafał RAWSKA GRUPA KOLARSKA M3 Skierniewice P
145 3058 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
146 3420 Mieszczak Paweł BIKEHEAD M3 Dąbrowa Górnicza P
147 3424 Miłkowska Anna --- K4 Olszewnica stara P
148 3302 Miszczuk Andrzej INŻYNIERIA ROWEROWA M4 LUBLIN P
149 3201 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
150 3295 Mrozowska Monika --- K3 Warszawa P
151 3181 Muszyński Sławomir PRB KOMBUD M6 Radom P
152 3170 Myszkowski Jarosław R1DE 43TEAM M3 Legionowo P
153 3453 Nazarski Jacek --- M3 brzeziny P
154 3211 Nogalski Kamil TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Stryków P
155 3439 Nowakowski Piotr KS ENERGIA KOZIENICE M4 Kozienice P
156 3384 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
157 3413 Ogonowski Mateusz --- M2 Warszawa P
158 3160 Ołownia Arkadiusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
159 3040 Orzechowski Hubert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
160 3142 Osek Dariusz METROBIKES.PL M3 Lublin P
161 3386 Ostrowski Adam ADI OSTRY TEAM M4 Warszawa P
162 3066 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP K2 Gostynin P
163 3064 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 Kozłów P
164 3408 Paruk Wojciech GORANGA TEAM M1 Michałowice P
165 3161 Paszkiel Jakub KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
166 3073 Patynowski Patryk ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
167 3400 Pawłowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Busko-Zdrój P
168 3081 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
169 3394 Pietrak Marcin --- M2 Warszawa P
170 3347 Pietruszka Jan --- M5 Kraków P
171 3404 Płończyk Maciej MYBIKE.PL M4 Warszawa P
172 3405 Poręba Haridas GORANGA TEAM MJ Kraków P
173 3396 Porębiak Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
174 3455 Porzucek Igor KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Piekoszów P
175 3403 Przepiórka Jakub UKS MDK TYTAN RADOM MJ Radom P
176 0 Przybyłek Radosław R1DE 43TEAM M3 Warszawa P
177 3103 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
178 3176 Puź Grażyna --- K3 Warszawa P
179 3172 Raczkowski Filip ONBIKES SPORT TEAM M2 Warszawa P
180 3398 Radziewicz Wojciech POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
181 3215 Rajkowski Ireneusz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M2 Radom P
182 3102 Rogala Marcin R1DE 43TEAM M4 Komornica P
183 3438 Rosiak Mateusz KS ENERGIA KOZIENICE MJ Kozienice P
184 3427 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M2 Lublin P
185 3371 Różański Mariusz BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M4 Radom P
186 3289 Rumsicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M1 Otwock P
187 3437 Rusinowski Grzegorz KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
188 3442 Ruszkiewicz Tomasz --- M2 Piotrków Trybunalski P
189 3392 Rybak Mariusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
190 3451 Rykała Konrad 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M4 Kraków P
191 3216 Rynkar Krystian --- MJ Góra Motyczna/Dębica P
192 3207 Sawicka Anna WGR TEAM K3 Kielce P
193 3444 Sawicki Karol MMBIKE TEAM M4 Suwałki P
194 3273 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko-Kamienna P
195 3312 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
196 3089 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
197 3356 Sikora Pawel --- M3 Kielce P
198 3448 Skalski Mirosław SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M4 Złotokłos P
199 3076 Skrzypczak Szymon INŻYNIERIA ROWEROWA M2 Lublin P
200 3011 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
201 3228 Socho Adrian MYBIKE.PL M3 Sochaczew P
202 3417 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
203 3372 Staniszewski Aleksander CDF SUPERDROB BIKE TEAM M2 Wiązowna P
204 3087 Staniszewski Piotr BIKEHEAD M3 Będzin P
205 3449 Starachowski Tomasz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
206 3137 Starosta Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 łódz P
207 3055 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
208 3120 Staszewski Wojciech --- M3 Kielce P
209 3084 Stękiel Jerzy GOGGLE PAE M5 Warszawa P
210 3012 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
211 3178 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
212 3319 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
213 0 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
214 3167 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
215 3019 Szczołko Arkadiusz --- M3 Tarnobrzeg P
216 3358 Szlązak Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
217 3309 Szwed Mateusz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Zagnańsk P
218 3223 Szymanek Tomasz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Puławy P
219 3351 Szymański Robert BIKEHEAD M4 Katowice P
220 3031 Ścibisz Marcin --- M3 Zagnańsk P
221 3023 Ściga Maciej ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M3 Morawica P
222 3346 Ścisły Włodzimierz GHOSTBIKERS MTB TEAM M4 Będzin P
223 3132 Śmiech Grzegorz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
224 3015 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
225 3440 Tarłowski Tomasz --- M4 Raków P
226 3419 Tarnawski Marek --- M6 Jaworzno P
227 3328 Tkaczyk Agnieszka BARAN CYCLING TEAM K2 Puławy P
228 3001 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M2 Kielce P
229 3180 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
230 0 Topolski Grzegorz --- M3 Mniów P
231 3099 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
232 3118 Wasiłek Paweł ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Kobyłka P
233 3093 Wawer Adrian BARAN CYCLING TEAM MJ puławy P
234 3237 Węgier Mikołaj BARAN CYCLING TEAM M2 Lublin P
235 3435 Wiatrzyk Rafał KS ENERGIA KOZIENICE M2 kozienice P
236 3021 Wierzbicki Andrzej --- M5 Radom P
237 3020 Wierzbicki Łukasz --- M2 Radom P
238 3369 Wolcendorf Jarosław JAKOOBCYCLES.COM M3 Brwinów P
239 3370 Wolcendorf Jakub JAKOOBCYCLES.COM M4 Brwinów P
240 0 Wołczyk Wiktor ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM MJ Mniów P
241 3321 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
242 3053 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
243 3075 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M4 Brzezie P
244 0 Zabojszcz Piotr ROWER-SPORT KIELCE M1 Sobków P
245 3432 Zagórska Weronika WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI KJ Warszawa P
246 3115 Zaręba Michał ROWER-SPORT KIELCE M2 Katowice P
247 3116 Zaręba Katarzyna ROWER-SPORT KIELCE K2 Katowice P
248 3361 Zemsta Sylwester --- M4 Kielce P
249 3416 Ziemba Andrzej --- M2 Górno P
250 3197 Zinko Tomasz --- M4 Izabelin B P
251 3062 Zogłowek Zbigniew BSR TEAM BYTOM M4 Bytom P
252 3322 Żero Sebastian GHOSTBIKERS MTB TEAM M3 Będzin P