Lista startowa 2017-05-21 Miedziana Góra MTBCrossMaraton Family. 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8175 Adamczyk Krystian --- F2 Kazimierza Wielka P
2 8210 Adamczyk Kalina STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK3 Sandomierz P
3 8230 Adamczyk Milena ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM FK2 Mniów P
4 8057 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
5 8049 Banasik Michał --- F2 Pierzchnica P
6 8213 Baran Grzegorz BARAN CYCLING TEAM F4 Kraśnik P
7 8218 Bażyński Bartosz MTB KOMBUD TEAM F3 Radom P
8 7018 Białoch Piotr --- F3 Lublin P
9 8039 Bigoraj Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
10 8098 Biskupski Karol --- F2 Małogoszcz P
11 8096 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
12 8013 Broda Karol NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
13 8038 Brodzik Andrzej BARAN CYCLING TEAM F5 Lublin P
14 8200 Bryk Marcin --- F3 Kielce P
15 8202 Bryk Hubert --- F1 Miedziana Góra P
16 8203 Bryk Andrzej --- F6 Kielce P
17 8204 Bryk-Krawczyk Małgorzata --- FK2 Kielce P
18 8080 Cedro Robert --- F4 Kielce P
19 8216 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK F5 Kraśnik P
20 8227 Chojnacki Kacper CHOJNACKI MTB TEAM F0 Zawiercie P
21 8228 Chojnacki Piotr CHOJNACKI MTB TEAM F2 Zawiercie P
22 8226 Chwiej Karolina KOMOBIKE SCOTT FK3 Brwinów P
23 8053 Cichacki AndrzeJ --- F4 Modliszewice P
24 8022 Cieśla Kamil --- F3 Skarżysko - Kamienna P
25 8040 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
26 8221 Cypryjanski Przemysław --- F2 Oleśnica P
27 8067 Czaicka Anna GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Katowice P
28 8069 Dąbrowski Tomasz XBOX BIKE TEAM F3 Warszawa P
29 8241 Drogosz Robert --- F3 Miedziana góra P
30 7030 Drogosz Mateusz --- F- Miedziana góra P
31 7031 Drogosz Szymon --- F0 Miedziana góra P
32 8019 Dziedzic Konrad --- F2 Kielce P
33 8198 Ferczykowski Grzegorz GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Sosnowiec P
34 8193 Florowski Przemysław --- F3 Szydłowiec P
35 8007 Frankowicz Jacek --- F4 kielce P
36 8120 Gajak Mariusz PIA POLSKA-CFO TEAM F4 Dąbrowa Górnicza P
37 8234 Gajos Piotr --- F3 Kielce 1 P
38 8196 Gawęda Marcin --- F4 Szydłowiec P
39 7003 Gawryś Kinga ROWER-SPORT KIELCE FK0 Kielce P
40 8238 Gawryś Monika ROWER-SPORT KIELCE FK4 Kielce P
41 8233 Gawryś Marcin ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
42 8212 Gilbert Rafał KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 skarżysko kamienna P
43 8002 Gołębski Łukasz --- F3 Kielce P
44 8176 Górecka Anna GOMOLA TRANS AIRCO FK3 KATOWICE P
45 7012 Grabka Wojciech --- F0 CHĘCINY P
46 8008 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
47 8031 Grochala Marcin --- F3 Kielce P
48 8028 Gruba Karol DREAM TEAM F3 kielce P
49 8011 Guzik Grzegorz --- F3 Dąbrowa Górnicza P
50 8059 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
51 7005 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F0 Skarżysko-Kamienna P
52 8133 Janik Bartosz BIKEHEAD F4 Dąbrowa Górnicza P
53 7007 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Warszawa P
54 8101 Jarosławski Piotr --- F4 Warszawa P
55 8195 Kabza Tomasz GHOSTBIKERS MTB TEAM F2 Wojkowice P
56 8086 Kaczor Dawid MTB MOSIR DUKLA F1 Żyraków P
57 8123 Kajtek Mikołaj --- F1 kielce P
58 8004 Kalicki Marek --- F2 Kraków P
59 8163 Kasprzyk Dominik GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
60 8164 Kasprzyk Jolanta GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Będzin P
61 8081 Kierkowski Jacek --- F4 Kielce P
62 8211 Knafel Jarosław GHOSTBIKERS MTB TEAM F5 Będzin P
63 8179 Koloda Zbigniew GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Będzin P
64 8090 Kołomański Kamil --- F2 Kielce P
65 8143 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
66 8126 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
67 8085 Kotuła Rafał ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK F3 Kraśnik P
68 7028 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
69 8173 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F1 Radom P
70 8061 Kowalik Marek KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
71 8041 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM F5 Skarżyko Kamienna P
72 8042 Kowalik Marta VIEWIÓRY TEAM FK4 Skarżysko Kamienna P
73 8214 Krawczyk Przemysław BARAN CYCLING TEAM F3 Kraśnik P
74 8023 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
75 8223 Kucharski Przemysław GHOSTBIKERS MTB TEAM F2 Dąbrowa Górnicza P
76 8205 Kucharski Andrzej --- F5 Kielce P
77 8006 Kuczkowski Tomasz --- F3 Łomianki P
78 8016 Kustra Piotr SKLEP BIKE BOYS LUBLIN F4 Lublin P
79 8047 Lewiński Mirosław --- F5 Klucze P
80 0 Leżoń Leszek --- F6 Tarnobrzeg P
81 0 Leżoń Tymoteusz --- F- Tarnobrzeg P
82 8208 Lipka Łukasz --- F2 Kielce P
83 8132 Lisowski Stanisław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Bliżyn P
84 8191 Lniany Dawid --- F1 KIELCE P
85 8231 Ludwinek Rafał ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM F4 Zagnańsk P
86 8001 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC F3 Mielec P
87 8188 Łyżwa Krzysztof --- F5 Kielce P
88 8187 Łyżwa Patrycja --- FK4 Kielce P
89 0 Machocki Marcin EKSTREMALNI STRAWCZYN F4 Kielce P
90 8192 Maciejewska Ewa DALESZYCE FK4 Daleszyce P
91 7023 Maciejewski Dawid DALESZYCE F0 Daleszyce P
92 7015 Marek Kamil MTB MOSIR DUKLA F- Iwonicz-zdrój P
93 8135 Marek Wioletta MTB MOSIR DUKLA FK4 Iwonicz-zdrój P
94 0 Mariusz Gajak PIA POLSKA-CFO TEAM F4 Dąbrowa Górnicza P
95 8027 Młynarczyk Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
96 8030 Młynarczyk Anita ROWER-SPORT KIELCE FK4 Kielce P
97 8035 Mrozik Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
98 8232 Mucha Marcin --- F0 Kraków P
99 8215 Nieckarz Paweł GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Będzin P
100 8095 Noga Marta GHOSTBIKERS MTB TEAM FK2 Będzin P
101 8199 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
102 8206 Pawłowski Paweł --- F4 Kielce P
103 8138 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
104 8219 Piętak Igor --- F4 Miedziana Góra P
105 8240 Piotrowski Łukasz --- F3 Kielce P
106 8239 Piotrowski Artur --- F3 Kielce P
107 8089 Pióro Szymon --- F2 Wilków P
108 8017 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F5 KIELCE P
109 8018 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
110 8036 Piwowar Iwona BARAN CYCLING TEAM FK5 Firlej P
111 8037 Piwowar Marek BARAN CYCLING TEAM F6 Firlej P
112 8012 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
113 8136 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
114 8162 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
115 8078 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
116 8097 Ratuszny Adam GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
117 8220 Redko Jarosław --- F4 Kielce P
118 8050 Rogala Karolina BARAN CYCLING TEAM FK2 Lublin P
119 8178 Rutkowski Łukasz LENOVO F3 Nowa Iwiczna P
120 7026 Rutkowski Krzysztof LENOVO F0 Nowa Iwiczna P
121 8207 Rybak Jacek --- F5 Kielce P
122 8024 Rycombel Łukasz DĄBROWA GÓRNICZA F4 DĄBROWA GÓRNICZA P
123 8033 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
124 8065 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
125 0 Sierajewska Dorota KS ENERGIA KOZIENICE FK4 Kozienice P
126 8222 SIEWIERSKI PIOTR x F3 ŁÓDŹ P
127 8171 Sikora Piotr --- F3 Kielce P
128 8217 Skrzydło Mateusz GORANGA TEAM F1 Klecza Górna P
129 8197 Słabosz Tomasz GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Sosnowiec P
130 8224 Sławiński Piotr --- F4 Jedlnia letnisko P
131 0 Sobczyk Małgorzata ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM FK1 Zagnańsk P
132 8229 Sobczyk Katarzyna ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM FK2 Zagnańsk P
133 8082 Sobota Grzegorz --- F4 Kielce P
134 8137 Soleniec Artur BARAN CYCLING TEAM F3 Końskowola P
135 7002 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF F0 Sędziszów Małopolski P
136 8034 Stękiel Dorota GOGGLE PAE FK5 Warszawa P
137 8044 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
138 8043 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
139 7029 Suder Stanisław GORANGA TEAM F0 Kraków P
140 8235 Szaryńska Paulina --- FK3 Warszawa P
141 7025 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
142 8172 Szumańska Katarzyna --- FK3 Kielce P
143 0 Targosz Michał --- F3 Kraków P
144 8209 Toruszewski Zdzisław --- F5 Jasienica P
145 8166 Werstak Marcin --- F1 Skarżysko-Kamienna P
146 0 Wijata Paweł OPOCZNO SPORT TEAM F3 Opoczno P
147 8084 Wojnowski Michał --- F3 Kielce P
148 8225 Woś-sławińska Bernadeta --- FK4 Jedlnia letnisko P
149 8060 Wójcik Radosław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Łączna P
150 7001 Wydro Mateusz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM F0 Puławy P
151 8026 Zapała Łukasz DREAM TEAM F3 Kielce P
152 8154 Zieliński Piotr FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F5 kielce P
153 8236 Żelazowski Mateusz --- F1 Bodzentyn P
154 8004 Żero Dagmara GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Będzin P
155 8237 Żyto Jakub MEXLLER JURA KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA F1 Częstochowa P