Lista startowa 2017-06-04 Piekoszów MTBCrossMaraton Master. 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5115 Bajew Przemysław BARAN CYCLING TEAM M4 Puławy P
2 5119 Banasik Sławomir KOMOBIKE SCOTT M3 Warszawa P
3 5032 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
4 5027 Bukalski Pawel BARAN CYCLING TEAM M3 radom P
5 5127 Chodoń Jacek BARAN CYCLING TEAM M4 LUBLIN P
6 5037 Chrząszcz Paweł --- M2 Kraków P
7 5133 Czajkowski Michał MYBIKE.PL M2 Warszawa P
8 5089 Czyż Zofia IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM K3 Warszawa P
9 5097 Dyzio Piotr CDF SUPERDROB BIKE TEAM M3 Józefów P
10 5043 Fidytek Tomasz OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Jaworzno P
11 5100 Głąb Wojciech CHLORKI.PL M4 Warszawa P
12 5028 Górecki Karol --- M3 Izabelin P
13 5055 Hajzler Mariusz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 er-ha@wp.pl P
14 5095 Jabłoński Marcin METROBIKES.PL M4 Skarżysko-Kamienna P
15 5023 Kamiński Przemek POLSKI KLUB MTB M3 Piaseczno P
16 5001 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
17 5025 Kędzierski Janusz BARAN CYCLING TEAM M4 Bełżyce P
18 5075 Konieczny Filip BIKE ATELIER TEAM M2 Buczkowice P
19 5104 Kowalik Krzysztof KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
20 5124 Kubicz Maciej ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M4 Warszawa P
21 5126 kuchniewski tomasz MYBIKE.PL M5 Józefów P
22 5003 Kurpiel Mirosław --- M4 Warszawa P
23 5108 Laskowski Dariusz FINISHER.PL M5 Łomianki P
24 5017 Marczak Kamil KAMKOSPORT.PL M3 Warszawa P
25 5060 Marszałek Mariusz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Domaniewice P
26 5049 Maślany Janusz --- M3 Gostynin P
27 5050 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M2 Lublin P
28 5029 Michalski Łukasz --- M3 Warszawa P
29 5132 Momot Łukasz MYBIKE.PL M3 Łomianki P
30 5074 Nowotka Michał MYBIKE.PL M3 Warszawa P
31 5005 Opoka Sebastian CYCLO TRENER TEAM M1 Pińczów P
32 5120 Ostrowski Bogusław OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 chrzanów P
33 5012 Pabich Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Zawiercie P
34 5061 Pakuła Paweł PROBIZNES MTB TEAM M3 Milanówek P
35 5026 Paszczyk Dariusz BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
36 5138 Piechówka Ryszard CUBA SHOP TEAM M5 jaworzno P
37 5039 Piekarski Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarzysko Kamienna P
38 5040 Posadzy Tomasz METROBIKES.PL M4 Stara Wieś P
39 5085 Powroźnik Paweł BARAN CYCLING TEAM M3 Andrychów P
40 5102 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
41 5094 Rumsicki Sylwester CDF SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
42 5125 Rusinowski Grzegorz KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
43 5140 Rybak Mateusz MYBIKE.PL M2 warszawa P
44 5129 Rymarczyk Rafał METROBIKES.PL M3 Parszów P
45 5056 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
46 5123 Skwark Krzysztof POLONIA WARSZAWA MTB M2 Warszawa P
47 5114 Słupski Piotr TRYBIK NORTHWAVE TEAM M1 Głowno P
48 5052 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
49 5045 Soczewski Paweł --- M4 Warszawa P
50 5059 Sołtysiak Jacek BIKEBOARD M4 Kraków P
51 5128 Szewczyk Mateusz SENGAM SPORT RACING TEAM M1 Zawiercie P
52 5024 Sztal Sebastian BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
53 5111 Szymański Tomasz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Płochocin P
54 5036 Typkiewicz Adrian KSPO BRAKEPARTS.PL M1 Kraków P
55 5014 Wajzer Ania SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Zawiercie P
56 5122 Wierzbicki Łukasz --- M2 Radom P
57 5068 Wilk Paweł TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Warszawa P
58 5098 Witkowski Andrzej CDF SUPERDROB BIKE TEAM M5 Józefów P
59 5065 Wójcik Jarosław TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 Łomianki P
60 5091 Wójcik Justyn KS ENERGIA KOZIENICE M3 Aleksandrowka P
61 5116 Wróblewski Karol BARAN CYCLING TEAM M4 Warszawa P
62 5002 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
63 5099 Zacharewicz Dominik LOYALTY POINT RACEING TEAM M3 Warszawa P
64 5009 Zacharski Szymon 3R-RADOMSKI RUCH ROWEROWY M4 Radom P
65 5067 Zając Marek TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 WARSZAWA P
66 5121 Zakrzewski Jerzy ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Warszawa P
67 5018 Zieliński Arkadiusz POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
68 5070 Żyżyńska-Galeńska Krystyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P