Lista startowa 2017-06-04 Piekoszów MTBCrossMaraton Fan. 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3311 Adamczyk Damian ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Mniów P
2 3343 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M3 Warszawa P
3 3007 Alimanovic Monika SAP SERWIS TEAM K3 Kielce P
4 3210 Ambrozik Krzysztof BIKEBOARD M4 Kocmyrzów P
5 3441 Anasiak Nikodem --- MJ Radom P
6 3094 Antoniuk Artur BARAN CYCLING TEAM M3 Kraśnik P
7 3255 Atłas Filip PIA POLSKA-CFO TEAM M1 Sosnowiec P
8 3379 Auguścik Mariusz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M5 Kościan P
9 3491 Bajew Przemysław BARAN CYCLING TEAM M4 Puławy P
10 3050 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
11 3469 Baniak Franciszek --- M5 Moskorzew P
12 3095 Baran Jan BARAN CYCLING TEAM M2 Lublin P
13 3224 Baranowski Michał TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Dziekanów Leśny P
14 3059 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
15 3249 Bartnik Marcin --- M4 Kielce P
16 3029 Bastrzyk Renata METROBIKES.PL K4 Skarżysko-Kamienna P
17 3317 Berner Piotr MYBIKE.PL M3 Warszawa P
18 3461 Bętkowski Tomasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Kielce P
19 3049 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
20 3125 Błaszczyk Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
21 3436 Bogacki Jakub KS ENERGIA KOZIENICE M3 Kozienice P
22 3009 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
23 3008 Boszczyk Ryszard SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
24 3240 Brus Bartłomiej --- M3 Lublin P
25 3117 Brych Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
26 3218 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
27 3487 Burek Katarzyna MYBIKE.PL K2 Kielce P
28 3154 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
29 3155 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
30 3459 Chodnikiewicz Jarosław --- M3 Warszawa P
31 3270 Cichacka Klaudia BARAN CYCLING TEAM K2 Końskie P
32 3126 Cichoń Michał MTB MOSIR DUKLA MJ Dębica P
33 3047 Ciok Paweł --- M4 Skarżysko-Kamienna P
34 3127 Czajewicz Konrad METROBIKES.PL M1 Kielce P
35 3199 Czernoch Piotr MTB 3184 M5 Warszawa P
36 3494 Czernoch Wojciech MTB 3184 M1 Kraków P
37 3164 Czerski Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko - Kamienna P
38 3035 Czerwiński Andrzej GHOSTBIKERS MTB TEAM M6 Będzin P
39 3489 Daleszak Adrian --- M3 Nowiny P
40 3030 Dąbek Patryk SPORT SERWIS SANDOMIERZ M1 Łoniów P
41 3493 Dąbrowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
42 3422 Deja Magdalena --- K2 Warszawa P
43 3471 Dudkiewicz Daniel MAROSPORT MTB TEAM M3 Mrochów P
44 3005 Dulęba Daniel SAP SERWIS TEAM M3 kielce P
45 3131 Dziadek Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
46 3479 Ferenc Kamil --- M3 Bodzechów P
47 3004 Gamoński Bartosz SAP SERWIS TEAM M3 Łączna P
48 3274 Garlowski Konrad KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarzysko kamienna P
49 3217 Gawron Krzysztof BIKEBOARD M4 Kraków P
50 3306 Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
51 3325 Główczyk Bartłomiej SKK VOYAGER WAT M2 Radom P
52 3002 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
53 3460 Gogół Marcin MOUNTAINEER GÓRA MIEDZIANKA M4 Chęciny P
54 3173 Goszczyński Mateusz --- M2 Warszawa P
55 3242 Gosztyła Barbara 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE K4 Kraków P
56 3456 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M1 Kielce P
57 3367 Grzesiak Bartosz POLSKI KLUB MTB M2 Raków P
58 3359 Grzeszkiewicz Maciej --- M2 Warszawa P
59 3025 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
60 3399 Guła Waldek --- M3 Staszów P
61 3354 Haber-Chaber Bartosz --- M3 Warszawa P
62 3244 Hałabuz Wojciech --- M2 Warszawa P
63 3349 Jakubczyk Marcin MGG HELPEA TEAM M4 Warszawa P
64 3027 Jamróz Sebastian ROWER-SPORT KIELCE M2 Kielce P
65 3473 Janiszewski Kacper --- M1 Końskie P
66 3169 Jaroń Tomasz ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M4 Morawica P
67 3467 Jarząb Dominik --- M1 Jaworznia P
68 3368 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Zalesie Gorne P
69 3340 Jeziorski Radosław --- M4 Józefosław P
70 3324 Joński Emil BARAN CYCLING TEAM M3 Baranów P
71 3353 Judasz Mirek --- M4 KIELCE P
72 3205 Kałka Mateusz --- M2 Łopuszno P
73 3431 Kamela Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI MJ Warszawa P
74 3141 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
75 3165 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
76 3212 Kardyś Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
77 3344 Kępka Grzegorz XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
78 3100 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
79 3421 Kochanowski Tomasz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
80 3074 Kolacha Marek SENGAM SPORT RACING TEAM M5 Klucze P
81 3036 Kołodziej Sebastian --- M3 Nowiny P
82 3362 Kołodziejczyk Wojciech --- M5 Zagnańsk P
83 3026 Komorowski Zbigniew CRAZY RACING TEAM M5 Grójec P
84 3474 Konieczny Grzegorz --- M5 Buczkowice P
85 3472 Konopka Michał --- M3 Końskie P
86 3411 Kopieniak Filip ISPORT.PL TEAM MTB M1 Kielce P
87 3486 Korol Artur --- M5 Warszawa P
88 3452 Kos Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Zagnańsk P
89 3134 Kostrzewa Michał PRB KOMBUD M2 Radom P
90 3112 Kowalczyk Mateusz CYCLO TRENER TEAM M2 Kielce P
91 3189 Kowalczyk Łukasz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Pionki P
92 3261 Kowalski Piotr ROWER-SPORT KIELCE M4 Kielce P
93 3450 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Tarczyn P
94 3457 Kozak Artur POLSKI KLUB MTB M2 Warszawa P
95 3476 Koziński Łukasz POLONIA WARSZAWA MTB M3 Warszawa P
96 3138 Koziróg Jacek 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 Łódź P
97 3475 KRASZEWSKI JAN --- M3 KRAKÓW P
98 3412 Krukowski Edward STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M6 Kielce P
99 3054 Krzymowska Marta KK CYKLON WARSZAWA K3 Warszawa P
100 3144 Kubat Robert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M5 Radom P
101 3301 Kulik Marek BARAN CYCLING TEAM M3 Puławy P
102 3092 Kułagowski Wojciech CKBIKESHOP MTB TEAM M4 Checiny P
103 3287 Kuniniec Michał --- M4 Wiazaowna P
104 3377 Kupis Michał --- M3 Krakow P
105 3483 Kurek Darek ABSOLUTE BIKES M5 Komorów P
106 3042 Kurzynski Dariusz --- M4 Zielonki P
107 3463 Kustra Piotr SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M4 Lublin P
108 3426 Kuźma Katarzyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P
109 3481 Kwapisz Bartłomiej ADI OSTRY TEAM M3 Józefosław P
110 3206 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
111 0 Laska Paweł POLSKI KLUB MTB M2 Czerwionka-Leszczyny P
112 3355 Laskowska Kasia FINISHER.PL K3 Łomianki P
113 3101 Laskowski Paweł KK CYKLON WARSZAWA M2 Piaseczno P
114 3330 Latoszek Krzysztof --- M3 Warszawa P
115 3480 Libera Tomasz XBOX BIKE TEAM M3 Kraków P
116 3485 Lipa Marek --- M3 Lublin P
117 3458 Łoboda Dominik BIKERSHOP KIELCE M1 Piekoszów P
118 3341 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
119 3337 Łuczyński Robert --- M4 Warszawa P
120 3150 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
121 3051 Maciągowski Wojciech --- M4 Kielce P
122 3236 Maciejewski Zbigniew --- M4 Wolbórz P
123 3196 Majcher Łukasz --- M3 Krężnica jara P
124 3298 Majewski Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M5 SKARZYSKO KAM. P
125 3156 Małek Mirosław --- M3 Stalowa Wola P
126 3331 Mańka Janusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-kamienna P
127 3171 Marciniak Tomasz --- M2 Warszawa P
128 3288 Marciniak Krzysztof --- M6 Łomianki P
129 3109 Markiewicz Marcelina GIRLS ON BIKES K3 Warszawa P
130 3149 Maruszak Marcin --- M3 MIELEC P
131 3226 Maślana Katarzyna --- K3 Gostynin P
132 3166 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Skarżysko Kamienna P
133 3085 Michalski Rafał RAWSKA GRUPA KOLARSKA M3 Skierniewice P
134 3065 Michta Mirek --- M4 Bilcza P
135 3058 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
136 3420 Mieszczak Paweł BIKEHEAD M3 Dąbrowa Górnicza P
137 3477 Mitas Jarosław KLINIKA ROWERÓW M4 Warszawa P
138 3267 Młynarczyk Adam RAWA MTB M4 Rawa Mazowiecka P
139 3201 Modranka Waldemar 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
140 3295 Mrozowska Monika --- K3 Warszawa P
141 3181 Muszyński Sławomir PRB KOMBUD M6 Radom P
142 3453 Nazarski Jacek --- M3 brzeziny P
143 0 Nowak Konrad --- M3 Kielce P
144 3439 Nowakowski Piotr KS ENERGIA KOZIENICE M4 Kozienice P
145 3163 Nowotarski Sebastian --- M3 FREDROPOL P
146 3384 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
147 3182 Okła Jakub METROBIKES.PL M2 WARSZAWA P
148 3151 Okoń Rafał --- M4 WOLICA P
149 3160 Ołownia Arkadiusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
150 3470 Orszulak Adam MAROSPORT MTB TEAM M3 Grodzisk mazowiecki P
151 3040 Orzechowski Hubert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
152 3142 Osek Dariusz METROBIKES.PL M3 Lublin P
153 3386 Ostrowski Adam ADI OSTRY TEAM M4 Warszawa P
154 3179 Pacholec Kamil --- M3 Stalowa Wola P
155 3066 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP K2 Gostynin P
156 3310 Papros Marcin ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M3 Zagnańsk P
157 3064 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 Kozłów P
158 3161 Paszkiel Jakub KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
159 3073 Patynowski Patryk ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
160 3400 Pawłowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Busko-Zdrój P
161 3081 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
162 3402 Piątek Zbigniew --- M5 PIEKOSZÓW P
163 3465 Piłat Paweł KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarzysko-Kamienna P
164 3404 Płończyk Maciej MYBIKE.PL M4 Warszawa P
165 3113 Pomarański Kamil CYCLO TRENER TEAM M2 Kielce P
166 3152 Popiolek Jacek --- M4 Wielun P
167 3147 Pożyczka Rafał --- M3 Kraków P
168 3215 Rajkowski Ireneusz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M2 Radom P
169 3102 Rogala Marcin R1DE 43TEAM M4 Komornica P
170 3438 Rosiak Mateusz KS ENERGIA KOZIENICE MJ Kozienice P
171 3371 Różański Mariusz BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M4 Radom P
172 3289 Rumsicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M1 Otwock P
173 3451 Rykała Konrad 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M4 Kraków P
174 3488 Rzetecki Tomasz --- M4 Kielce P
175 3299 Salwa Tomasz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M4 MIedziana Góra P
176 3207 Sawicka Anna WGR TEAM K3 Kielce P
177 3273 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko-Kamienna P
178 3148 Senderowski Michał SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
179 3466 Sendybeł Marcel --- MJ Jaworznia-zagórze P
180 3462 Serafin Mateusz --- M2 Tarnobrzeg P
181 3312 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
182 0 Sierajewska Dorota KS ENERGIA KOZIENICE K4 Kozienice P
183 3356 Sikora Pawel --- M3 Kielce P
184 3448 Skalski Mirosław SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M4 Złotokłos P
185 3490 Skoblenko Oleksandr --- M3 Kraków P
186 3076 Skrzypczak Szymon INŻYNIERIA ROWEROWA M2 Lublin P
187 3011 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
188 3228 Socho Adrian MYBIKE.PL M3 Sochaczew P
189 3194 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
190 3417 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
191 3376 Sozański Piotr 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M6 krakow P
192 3372 Staniszewski Aleksander SUPERDROB BIKE TEAM M2 Wiązowna P
193 3449 Starachowski Tomasz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
194 3137 Starosta Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 łódz P
195 3055 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
196 3120 Staszewski Wojciech --- M3 Kielce P
197 3484 Stefański Tomasz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M4 MIedziana Góra P
198 3084 Stękiel Jerzy GOGGLE PAE M5 Warszawa P
199 3012 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
200 3178 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
201 3319 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
202 3482 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
203 3167 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
204 3019 Szczołko Arkadiusz --- M3 Tarnobrzeg P
205 3358 Szlązak Piotr MYBIKE.PL M4 Warszawa P
206 3309 Szwed Mateusz ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M2 Zagnańsk P
207 3223 Szymanek Tomasz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Puławy P
208 3246 Szymańska Magdalena TRYBIK NORTHWAVE TEAM K2 Warszawa P
209 3304 Szymański Marcin TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Pruszków P
210 3351 Szymański Robert BIKEHEAD M4 Katowice P
211 3464 Szymczak Krzysztof ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Kutno P
212 3346 Ścisły Włodzimierz GHOSTBIKERS MTB TEAM M4 Będzin P
213 3132 Śmiech Grzegorz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
214 3015 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
215 3419 Tarnawski Marek --- M6 Jaworzno P
216 3328 Tkaczyk Agnieszka BARAN CYCLING TEAM K2 Puławy P
217 3001 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M2 Kielce P
218 3180 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
219 3099 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
220 3057 Wachecki Sebastian BIKEHEAD M3 Dąbrowa Górnicza P
221 3118 Wasiłek Paweł ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Kobyłka P
222 3017 Wetoszka Michał --- M3 Warszawa P
223 3435 Wiatrzyk Rafał KS ENERGIA KOZIENICE M2 kozienice P
224 3021 Wierzbicki Andrzej --- M5 Radom P
225 3285 Winek Tomasz --- M5 Warszawa P
226 3063 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
227 3204 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
228 3369 Wolcendorf Jarosław JAKOOBCYCLES.COM M3 Brwinów P
229 3370 Wolcendorf Jakub JAKOOBCYCLES.COM M4 Brwinów P
230 3068 Wolny Wojciech XBOX BIKE TEAM M3 HIPOLITÓW P
231 0 Wołczyk Wiktor ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM MJ Mniów P
232 3478 Wosiński Marek --- M4 Staszów P
233 3321 Wójciak Bartosz AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M2 Kielce P
234 3053 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
235 3284 Wyrzykowski Marcin POLONIA WARSZAWA MTB M3 Warszawa P
236 3389 Zajt Marcin KKS SOKÓŁ KETY M3 BOLECHOWICE P
237 3388 Zajt Mateusz WERTYKAL.COM M1 Bolechowice P
238 3056 Zawiła Paweł --- M3 Stryszów P
239 3197 Zinko Tomasz --- M4 Izabelin B P
240 3062 Zogłowek Zbigniew BSR TEAM BYTOM M4 Bytom P
241 3468 Żak Przemysław --- M1 Końskie P