Lista startowa 2017-06-04 Piekoszów MTBCrossMaraton Family. 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 8175 Adamczyk Krystian --- F2 Kazimierza Wielka P
2 8245 Adamczyk Anna MTB KOMBUD TEAM FK3 Tczów P
3 7033 Adamczyk Mikołaj MTB KOMBUD TEAM F- Tczów P
4 8230 Adamczyk Milena ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM FK2 Mniów P
5 8265 Ambrozik Piotr --- F4 Kielce P
6 8057 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
7 8049 Banasik Michał --- F2 Pierzchnica P
8 7038 Bartnik Michał --- F0 Kielce P
9 8244 Bębacz Rafał --- F4 Oblęgorek P
10 7018 Białoch Piotr --- F3 Lublin P
11 8039 Bigoraj Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
12 8062 Bolechowska - Paszkiel Luiza KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Suchedniów P
13 8096 Borowiec Marek --- F6 Starachowice P
14 8038 Brodzik Andrzej BARAN CYCLING TEAM F5 Lublin P
15 8184 Bysiak Łukasz SUKÓW F3 Mójcza P
16 8080 Cedro Robert --- F4 Kielce P
17 8216 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK F5 Kraśnik P
18 8053 Cichacki AndrzeJ --- F4 Modliszewice P
19 8022 Cieśla Kamil --- F3 Skarżysko - Kamienna P
20 8040 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
21 8242 Czaicka Anna GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Katowice P
22 8009 Dodot Krzysztof ROWER-SPORT KIELCE F3 Kielce P
23 8268 Dyrek Dariusz KOMOBIKE SCOTT F5 Grodzisk Mazowiecki P
24 8019 Dziedzic Konrad --- F2 Kielce P
25 8264 Dziurski Grzegorz --- F3 Daleszyce P
26 8153 Fitas Jakub --- F1 Kielce P
27 8193 Florowski Przemysław --- F3 Szydłowiec P
28 8007 Frankowicz Jacek --- F4 kielce P
29 8247 Furman Artur GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
30 8104 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
31 8120 Gajak Mariusz PIA POLSKA-CFO TEAM F4 Dąbrowa Górnicza P
32 8266 Gałuszka Bartosz --- F3 Kielce P
33 8196 Gawęda Marcin --- F4 Szydłowiec P
34 8289 Gąsior Piotr --- F4 Kielce P
35 8002 Gołębski Łukasz --- F3 Kielce P
36 8267 Gorący Piotr SAN DAMIANO BIKE TEAM CHĘCINY F4 Chęciny P
37 7008 Gosztyła Laura --- FK- Kraków P
38 8176 Górecka Anna GOMOLA TRANS AIRCO FK3 KATOWICE P
39 8008 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
40 8028 Gruba Karol DREAM TEAM F3 kielce P
41 8168 Gruszczyńska Agnieszka ROWEROWANIE I CYCKOWANIE FK4 Kielce P
42 8251 Gruszka Marek --- F2 Myszków P
43 8011 Guzik Grzegorz --- F3 Dąbrowa Górnicza P
44 8252 Habiera Katarzyna KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Suchedniów P
45 8059 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
46 7005 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F0 Skarżysko-Kamienna P
47 8288 Jamróz Filip DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE F1 Daleszyce P
48 8133 Janik Bartosz BIKEHEAD F4 Dąbrowa Górnicza P
49 7032 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Warszawa P
50 8101 Jarosławski Piotr --- F4 Warszawa P
51 8275 Jarzębowski Mateusz BODYICOACH CYCLING TEAM F2 Łódź P
52 8274 Jeziorski Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F1 Jozefoslaw P
53 8123 Kajtek Mikołaj --- F1 kielce P
54 8156 Kalamat Robert --- F3 Kielce P
55 8163 Kasprzyk Dominik GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
56 8164 Kasprzyk Jolanta GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Będzin P
57 8290 Kawecki Marcin --- F3 Koprzywnica P
58 8253 Kita Grzegorz --- F3 Tumlin P
59 8179 Koloda Zbigniew GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Będzin P
60 8255 Kołodziejski Sebastian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F3 Skarżysko Kamienna P
61 8090 Kołomański Kamil --- F2 Kielce P
62 8257 Komsa Bolesław --- F5 Tarnobrzeg P
63 0 Korbel Julita --- FK2 Kielce P
64 7035 Kosiński Maksymilian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F- Skarżysko-Kam. P
65 8254 Kosiński Marcin KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F3 Skarżysko-Kam. P
66 8143 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
67 8126 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
68 8085 Kotuła Rafał ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK F3 Kraśnik P
69 7028 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
70 7010 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F- Radom P
71 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
72 8061 Kowalik Marek KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
73 8041 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM F5 Skarżyko Kamienna P
74 8042 Kowalik Marta VIEWIÓRY TEAM FK4 Skarżysko Kamienna P
75 8088 Kowalski Grzegorz --- F4 Gaj P
76 8023 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
77 8223 Kucharski Przemysław GHOSTBIKERS MTB TEAM F2 Dąbrowa Górnicza P
78 8068 Kulicki Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F3 skarzysko P
79 8025 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
80 8047 Lewiński Mirosław --- F5 Klucze P
81 8258 Lipa Paweł --- F3 Lublin P
82 8249 Lipińska Katarzyna KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK4 Skarżysko-Kamienna P
83 8248 Lipiński Marek KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
84 8208 Lipka Łukasz --- F2 Kielce P
85 8132 Lisowski Stanisław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Bliżyn P
86 8191 Lniany Dawid --- F1 KIELCE P
87 8001 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC F3 Mielec P
88 8188 Łyżwa Krzysztof --- F5 Kielce P
89 8187 Łyżwa Patrycja --- FK4 Kielce P
90 0 Machocki Marcin EKSTREMALNI STRAWCZYN F4 Kielce P
91 8192 Maciejewska Ewa DALESZYCE FK4 Daleszyce P
92 7023 Maciejewski Dawid DALESZYCE F0 Daleszyce P
93 8169 Maciejewski Jarosław DALESZYCE F5 Daleszyce P
94 8272 Maciejewski Zbigniew KLINIKA ROWERÓW F4 Warszawa P
95 8027 Młynarczyk Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
96 8030 Młynarczyk Anita ROWER-SPORT KIELCE FK4 Kielce P
97 8256 Momot Sebastian --- F3 Piekoszów P
98 8035 Mrozik Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
99 8215 Nieckarz Paweł GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Będzin P
100 8095 Noga Marta GHOSTBIKERS MTB TEAM FK2 Będzin P
101 8160 Odziomek Bartosz NECTOR FAN SPORT F1 Kraków P
102 8284 Ozimek Tomasz --- F3 Dąbrowa Górnicza P
103 7004 Palka Antoni OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW F- Chrzanów P
104 8273 Pałczyński Piotr --- F4 Szczecin P
105 8282 Pańka Mikołaj --- F3 Kielce P
106 8283 Pańka Patryk --- F0 Kielce P
107 8199 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
108 8206 Pawłowski Paweł --- F4 Kielce P
109 8138 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
110 8246 Pela Wojciech --- F2 Kielce P
111 8259 Peret Wiktor --- F4 Grębów P
112 7037 Piłat Bartosz --- F0 Skarzysko-Kamienna P
113 8262 Piłat Monika --- FK4 Skarzysko-Kamienna P
114 8017 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F5 KIELCE P
115 8018 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
116 8036 Piwowar Iwona BARAN CYCLING TEAM FK5 Firlej P
117 8037 Piwowar Marek BARAN CYCLING TEAM F6 Firlej P
118 8012 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
119 8136 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
120 8058 Porzucek Igor KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Piekoszów P
121 8125 Powroźnik Klaudia BARAN CYCLING TEAM FK1 Andrychów P
122 8286 Pyczek Dariusz --- F4 Korzecko P
123 7034 Rabajczyk Olaf KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F- Suchedniów P
124 8162 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
125 8097 Ratuszny Adam GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
126 8050 Rogala Karolina BARAN CYCLING TEAM FK2 Lublin P
127 8276 Ruszkiewicz Tomasz --- F3 Piotrków Trybunalski P
128 8178 Rutkowski Łukasz LENOVO F3 Nowa Iwiczna P
129 7026 Rutkowski Krzysztof LENOVO F0 Nowa Iwiczna P
130 8207 Rybak Jacek --- F5 Kielce P
131 8024 Rycombel Łukasz DĄBROWA GÓRNICZA F4 DĄBROWA GÓRNICZA P
132 8260 Sala Weronika --- FK2 Radomsko P
133 8261 Sala Maria --- FK2 Radomsko P
134 8033 Saletra Robert ROWER-SPORT KIELCE F3 Masłów P
135 8065 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
136 8171 Sikora Piotr --- F3 Kielce P
137 7043 Sławiński Krzysztof --- F0 Jedlnia letnisko P
138 8224 Sławiński Piotr --- F4 Jedlnia letnisko P
139 7041 Sławiński Bartosz --- F0 Jedlnia letnisko P
140 8281 Smaczyński Grzegorz BIKE ATELIER TEAM F2 Dąbrowa Górnicza P
141 8277 Smoląg Mariusz --- F4 Stąporków P
142 8082 Sobota Grzegorz --- F4 Kielce P
143 8137 Soleniec Artur BARAN CYCLING TEAM F3 Końskowola P
144 7046 Soleniec Klaudia BARAN CYCLING TEAM FK- Konskowola P
145 7002 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF F0 Sędziszów Małopolski P
146 8185 Stelmach Andrzej SUKÓW F5 Suków P
147 7040 Stelmaszczyk Stanisław --- F- Warszawa P
148 8034 Stękiel Dorota GOGGLE PAE FK5 Warszawa P
149 8044 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
150 8043 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
151 8271 Strojek Łukasz --- F3 Niepołomice P
152 8235 Szaryńska Paulina --- FK3 Warszawa P
153 7045 Szczygielski Jakub MTB KOMBUD TEAM F0 Rajec Szlachecki P
154 8279 Szejna Arkadiusz STOK TEAM F3 Zagnańsk P
155 8005 Szymanek Katarzyna ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FK4 Puławy P
156 7039 Szymkiewicz Wiktor --- F0 Wincentów P
157 0 Targosz Michał --- F3 Kraków P
158 0 Wantuch Franciszek --- F5 Tarnów P
159 8091 Wąsowska Alicja KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Skarżysko-Kamienna P
160 8280 Wąsowska Ewa KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK5 Skarżysko-Kamienna P
161 8092 Wąsowski Jarosław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F6 Skarżysko-Kamienna P
162 8243 Werstak Marcin --- F1 Skarżysko-Kamienna P
163 7042 Widuch Michalina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI FK0 Warszawa P
164 7044 Widuch Wojciech WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F- Warszawa P
165 8269 Wijata Paweł OPOCZNO SPORT TEAM F3 Opoczno P
166 8270 Witkowska Agnieszka KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK4 Skarżysko-Kam. P
167 7036 Witkowski Olaf KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F- Skarżysko-Kam. P
168 8278 Witkowski Damian STOK TEAM F3 Kielce P
169 8145 Woch Marcin SKLEP BIKE BOYS LUBLIN F3 Lublin P
170 8084 Wojnowski Michał --- F3 Kielce P
171 8225 Woś-sławińska Bernadeta --- FK4 Jedlnia letnisko P
172 8060 Wójcik Radosław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Łączna P
173 7001 Wydro Mateusz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM F0 Puławy P
174 8285 Zabojszcz Piotr ROWER-SPORT KIELCE F2 Sobków P
175 8026 Zapała Łukasz DREAM TEAM F3 Kielce P
176 8154 Zieliński Piotr FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F5 kielce P
177 8287 Ziółek Magdalena PZU SPORT TEAM FK3 Warszawa P
178 8250 Żak Przemysław --- F2 Końskie P
179 8004 Żero Dagmara GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Będzin P
180 8076 Żurek Jakub MTB 3184 F1 Kraków P
181 8077 Żurek Robert --- F4 Kraków P