Lista startowa 2017-06-25 Kielce MTBCrossMaraton Master. 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5119 Banasik Sławomir KOMOBIKE SCOTT M3 Warszawa P
2 5032 Baran Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
3 5136 Brodowski Rafał POLSKI KLUB MTB M4 Karczew P
4 5027 Bukalski Pawel BARAN CYCLING TEAM M3 radom P
5 5038 Chmielarczyk Jacek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
6 5037 Chrząszcz Paweł 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Kraków P
7 5130 Czapliński Jan KOMOBIKE SCOTT M3 Brwinów P
8 5089 Czyż Zofia IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM K3 Warszawa P
9 5146 Demianiuk Piotr IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM M2 Warszawa P
10 5100 Głąb Wojciech CHLORKI.PL M4 Warszawa P
11 5028 Górecki Karol --- M3 Izabelin P
12 5134 Grabowski Zbigniew OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 chrzanów P
13 5095 Jabłoński Marcin METROBIKES.PL M4 Skarżysko-Kamienna P
14 5144 Jagodzińska Monika STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, K3 Kielce P
15 5023 Kamiński Przemek POLSKI KLUB MTB M3 Piaseczno P
16 5001 Karbarz Dariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Jastrząb P
17 5025 Kędzierski Janusz BARAN CYCLING TEAM M4 Bełżyce P
18 5145 Kisiel Krzysztof TEAM PKO BANK POLSKI M4 Głosków P
19 5124 Kubicz Maciej ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M4 Warszawa P
20 5003 Kurpiel Mirosław --- M4 Warszawa P
21 5011 Makles Andrzej RUUKKI M4 Warszawa P
22 5060 Marszałek Mariusz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Domaniewice P
23 5010 Maślana Lucjan --- M4 Warszawa P
24 5049 Maślany Janusz --- M3 Gostynin P
25 5050 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M2 Lublin P
26 5029 Michalski Łukasz --- M3 Warszawa P
27 5147 Mitas Jarosław KLINIKA ROWERÓW M4 Warszawa P
28 5053 Nowak Tomasz BIKEHEAD M2 dąbrowa górnicza P
29 5026 Paszczyk Dariusz BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
30 5138 Piechówka Ryszard CUBA SHOP TEAM M5 jaworzno P
31 5040 Posadzy Tomasz METROBIKES.PL M4 Stara Wieś P
32 5102 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
33 5094 Rumsicki Sylwester CDF SUPERDROB BIKE TEAM M4 Otwock P
34 5056 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
35 5114 Słupski Piotr TRYBIK NORTHWAVE TEAM M1 Głowno P
36 5052 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
37 5059 Sołtysiak Jacek BIKEBOARD M4 Kraków P
38 5024 Sztal Sebastian BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
39 5111 Szymański Tomasz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Płochocin P
40 5035 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
41 5068 Wilk Paweł TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Warszawa P
42 5098 Witkowski Andrzej CDF SUPERDROB BIKE TEAM M5 Józefów P
43 5065 Wójcik Jarosław TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 Łomianki P
44 5116 Wróblewski Karol BARAN CYCLING TEAM M4 Warszawa P
45 5002 Wysocki Sławomir PATNET TEAM M5 Warszawa P
46 5067 Zając Marek TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 WARSZAWA P
47 5021 Ziębakowski Artur POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
48 5070 Żyżyńska-Galeńska Krystyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P