Lista startowa 2017-06-25 Kielce MTBCrossMaraton Fan. 300. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 3343 Adamus Paweł POLONIA WARSZAWA MTB M3 Warszawa P
2 3441 Anasiak Nikodem --- MJ Radom P
3 3094 Antoniuk Artur BARAN CYCLING TEAM M3 Kraśnik P
4 3133 Archiciński Paweł CHLORKI.PL M3 Warszawa P
5 3255 Atłas Filip PIA POLSKA-CFO TEAM M1 Sosnowiec P
6 3524 Baltyn Jacek J.A.H.A.I.K SUCHEDNIÓW M3 Parzniew P
7 3415 Banasik Piotr --- M3 Kielce P
8 3050 Banasik Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Kielce P
9 3195 Banaszewski Bartosz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 skarżysko kamienna P
10 3095 Baran Jan BARAN CYCLING TEAM M2 Lublin P
11 3224 Baranowski Michał TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Dziekanów Leśny P
12 3059 Barański Dariusz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
13 3029 Bastrzyk Renata METROBIKES.PL K4 Skarżysko-Kamienna P
14 3317 Berner Piotr MYBIKE.PL M3 Warszawa P
15 3461 Bętkowski Tomasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Kielce P
16 3049 Biały Marcin SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
17 3125 Błaszczyk Łukasz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
18 3009 Borowiec Bartłomiej --- M4 Dyminy P
19 3401 Borowik Krzysztof KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kamienna P
20 3117 Brych Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
21 3286 Brzyski Rafał CDF SUPERDROB BIKE TEAM M4 Warszawa-Wesoła P
22 3218 Bucki Jakub --- M3 Staszów P
23 3044 Buszewski Tomasz BIKEHEAD M2 Sosnowiec P
24 3154 Chmura Grzegorz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 SKARZYSKO-KAMIENNA P
25 3155 Chmura Przemysław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 SKARZYSKO-KAMIENNA P
26 3516 Chwiej Karolina KOMOBIKE SCOTT K3 Brwinów P
27 3270 Cichacka Klaudia BARAN CYCLING TEAM K2 Końskie P
28 3126 Cichoń Michał MTB MOSIR DUKLA MJ Dębica P
29 3047 Ciok Paweł --- M4 Skarżysko-Kamienna P
30 3127 Czajewicz Konrad METROBIKES.PL M1 Kielce P
31 3043 Czajka Emilia BIKEHEAD K2 Sosnowiec P
32 3175 Czarnacki Michał --- M3 Zgierz P
33 3220 Czerniakowska Grażyna MYBIKE.PL K4 Warszawa P
34 3199 Czernoch Piotr MTB 3184 M5 Warszawa P
35 3494 Czernoch Wojciech MTB 3184 M1 Kraków P
36 3164 Czerski Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko - Kamienna P
37 3035 Czerwiński Andrzej GHOSTBIKERS MTB TEAM M6 Będzin P
38 3387 Daleszak Igor CKBIKESHOP MTB TEAM M3 Kielce P
39 3493 Dąbrowski Tomasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
40 3345 Dąbrowski Robert XBOX BIKE TEAM M4 Łomianki P
41 3222 Dekiel Mateusz --- M2 Rudki P
42 3512 Dębowski Marcin BROWERZYŚCI.TM M3 Tomaszów Mazowiecki P
43 3030 Dróżdż Marek --- M4 Dąbrowa Górnicza P
44 3506 Dyzio Piotr CDF SUPERDROB BIKE TEAM M3 Józefów P
45 3098 Filutowicz Paweł XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
46 3159 Fudali Marcin OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M4 Chrzanów P
47 3004 Gamoński Bartosz SAP SERWIS TEAM M3 Łączna P
48 3274 Garlowski Konrad KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarzysko kamienna P
49 3097 Garwoliński Dariusz BARAN CYCLING TEAM M4 Lublin P
50 3306 Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
51 3325 Główczyk Bartłomiej SKK VOYAGER WAT M2 Radom P
52 3002 Godzisz Bartek SAP SERWIS TEAM M2 Sobków P
53 3173 Goszczyński Mateusz --- M2 Warszawa P
54 3242 Gosztyła Barbara 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE K4 Kraków P
55 3511 Grosicki Grzegorz BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
56 3456 Grzela Dominik SAP SERWIS TEAM M1 Kielce P
57 3025 Grzyb Michał MTB KOMBUD TEAM M3 Radom P
58 3352 Grzybowska Karolina ESTILE RACING TEAM K2 Sieczka P
59 3202 Grzybowski Krzysztof ESTILE RACING TEAM M6 Sieczka P
60 3183 Gula Konrad --- M3 Stara Wieś P
61 3399 Guła Waldek --- M3 Staszów P
62 3292 Hortyński Adrian --- M3 Warszawa P
63 3508 Jadczak Szymon --- M3 Radom P
64 3519 Jagieła Jan --- M3 Kwidzyn P
65 3515 Jakubczyk Marcin MGG HELPEA TEAM M4 Warszawa P
66 3027 Jamróz Sebastian ROWER-SPORT KIELCE M2 Kielce P
67 3169 Jaroń Tomasz ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M4 Morawica P
68 3368 Jaworek Grzegorz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Zalesie Gorne P
69 3498 Jerzabek Maciej --- M1 Warszawa P
70 3348 Jeziorowski Jaromir XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
71 3340 Jeziorski Radosław --- M4 Józefosław P
72 3353 Judasz Mirek --- M4 KIELCE P
73 3205 Kałka Mateusz --- M2 Łopuszno P
74 0 Kamiński Piotr --- M2 Tomaszowice P
75 3141 Kamiński Krzysztof 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M3 Łódź P
76 3165 Karbownik Artur KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko Kamienna P
77 3212 Kardyś Piotr --- M4 Skarżysko-Kamienna P
78 3327 Kazana Rafał BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M4 Radom P
79 3344 Kępka Grzegorz XBOX BIKE TEAM M4 Warszawa P
80 3525 Klimasz Przemysław --- M3 Kielce P
81 3100 Knieć Sławomir SSC SUCHEDNIÓW M6 Radom P
82 3410 Koc zbigniew --- M4 Ząbki P
83 3421 Kochanowski Tomasz BIKESHOP RADOM M4 Radom P
84 3036 Kołodziej Sebastian --- M3 Nowiny P
85 3162 Kołodziejski Sebastian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko Kamienna P
86 3517 Kosiecz daniel --- M3 Lublin P
87 3134 Kostrzewa Michał PRB KOMBUD M2 Radom P
88 3268 Kotwica Damian BIKEHEAD M2 Katowice P
89 3492 Kowalczyk Damian METROBIKES.PL M2 Lublin P
90 3112 Kowalczyk Mateusz CYCLO TRENER TEAM M2 Kielce P
91 3450 Kowalski Paweł SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M2 Tarczyn P
92 3457 Kozak Artur POLSKI KLUB MTB M2 Warszawa P
93 3412 Krukowski Edward STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M6 Kielce P
94 3503 Krzesak Marek --- M2 Warszawa P
95 3054 Krzymowska Marta KK CYKLON WARSZAWA K3 Warszawa P
96 3510 Kuczkowski Tomasz --- M3 Łomianki P
97 3301 Kulik Marek BARAN CYCLING TEAM M3 Puławy P
98 3092 Kułagowski Wojciech CKBIKESHOP MTB TEAM M4 Checiny P
99 3426 Kuźma Katarzyna MYBIKE.PL K3 Warszawa P
100 3187 Lach Maciej --- M2 Warszawa P
101 3206 Lachowicz Dariusz BIKE CONCEPT M5 Warszawa P
102 3122 Lachowski Grzegorz KS FENIKS OPOCZNO M4 Opoczno P
103 3341 Łuczak Ireneusz EC ENGINEERING M4 Michałowice P
104 3150 Łudzik Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
105 3298 Majewski Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M5 SKARZYSKO KAM. P
106 3514 Majkowski Krzysztof --- M1 Dobrzyń P
107 3156 Małek Mirosław --- M3 Stalowa Wola P
108 3331 Mańka Janusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-kamienna P
109 3288 Marciniak Krzysztof --- M6 Łomianki P
110 3149 Maruszak Marcin --- M3 MIELEC P
111 3495 Maślany Dominik --- M3 Gostynin P
112 3333 Matras Wojciech ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK M2 Puławy P
113 3496 Maziarek Łukasz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Bliżyn P
114 3166 Mazur Maciej KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M2 Skarżysko Kamienna P
115 3058 Miernik Dominik SSC SUCHEDNIÓW M4 Suchedniów P
116 3420 Mieszczak Paweł BIKEHEAD M3 Dąbrowa Górnicza P
117 0 Misiorowski Dariusz MOSIR KIELCE M4 Kielce P
118 3295 Mrozowska Monika --- K3 Warszawa P
119 3459 Mrożewski Krzysztof MYBIKE.PL M5 Warszawa P
120 3181 Muszyński Sławomir PRB KOMBUD M6 Radom P
121 3453 Nazarski Jacek --- M3 brzeziny P
122 3522 Nobis Daniel --- M4 Sosnowiec P
123 3211 Nogalski Kamil TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Stryków P
124 3384 Nurzyński Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
125 3413 Ogonowski Mateusz --- M2 Warszawa P
126 3507 Okła Jakub METROBIKES.PL M2 WARSZAWA P
127 3151 Okoń Rafał --- M4 WOLICA P
128 3160 Ołownia Arkadiusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Bliżyn P
129 3470 Orszulak Adam MAROSPORT MTB TEAM M3 Grodzisk mazowiecki P
130 3040 Orzechowski Hubert BIKE SHOP RACING TEAM RADOM M3 Radom P
131 3390 Orzeł Grzegorz METROBIKES.PL M3 Lublin P
132 3066 Pakulska Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP K2 Gostynin P
133 3064 Partyka Wojciech AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA M1 Kozłów P
134 3161 Paszkiel Jakub KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko - Kamienna P
135 3073 Patynowski Patryk ROWER-SPORT KIELCE M3 Kielce P
136 3046 Pawlik Tomasz SAN DAMIANO BIKE TEAM CHĘCINY M4 Chęciny P
137 3504 Perczyński Radek --- M3 Warszawa P
138 3081 Piasta Tomasz SSC SUCHEDNIÓW M3 Suchedniów P
139 3394 Pietrak Marcin --- M2 Warszawa P
140 3521 Piętak Igor --- M4 Miedziana Góra P
141 3396 Porębiak Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
142 3147 Pożyczka Rafał --- M3 Kraków P
143 3103 Ptasiński Wojciech STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
144 3398 Radziewicz Wojciech POLSKI KLUB MTB M3 Warszawa P
145 3505 Rafał Dudek SPORT SERWIS SANDOMIERZ M4 Sandomierz P
146 3523 Redko Jarosław --- M4 Kielce P
147 3502 Rees Robert MAROSPORT MTB TEAM M5 Kozery P
148 3500 Reszka Marcin BIKEHEAD M3 Sosnowiec P
149 0 Retkowski Jarosław --- M2 Łódź P
150 3427 Różalski Kamil SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M2 Lublin P
151 3091 Różycki Krystian --- M1 Chęciny P
152 3289 Rumsicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI M1 Otwock P
153 3392 Rybak Mariusz STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
154 3451 Rykała Konrad 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M4 Kraków P
155 3403 Sarek Hubert --- M2 Zagnańsk P
156 3273 Sendecki Wojciech KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M3 Skarżysko-Kamienna P
157 3148 Senderowski Michał SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
158 3312 Siekierko Sławomir --- M4 Kielce P
159 3089 Siewierski Tomasz SKLEP BIKE BOYS LUBLIN M3 Lublin P
160 3448 Skalski Mirosław SKLEPBICYKL.PL- PERFECTSOURCE M4 Złotokłos P
161 3518 Sklenarski Paweł SSC SUCHEDNIÓW M2 Suchedniów P
162 3076 Skrzypczak Szymon INŻYNIERIA ROWEROWA M2 Lublin P
163 3011 Smoląg Mariusz --- M4 Stąporków P
164 0 Snopczyński Michał --- M2 Przysucha P
165 3194 Sokołowski Tomasz SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M4 Pińczów P
166 3417 Sosnowski Arkadiusz --- M4 STĄPORKÓW P
167 3087 Staniszewski Piotr BIKEHEAD M3 Będzin P
168 3055 Stasiowski Wacław DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF M5 Sędziszów Małopolski P
169 3084 Stękiel Jerzy GOGGLE PAE M5 Warszawa P
170 3012 Stępień Tomasz --- M3 Kielce P
171 3178 Stroński Marcin STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M3 Kielce P
172 3232 Sułowski Wacław SPORT SERWIS SANDOMIERZ M6 sandomierz P
173 3319 Sumara Krzysztof --- M4 Morawica P
174 3509 Surmacki Michał KLINIKA ROWERÓW M3 Warszawa P
175 3482 Suswał Paweł --- MJ Ostrowiec Świętokrzyski P
176 3167 Szczepina Krzysztof OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 Płaza P
177 3019 Szczołko Arkadiusz --- M3 Tarnobrzeg P
178 3266 Szperna Hubert NIEWIADÓW BORO M3 Ujazd P
179 3501 Szymaniak Arkadiusz MAROSPORT MTB TEAM M4 Grodzisk Mazowiecki P
180 3246 Szymańska Magdalena TRYBIK NORTHWAVE TEAM K2 Warszawa P
181 3351 Szymański Robert BIKEHEAD M4 Katowice P
182 3464 Szymczak Krzysztof ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M3 Kutno P
183 3023 Ściga Maciej ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV M3 Morawica P
184 3015 Tarasiuk Jarosław --- M4 Sandomierz P
185 3419 Tarnawski Marek --- M6 Jaworzno P
186 3458 Tereszczuk Jakub --- M2 Warszawa P
187 3001 Tokarczyk Karol SAP SERWIS TEAM M2 Kielce P
188 3180 Tomczyk Krzysztof BROWERZYŚCI.TM M4 Tomaszów Mazowiecki P
189 3099 Trębski Marek --- M4 MIELEC P
190 3057 Wachecki Sebastian BIKEHEAD M3 Dąbrowa Górnicza P
191 3093 Wawer Adrian BARAN CYCLING TEAM MJ puławy P
192 3020 Wierzbicki Łukasz --- M2 Radom P
193 3063 Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM M3 Warszawa P
194 3204 Wojniak Artur SINIAT PONIDZIE MTB TEAM M3 Pińczów P
195 3369 Wolcendorf Jarosław JAKOOBCYCLES.COM M3 Brwinów P
196 3370 Wolcendorf Jakub JAKOOBCYCLES.COM M4 Brwinów P
197 3499 Wolf Mateusz --- M2 Warszawa P
198 3478 Wosiński Marek --- M4 Staszów P
199 3053 Wójcicki Paweł SSC SUCHEDNIÓW M6 Kielce P
200 3075 Wydra Sławomir XBOX BIKE TEAM M4 Brzezie P
201 3520 Zembko Robert SPORT SERWIS SANDOMIERZ M4 Sandomierz P
202 3361 Zemsta Sylwester --- M4 Kielce P
203 3322 Żero Sebastian GHOSTBIKERS MTB TEAM M3 Będzin P