Lista startowa 2017-06-25 Kielce MTBCrossMaraton Family. 200. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 7009 Adamiec Szczepan --- F0 kielce P
2 8057 Arak Zbigniew KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
3 8303 Banak Jacek ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
4 8049 Banasik Michał --- F2 Pierzchnica P
5 8310 Banaszewski Bartosz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F3 skarżysko kamienna P
6 8318 Baniak Franciszek --- F5 Moskorzew P
7 8218 Bażyński Bartosz MTB KOMBUD TEAM F3 Radom P
8 8039 Bigoraj Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
9 8063 Bilski Mateusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarżysko-Kamienna P
10 8098 Biskupski Karol --- F2 Małogoszcz P
11 8038 Brodzik Andrzej BARAN CYCLING TEAM F5 Lublin P
12 8186 Bugaj Rafał --- F2 Kielce P
13 8184 Bysiak Łukasz SUKÓW F3 Mójcza P
14 8080 Cedro Robert --- F4 Kielce P
15 8216 Chabuda Sławomir ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK F5 Kraśnik P
16 8053 Cichacki AndrzeJ --- F4 Modliszewice P
17 8022 Cieśla Kamil --- F3 Skarżysko - Kamienna P
18 8040 Ciszek Karol MTB ZRYW ŁOPUSZNO F4 Łopuszno P
19 8194 Cobel Jolanta ALUMEX ALD MTB TEAM FK5 Warszawa P
20 8242 Czaicka Anna GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Katowice P
21 8300 Czerska Ela KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK0 Skarżysko Kamienna P
22 8009 Dodot Krzysztof ROWER-SPORT KIELCE F3 Kielce P
23 8307 Dulęba Andrzej --- F6 Skarżysko-Kamienna P
24 8308 Dulęba Radosław --- F1 Skarżysko-Kamienna P
25 8268 Dyrek Dariusz KOMOBIKE SCOTT F5 Grodzisk Mazowiecki P
26 8019 Dziedzic Konrad --- F2 Kielce P
27 8324 Dziedzic Piotr RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM F5 Brzeziny P
28 7013 Dziurski Kuba --- F0 Daleszyce P
29 8198 Ferczykowski Grzegorz GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Sosnowiec P
30 8007 Frankowicz Jacek --- F4 kielce P
31 8247 Furman Artur GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
32 8104 Gad Mikołaj --- F1 Łopuszno P
33 8120 Gajak Mariusz PIA POLSKA-CFO TEAM F4 Dąbrowa Górnicza P
34 8266 Gałuszka Bartosz --- F3 Kielce P
35 8313 Garwoliński Dariusz BARAN CYCLING TEAM F4 Lublin P
36 8306 Gładysz Mariusz --- F5 Grodzisk Mazowiecki P
37 8305 Głodek Grzegorz --- F4 Siemianowice śląskie P
38 7048 Gołąbek Julia MTB MOSIR DUKLA FK0 Dukla P
39 8002 Gołębski Łukasz --- F3 Kielce P
40 7008 Gosztyła Laura MTB 3184 FK- Kraków P
41 8176 Górecka Anna GOMOLA TRANS AIRCO FK3 KATOWICE P
42 7012 Grabka Wojciech --- F0 CHĘCINY P
43 8008 Grdeń Wiesław SPORT SERWIS SANDOMIERZ F6 Tarnobrzeg P
44 8031 Grochala Marcin --- F3 Kielce P
45 8028 Gruba Karol DREAM TEAM F3 kielce P
46 8168 Gruszczyńska Agnieszka ROWEROWANIE I CYCKOWANIE FK4 Kielce P
47 8322 Gruszka Marek --- F2 Myszków P
48 7052 Gwiazda Mateusz RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM F0 Brzeziny P
49 8252 Habiera Katarzyna KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Suchedniów P
50 8059 Handzelewicz Rafał --- F4 Kielce P
51 7005 Jabłoński Marcel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F0 Skarżysko-Kamienna P
52 8316 Jagieła Magdalena --- FK3 Kwidzyn P
53 0 Jakub Fitas SKY MTB F1 kielce P
54 8294 Janeczek Sylwia METROBIKES.PL FK2 Lublin P
55 8133 Janik Bartosz BIKEHEAD F4 Dąbrowa Górnicza P
56 8275 Jarzębowski Mateusz BODYICOACH CYCLING TEAM F2 Łódź P
57 8274 Jeziorski Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI F1 Jozefoslaw P
58 8301 Kaczmarski Mariusz MARAD MOTORS F5 Kielce P
59 8123 Kajtek Mikołaj --- F1 kielce P
60 7014 Kajtek Krzysztof --- F0 kielce P
61 8323 Kępski Mateusz --- F2 Suków P
62 8211 Knafel Jarosław GHOSTBIKERS MTB TEAM F5 Będzin P
63 8179 Koloda Zbigniew GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Będzin P
64 8090 Kołomański Kamil --- F2 Kielce P
65 8314 Komsa Bolesław WIKPER TEAM F5 Tarnobrzeg P
66 8296 Korba Dorota STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK4 Kielce P
67 8143 Kostrzewa Maciej PRB KOMBUD F6 Radom P
68 8126 Kościołek Przemysław --- F2 Włoszczowa P
69 7028 Kowal Nina MTBCROSS FK- Kielce P
70 8173 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F1 Radom P
71 7010 Kowalczyk Jakub UKS MDK TYTAN RADOM F- Radom P
72 7011 Kowalczyk Bartek UKS MDK TYTAN RADOM F0 Radom P
73 8298 Kowalik Damian KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Skarżysko Kościelne P
74 8041 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM F5 Skarżysko Kamienna P
75 8042 Kowalik Marta VIEWIÓRY TEAM FK4 Skarżysko Kamienna P
76 8061 Kowalik Marek KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko-Kamienna P
77 8023 Kroner Krzysztof SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
78 8223 Kucharski Przemysław GHOSTBIKERS MTB TEAM F2 Dąbrowa Górnicza P
79 8006 Kuczkowski Tomasz --- F3 Łomianki P
80 8293 Kułagowska Lena CKBIKESHOP MTB TEAM FK2 Checiny P
81 8291 Kutwin Tomasz SSC SUCHEDNIÓW F6 Suchedniów P
82 8047 Lewiński Mirosław --- F5 Klucze P
83 8208 Lipka Łukasz --- F2 Kielce P
84 8132 Lisowski Stanisław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Bliżyn P
85 8191 Lniany Dawid SKY MTB F1 KIELCE P
86 8001 Łachut Cezary GARDNER AEROSPACE TEAM MIELEC F3 Mielec P
87 8320 Łukasik Daniel --- F1 ostrowiec P
88 8188 Łyżwa Krzysztof --- F5 Kielce P
89 8187 Łyżwa Patrycja --- FK4 Kielce P
90 8304 Machocki Grzegorz --- F3 Górno P
91 8192 Maciejewska Ewa DALESZYCE FK4 Daleszyce P
92 7023 Maciejewski Dawid DALESZYCE F0 Daleszyce P
93 8272 Maciejewski Zbigniew KLINIKA ROWERÓW F4 Warszawa P
94 8311 Marek Wioletta MTB MOSIR DUKLA FK4 Iwonicz-zdrój P
95 7047 Marek Kamil MTB MOSIR DUKLA F- Iwonicz-zdrój P
96 8161 Michalak Andrzej --- F2 Chynów P
97 0 Miklaszewski Wiktor --- F3 Kielce P
98 8030 Młynarczyk Anita ROWER-SPORT KIELCE FK4 Kielce P
99 8027 Młynarczyk Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F4 Kielce P
100 8256 Momot Sebastian --- F3 Piekoszów P
101 8035 Mrozik Marcin BARAN CYCLING TEAM F2 Lublin P
102 8232 Mucha Marcin --- F0 Kraków P
103 8215 Nieckarz Paweł GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Będzin P
104 8297 Nocuń Anna --- FK3 Warszawa P
105 8095 Noga Marta GHOSTBIKERS MTB TEAM FK2 Będzin P
106 8250 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI FK5 Kielce P
107 8309 Pacholec Kamil WIKPER TEAM F3 Stalowa Wola P
108 8326 Pacocha Igor --- F1 Łód˙ P
109 7004 Palka Antoni OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW F- Chrzanów P
110 8282 Pańka Mikołaj --- F3 Kielce P
111 8283 Pańka Patryk --- F0 Kielce P
112 8328 Patryk Pacocha --- F4 Łód˙ P
113 8199 Pawlik Michał SSC SUCHEDNIÓW F3 Suchedniów P
114 8206 Pawłowski Paweł --- F4 Kielce P
115 8138 Pazdan Krzysztof HUZAR BIKE ACADEMY F2 Brzeźnica P
116 8259 Peret Wiktor WIKPER TEAM F4 Grębów P
117 8315 Pierzyński Stanisław --- F6 Kielce P
118 8312 Piętak Katarzyna KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK2 Skarżysko - Kamienna P
119 8239 Piotrowski Artur --- F3 Kielce P
120 8240 Piotrowski Łukasz --- F3 Kielce P
121 8017 Pióro Sławomir ROWER-SPORT KIELCE F5 KIELCE P
122 8018 Pióro Mirosława ROWER-SPORT KIELCE FK5 KIELCE P
123 8089 Pióro Szymon --- F2 Wilków P
124 8036 Piwowar Iwona BARAN CYCLING TEAM FK5 Firlej P
125 8201 Piwowar Marek BARAN CYCLING TEAM F6 Firlej P
126 8012 Piwowarczyk Mateusz NA PEŁNEJ F2 Miedziana Góra P
127 8136 Porębski Paweł --- F2 Kazimierza Wielka P
128 8058 Porzucek Igor KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Piekoszów P
129 8286 Pyczek Dariusz --- F4 Chęciny P
130 8162 Raczyłło Paweł UKS MDK TYTAN RADOM F2 Radom P
131 8251 Raiński Mariusz KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F4 Skarżysko kamienna P
132 8295 Raiński Daniel KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F1 Skarzysko-Kamienna P
133 8078 Ramian Andrzej --- F4 Daleszyce P
134 8097 Ratuszny Adam GHOSTBIKERS MTB TEAM F4 Będzin P
135 8050 Rogala Karolina BARAN CYCLING TEAM FK2 Lublin P
136 8276 Ruszkiewicz Tomasz --- F3 Piotrków Trybunalski P
137 8207 Rybak Jacek --- F5 Kielce P
138 8299 Rybak Karolina STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, FK3 Kielce P
139 8329 Salwa Damian --- F1 Miedziana góra P
140 8065 Sewerzyński Mieczysław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI F6 KIELCE P
141 8171 Sikora Piotr --- F3 Kielce P
142 7019 Skrzypek Jakub ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA ACTIV F2 Morawica P
143 8197 Słabosz Tomasz GHOSTBIKERS MTB TEAM F3 Sosnowiec P
144 7043 Sławiński Krzysztof --- F0 Jedlnia letnisko P
145 8224 Sławiński Piotr --- F4 Jedlnia letnisko P
146 8082 Sobota Grzegorz --- F4 Kielce P
147 8137 Soleniec Artur BARAN CYCLING TEAM F3 Końskowola P
148 7002 Stasiowski Konrad DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF F0 Sędziszów Małopolski P
149 8185 Stelmach Andrzej SUKÓW F5 Suków P
150 8034 Stękiel Dorota GOGGLE PAE FK5 Warszawa P
151 8044 Stępień Teresa ROWER-SPORT KIELCE FK5 Kielce P
152 8043 Stępień Marek ROWER-SPORT KIELCE F6 Kielce P
153 8112 Sułowska Anna SPORT SERWIS SANDOMIERZ FK3 SANDOMIERZ P
154 8317 Suswał Piotr --- F4 Ostrowiec świętokrzyski P
155 8235 Szaryńska Paulina --- FK3 Warszawa P
156 7025 Szczęsna Katarzyna UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Magda.szczesna@opoczta.pl P
157 7045 Szczygielski Jakub MTB KOMBUD TEAM F0 Rajec Szlachecki P
158 8279 Szejna Arkadiusz STOK TEAM F3 Zagnańsk P
159 8319 Szopa Grzegorz --- F4 Zawiercie P
160 8172 Szumańska Katarzyna --- FK3 Kielce P
161 8005 Szymanek Katarzyna ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM FK4 Puławy P
162 8327 Świerczyński Dariusz RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM F4 Brzeziny P
163 8325 Świerczyński Samuel RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM F1 Brzeziny P
164 0 Targosz Michał --- F3 Kraków P
165 8302 Tkaczuk Piotr MTBCROSS F2 Kielce P
166 8091 Wąsowska Alicja KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK3 Skarżysko-Kamienna P
167 8280 Wąsowska Ewa KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK5 Skarżysko-Kamienna P
168 8092 Wąsowski Jarosław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F6 Skarżysko-Kamienna P
169 8243 Werstak Marcin --- F1 Skarżysko-Kamienna P
170 8269 Wijata Paweł OPOCZNO SPORT TEAM F3 Opoczno P
171 8270 Witkowska Agnieszka KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA FK4 Skarżysko-Kam. P
172 8278 Witkowski Damian STOK TEAM F3 Kielce P
173 8145 Woch Marcin SKLEP BIKE BOYS LUBLIN F3 Lublin P
174 8084 Wojnowski Michał --- F3 Kielce P
175 8225 Woś-sławińska Bernadeta --- FK4 Jedlnia letnisko P
176 8330 Wójcik Krzysztof --- F2 Kostomłoty i P
177 7027 Wójcik Jan --- F- Szewce P
178 8060 Wójcik Radosław KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA F2 Łączna P
179 8321 Wrona Tomasz --- F3 Kielce P
180 7001 Wydro Mateusz ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM F0 Puławy P
181 8292 Zapała Łukasz DREAM TEAM F3 Kielce P
182 0 Zapała Hubert --- F- Kielce P
183 8332 Zawisza Mariusz --- F4 Wierzbica P
184 8154 Zieliński Piotr FAJNY ROWER STADIAN KIELCE F5 kielce P
185 7024 Żak Magdalena UKS MDK TYTAN RADOM FK0 Radom P
186 8236 Żelazowski Mateusz --- F1 Bodzentyn P
187 8004 Żero Dagmara GHOSTBIKERS MTB TEAM FK3 Będzin P
188 8076 Żurek Jakub MTB 3184 F1 Kraków P
189 8237 Żyto Jakub MEXLLER JURA KOLEJARZ CZĘSTOCHOWA F1 Częstochowa P