Lista startowa 2017-07-16 Morawica MTBCrossMaraton Master. 500. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 5027 Bukalski Pawel BARAN CYCLING TEAM M3 radom P
2 5038 Chmielarczyk Jacek OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M3 Chrzanów P
3 5037 Chrząszcz Paweł 72D WINDSPORT POWERED BY OSHEE M2 Kraków P
4 5133 Czajkowski Michał MYBIKE.PL M2 Warszawa P
5 5089 Czyż Zofia IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM K3 Warszawa P
6 5028 Górecki Karol --- M3 Izabelin P
7 5149 Hajzler Mariusz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M4 er-ha@wp.pl P
8 5095 Jabłoński Marcin METROBIKES.PL M4 Skarżysko-Kamienna P
9 5023 Kamiński Przemek POLSKI KLUB MTB M3 Piaseczno P
10 5025 Kędzierski Janusz BARAN CYCLING TEAM M4 Bełżyce P
11 5148 Kędziorek Jarosław STOWARZYSZENIE ,,ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE,, M4 Kielce P
12 0 Klimczak Marek --- M4 Bielsko-Biała P
13 0 Kopytowska Agnieszka --- K2 ODRZYWÓŁ P
14 5104 Kowalik Krzysztof KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
15 5151 Krysztoforski Maciej SERWIS BAJKA.COM M3 Warszawa P
16 5124 Kubicz Maciej ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM M4 Warszawa P
17 5003 Kurpiel Mirosław --- M4 Warszawa P
18 5150 Łuczyński Robert --- M4 Warszawa P
19 5011 Makles Andrzej RUUKKI M4 Warszawa P
20 5060 Marszałek Mariusz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Domaniewice P
21 5010 Maślana Lucjan --- M4 Warszawa P
22 5049 Maślany Janusz --- M3 Gostynin P
23 5050 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL M2 Lublin P
24 5029 Michalski Łukasz --- M3 Warszawa P
25 5005 Opoka Sebastian CYCLO TRENER TEAM M1 Pińczów P
26 5120 Ostrowski Bogusław OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW M5 chrzanów P
27 5012 Pabich Paweł SENGAM SPORT RACING TEAM M3 Zawiercie P
28 5013 Pałęga Krzysztof SENGAM SPORT RACING TEAM M1 Zawiercie P
29 5026 Paszczyk Dariusz BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
30 5138 Piechówka Ryszard CUBA SHOP TEAM M5 jaworzno P
31 5062 Płończyk Maciej MYBIKE.PL M4 Warszawa P
32 5102 Rembak Piotr KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNA M4 Skarżysko-Kamienna P
33 5140 Rybak Mateusz MYBIKE.PL M2 warszawa P
34 5056 Skrzyniarz Przemysław --- M4 Warszawa P
35 5114 Słupski Piotr TRYBIK NORTHWAVE TEAM M1 Głowno P
36 5052 Socha Tomasz 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ M5 ŁÓDŹ P
37 5059 Sołtysiak Jacek BIKEBOARD M4 Kraków P
38 5024 Sztal Sebastian BARAN CYCLING TEAM M3 Lublin P
39 5111 Szymański Tomasz TRYBIK NORTHWAVE TEAM M2 Płochocin P
40 5014 Wajzer Ania SENGAM SPORT RACING TEAM K2 Zawiercie P
41 5035 Wierzbowicz Maciej METROBIKES.PL M3 Skarżysko-Kamienna P
42 5068 Wilk Paweł TRYBIK NORTHWAVE TEAM M3 Warszawa P
43 5098 Witkowski Andrzej CDF SUPERDROB BIKE TEAM M5 Józefów P
44 5065 Wójcik Jarosław TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 Łomianki P
45 5009 Zacharski Szymon 3R-RADOMSKI RUCH ROWEROWY M4 Radom P
46 5067 Zając Marek TRYBIK NORTHWAVE TEAM M5 WARSZAWA P