Lista startowa 2018-08-04 Nowa Słupia Bieg Emeryka 5 km A 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 153 Armada Andrzej --- M Kielce P
2 133 Bartoszek Tomasz --- M Katowice P
3 117 Bodo Przemek MECHANIK I PRZYJACIELE M Świerczek P
4 139 Czarnecki Grzegorz --- M Łódź P
5 100 Dąbek Mariusz --- M NOWA SŁUPIA P
6 110 Dąbrowski Łukasz --- M Ostrowiec Świętokrzyski P
7 143 Dębowska Ada PASAT KOŃSKIE K Końskie P
8 147 Dziopa Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M Kielce P
9 105 Dziółko Bartosz --- M Nowa Słupia P
10 106 Gacek Mariusz --- M Kielce P
11 114 Gajek Zuzanna WKURW TEAM K Małogoszcz P
12 146 Gawęda Barbara --- K Kielce P
13 0 Gębska Renata --- K Kielce P
14 0 Gębska Jolanta --- K Kielce P
15 102 Grabowy Łukasz KB MARATOŃCZYK DĘBICA M Dębica P
16 156 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M Kielce P
17 109 Gruszka Łukasz --- M Łagów P
18 130 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M Kielce P
19 0 Jasztal Izabela STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUS K Pawłów P
20 152 Kaniewski Tomasz BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M Kielce P
21 120 Kępiński Mikołaj LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M Bodzentyn P
22 119 Knap Kinga --- K Święta Katarzyna P
23 108 Konik Marcin --- M Kielce P
24 101 Kotwa Olga --- K Ostrowiec Św. P
25 150 Kotwa Andrzej VEGE RUNNERS M Warszawa P
26 126 Kuzka Konrad LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M Bodzentyn P
27 115 Legęza Patryk --- M Chodel P
28 149 Łojek Aleksandra BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
29 103 Łukasiewicz Sebastian MECHANIK I PRZYJACIELE M Miedziana Góra P
30 111 Maciocha Artur --- M Kraków P
31 132 Majcherczyk Magdalena --- K Piekoszów P
32 154 Malicki Grzegorz SCYZORYK M Nowy Kazanów P
33 142 Marzec Szymon LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M Bodzentyn P
34 118 Mazur Wojciech AKADEMIA HOLISTYCZNA M Skarżysko Kamiena P
35 0 Miazek Tomasz --- M Kielce P
36 140 Misiara Jerzy --- M NOWINY P
37 122 Niemaszewski Ernest LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M Bodzentyn P
38 121 Nowak Arkadiusz KRAKÓW TEAM M Kraków P
39 157 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
40 144 Pasek Wojciech PASAT KOŃSKIE M Końskie P
41 138 Patrzałek Grzegorz --- M Opole P
42 158 Piątek Paweł --- M Kazimierza Wielka P
43 123 Pocheć Adam LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M Bodzentyn P
44 107 Procko Milena --- K Kielce P
45 127 Sitarska Agnieszka MECHANIK I PRZYJACIELE K Bodzentyn P
46 137 Skrobot Mirosław --- M Gdynia P
47 131 Soczomska-Kroma Anna BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K Bieliny P
48 128 Sokół Sylwia --- K Sędziszów P
49 129 Stelmach Paweł --- M Kielce P
50 104 Szymańska Agnieszka --- K Sędziszów P
51 141 Ścigała Łukasz --- M Ostrowiec Św. P
52 124 Świetlik Mateusz LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M Bodzentyn P
53 0 Świrszcz Andrzej --- M małogoszcz P
54 136 Teliga Rafał --- M Huta Nowa P
55 145 Tourdanov Ingrid --- K Mirzec P
56 148 Trojanowska Anna BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
57 125 Tusień-Kuzka Magdalena LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Bodzentyn P
58 0 Tymborowska-Wiedro Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K Zagnańsk P
59 151 Wąs Grzegorz --- M Opatów P
60 116 Wesołowski Kamil --- M Chmielnik P
61 155 Wiewióra Sławomir BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M KIELCE P
62 0 Włodarczyk Sylwia --- K Chęciny P
63 134 Wójcicka Barbara BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
64 135 Wójcicki Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M Kielce P
65 113 Zawadzki Wojciech BIEGAM DLA SIEBIE M Kielce P
66 0 Żelazna Klaudia BIEGAM DLA SIEBIE K Kielce P
67 0 Żelazny Michał BIEGAM DLA SIEBIE M Kielce P
68 112 Żłobecki Piotr --- M ŚWIĘTOMARZ P