Lista startowa 2018-08-04 Nowa Słupia Bieg Dycha Hutnika 10 km B 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 331 Adamczyk Ewa REMBERTÓW TEAM K Warszawa P
2 0 Bartoszek Tomasz --- M Katowice P
3 317 Bodo Przemek MECHANIK I PRZYJACIELE M Świerczek P
4 313 Brociek Damian --- M Ostrowiec Swiętokrzyski P
5 0 Bubicz Krzysztof --- M Świdnik P
6 335 Czarnecki Grzegorz --- M Łódź P
7 314 Dąbrowski Łukasz --- M Ostrowiec Świętokrzyski P
8 0 Dulęba Agnieszka BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Bodzentyn P
9 310 Dutkiewicz-Bogudzińska Sylwia --- K Ostrów Wielkopolski P
10 338 Dziopa Paweł BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M Kielce P
11 304 Dziółko Bartosz --- M Nowa Słupia P
12 305 Gacek Mariusz --- M Kielce P
13 330 Gad Małgorzata --- K Staszów P
14 333 Gawęda Barbara --- K Kielce P
15 301 Grabowy Łukasz KB MARATOŃCZYK DĘBICA M Dębica P
16 337 Groński Jan BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M Kielce P
17 308 Gruszka Łukasz --- M Łagów P
18 324 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M Kielce P
19 0 Jończyk Wioleta FITNESS ACTIVE K Daleszyce P
20 343 Kaniewski Tomasz BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M Kielce P
21 320 Kępiński Mikołaj LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M Bodzentyn P
22 0 Kołomański Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M Wilków P
23 306 Konik Marcin --- M Kielce P
24 344 Kubicki Piotr --- M Kielce P
25 0 Kundys Karolina --- K Warszawa P
26 316 Legęza Patryk --- M Chodel P
27 0 Lepiarz Sylwester LKB RUDNIK M waśniów P
28 0 Maciocha Artur --- M Kraków P
29 342 Malicki Grzegorz --- M Nowy Kazanów P
30 333 Marzec Szymon LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M Bodzentyn P
31 334 Mazur Wojciech AKADEMIA HOLISTYCZNA M Skarżysko Kamiena P
32 0 Mączka Katarzyna --- K Staszów P
33 328 Mosiołek Monika BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K Skarżysko-Kamienna P
34 329 Mosiołek Przemysław BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M Skarżysko Kamienna P
35 321 Niemaszewski Ernest LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M Bodzentyn P
36 339 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
37 0 Ożóg Paweł x M Kielce P
38 332 Patrzałek Grzegorz --- M Opole P
39 336 Piątek Paweł --- M Kazimierza Wielka P
40 322 Pocheć Adam LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M Bodzentyn P
41 341 Prucnal Wanda --- K Skarżysko-Kamienna P
42 312 Pytlos Marcin --- M Warszawa P
43 318 Rękawik Krzysztof ZABIEGANY SKARYSZEW M Skaryszew P
44 307 Ruchomski Wiesław --- M Kielce P
45 319 Rzeszot Łukasz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M Ćmińsk P
46 0 Sitarski Michał MECHANIK I PRZYJACIELE M Bodzentyn P
47 0 Soczomska-Kroma Anna BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K Bieliny P
48 327 Sokół Sylwia --- K Sędziszów P
49 0 Stańczak Lidia ZABIEGANE STARACHOWICE K STARACHOWICE P
50 325 Stelmach Paweł --- M Kielce P
51 302 Szymańska Agnieszka --- K Sędziszów P
52 303 Telka Paweł MECHANIK I PRZYJACIELE M Kielce P
53 0 Tobiasz Kamil BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M Opatów P
54 345 Tourdanov Ingrid --- K Mirzec P
55 326 Turek Kamil --- M Nagłowice P
56 323 Tusień-Kuzka Magdalena LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN K Bodzentyn P
57 0 Wądek Tomasz --- M Kazimierza Wielka P
58 0 Wąder Wojciech WONDER CANICROSS TEAM M KIELCE P
59 309 Wąs Grzegorz --- M Opatów P
60 0 Wrzałka Zdzisław MIEDZIANA GÓRA BIEGA RAZEM M Kielce P
61 311 Zagórski Rafał --- M Sobków P
62 300 Zawadzki Wojciech BIEGAM DLA SIEBIE M Kielce P
63 315 Żłobecki Piotr --- M ŚWIĘTOMARZ P