Lista startowa 2018-08-05 Nowa Słupia Półmaraton Gór Świętokrzyskich 21,1 km (K/M) 0. pkt

Lp. Nr startowy Zapłac. Nazwisko Imię Klub Kategoria Miasto Lista P-podstawowa R-rezerwowa
1 0 Bartoszek Tomasz --- M Katowice P
2 0 Bednarski Grzegorz --- M Kielce P
3 0 Bodo Przemek MECHANIK I PRZYJACIELE M Świerczek P
4 0 Borycki Łukasz --- M Kielce P
5 0 Chrząstek Alicja BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
6 0 Dąbrowski Łukasz --- M Ostrowiec Świętokrzyski P
7 0 Dziółko Bartosz --- M Nowa Słupia P
8 0 Frydrych Tomasz ZAGNAŃSK BIEGA M Zagnańsk P
9 0 Gacek Mariusz --- M Kielce P
10 0 Gębka Karol --- M Ostrowiec Św P
11 0 Grabowski Sebastian --- M Urzędów P
12 0 Grabowy Łukasz KB MARATOŃCZYK DĘBICA M Dębica P
13 0 Gruszka Łukasz --- M Łagów P
14 0 Iwan Czesław BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI M Kielce P
15 0 Jarosz Edyta --- K Piaseczno P
16 0 Jedlińska Agnieszka BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
17 0 Jerzy Polakowski --- M Skarzysko Kamienna P
18 0 Karcz Mariusz --- M Baćkowice P
19 0 Kołodziejski Kamil FITNESS ACTIVE M Kielce P
20 0 Konik Marcin --- M Kielce P
21 0 Kornecka-Cielibała Aneta SOBKÓW BIEGA K Sobków P
22 0 Kubik Cezary --- M Kielce P
23 0 Kucharski Karol ZABIEGANY SKARYSZEW M KAZANÓW P
24 0 Kulesza Paweł --- M Kielce P
25 0 Kumański Robert --- M Zagnańsk P
26 0 Kundys Karolina --- K Warszawa P
27 0 Kusiak Michał --- M Kielce P
28 0 Legęza Patryk --- M Chodel P
29 0 lepiarz sylwester LKB RUDNIK M waśniów P
30 0 Luściński Konrad --- M Kielce P
31 0 Maciej Kołodziej --- M Samborzec P
32 0 Maluha Anna OSTROBIEC K Ostrowiec Świętokrzyski P
33 0 Marzec Szymon LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M Bodzentyn P
34 0 Mikuśkiewicz Piotr RUN TEAM CHMIELNIK M Chmielnik P
35 0 Niemaszewski Ernest LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M Bodzentyn P
36 0 Niewadzi Sylwester --- M Nowa Słupia P
37 0 Nowak Karol --- M Kielce P
38 0 Opara Piotr --- M Kunów P
39 0 Ornatowska Maria BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI K Kielce P
40 0 Pawlik Paulina --- K Nowa Słupia P
41 0 Pelikan Artur NGB KŁOBUCK M Kłobuck P
42 0 Piotr Suwala --- M Piekoszow P
43 0 Piotrowski-Wójcik Krzysztof ZAGNAŃSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEM M kielce P
44 0 Pocheć Adam LKS ,,JODŁA,, BODZENTYN M Bodzentyn P
45 0 Sikorska Mariola --- K Piastów P
46 0 Sokołowska Agnieszka --- K Starachowice P
47 0 Sokół Sylwia --- K Sędziszów P
48 0 Starachowski Łukasz OSTROBIEC M Ostrowiec Świętokrzyski P
49 0 Stelmach Paweł --- M Kielce P
50 0 Surdel Dawid BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M sedziszow P
51 0 Szymańska Agnieszka --- K Sędziszów P
52 0 Śliwiński Rafał AQUA-MED KIELCE M KIELCE P
53 0 Tarnoski Maciej --- M Sadowie P
54 0 Tobiasz Kamil BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ M Opatów P
55 0 Trapcia Grzegorz --- M Piekoszów P
56 0 Turek Kamil --- M Nagłowice P
57 0 Tymborowska-Wiedro Małgorzata BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K Zagnańsk P
58 0 Wąder Wojciech WONDER CANICROSS TEAM M KIELCE P
59 0 Wąs Grzegorz --- M Opatów P
60 0 Wójcik Izabela BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ K Kielce P
61 0 Zawadzki Wojciech BIEGAM DLA SIEBIE M Kielce P
62 0 Żłobecki Piotr --- M PAWŁÓW P